Головна/Перший візит до TomoClinic
Перший візит до TomoClinic

Перший візит до TomoClinic

Якщо ви обрали наш центр для діагностики, уточнення/підтвердження діагнозу або вже цілеспрямовано готові до лікування, ми надамо вам всю необхідну інформацію, щоб перший візит до нас пройшов максимально результативно.

Узгодити час вашого візиту можна з медичними адміністраторами центру будь-яким зручним для вас способом:

В телефоному режимі:

0 800 33 45 69 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по Україні)

Ви також можете написати нам лист електронною поштою на адресу: info@tomocenter.com.ua

Поставити запитання

Для найбільш ефективного планування першого візиту вам необхідно підготувати наступну інформацію та медичну документацію:

 1. Поставлений діагноз.
 2. Результати всіх аналізів і досліджень, в тому числі тих, що вказують на наявність супутніх захворювань.
 3. Прізвище та реквізити вашого лікуючого лікаря, якщо ви бажаєте, щоб ми підтримували з ним постійний зв’язок (не обов’язково).

Будь ласка, обміркуйте наступну інформацію, щоб ми могли допомогти вам комфортно дістатися:

 1. Як ви будете добиратися в наш центр? Наш адміністратор проконсультує вас з приводу транспортного сполучення та запропонує допомогу в організації трансферу до/з центру на нашому автомобілі.
 2. Хто буде вас супроводжувати? На першу консультацію, як і на всі наступні візити, ви можете запросити з собою члена сім’ї, близького друга або вашого лікаря.

Первинна консультація може тривати більше 1 години. Можливо, ми запропонуємо вам також пройти додаткове обстеження в той же день або на наступний. Будь ласка, враховуйте це під час планування візиту.

Для першого візиту вам крім медичної документації знадобляться документи, що засвідчують особу: паспорт та індивідуальний ідентифікаційний номер.

Будьте впевнені, що вся команда TomoClinic працює для організації вашого ефективного і комфортного візиту.⁠

Що треба для отримання послуги в TomoClinic ?

Скористуватися зручною формою запису на обрану послугу.

Мати направлення від сімейного лікаря або лікуючого лікаря.

Відповідати віковим вимогам, які встановлені Програмою державних медичних гарантій.

Перший візит до TomoClinic
news img

Записатися на прийом

Ласкаво просимо в клініку де відбувається магія повного медичного циклу, де лікарі професіонали.

  крулько

  Наші переваги!

  Ласкаво просимо в клініку де відбувається магія повного медичного циклу, де лікарі професіонали.

  • 1

   Повний цикл лікування в одному місці

   Tomoclinic випереджає сучасні стандарти лікування, застосовуючи провідні методики у боротьбі з онкологічними захворюваннями. Наша клініка надає повний цикл обслуговування. Можна отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного лікування в одному місці.

  • 2

   Комплексний підхід у лікуванні раку

   У TomoClinic рішення про тактику лікування приймає консиліум фахівців – мультидисциплінарна комісія, в яку входять лікарі різних профілів. Такий підхід відповідає світовим стандартам. Учасники такої лікувальної групи узгоджують індивідуальний план лікування, який може включати опромінення пухлини, хіміотерапевтичне лікування та оперативне втручання. В результаті, кожен пацієнт отримує ефективне лікування, що вражає пухлину точно в ціль і є щадним до здорових тканин. Тим самим ми зберігаємо якість життя людини.

  • 3

   Висока діагностична точність

   Ми діагностуємо пухлини будь-якого розміру, складності, форми і локалізації. Досвід наших фахівців, сучасне обладнання та співпраця з кращими патоморфологічними лабораторіями гарантує високу точність діагностики.

  • 4

   Унікальне для України обладнання

   У TomoClinic найкраще обладнання від провідних світових виробників. Ми не визнаємо компромісів у боротьбі з раком.

  • 5

   TomoTherapy® HD – революційний метод променевої терапії

   Унікальна для України система Томотерапії дозволяє опромінювати пухлини складних форм і великих розмірів, а також метастази, і при цьому максимально захищає здорові органи і тканини. Така радіотерапія, знищуючи пухлину, зберігає людині високу якість життя – пацієнт може жити так само повноцінно, як і до хвороби.

  • 6

   Об’єктивна оцінка стану пацієнта

   У TomoClinic можна провести найбільш точну оцінку ефективності променевої терапії або хіміотерапії за допомогою МРТ-дослідження. Ми будемо раді дати об’єктивну оцінку стану пацієнта нашого центру або інших клінік під час або після проведеного лікування.

  Ви можете записатися на прийом безкоштовно Просто заповніть форму і ми вам зателефонуємо

   Записатися на консультацію
   Записатися на консультацію
   глав 1

   Залишилися запитання?

   Задайте своє запитання і ми відповімо на нього найближчим часом

    запис кроп

    Хто такі TomoClinic

    Tomoclinic — це передова клініка, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань. Наша місія — об'єднати передові технології та експертний підхід, щоб забезпечити нашим пацієнтам найкращу можливу медичну допомогу та підтримку.

    • Повний цикл

     Tomoclinic випереджає сучасні стандарти лікування, застосовуючи провідні методики у боротьбі з онкологічними захворюваннями. Наша клініка надає повний цикл обслуговування. Можна отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного лікування в одному місці.

    • Турбота та підтримка

     У прагненні бути найкращими на ринку медичних послуг, ми створили сервіс, який відповідає найвищим вимогам. Ми гарантуємо доброзичливе та дбайливе ставлення до кожного пацієнта, атмосферу тепла та підтримки. Tomoclinic пропонує психологічну допомогу пацієнтам і їх сімʼям.

    Детальніше
    • Хто ми такі - Додатковий абзац - ПершийЗаголовок
    • Хто ми такі - Додатковий абзац - ПершийЗаголовок
    • Хто ми такі - Додатковий абзац - ПершийЗаголовок
    Доверху