Головна/Консиліум фахівців
Консиліум фахівців

Консиліум фахівців

Як у лікаря виникає підозра на рак? Тільки за результатами діагностики. Ви можете пройти профілактичне обстеження (скринінг), і якщо фахівець побачить будь-яке (!) новоутворення, він повинен направити вас до клінічного онколога для більш масштабної діагностики.

Якщо ви звернетеся зі скаргами до сімейного лікаря, він призначить вам дослідження — наприклад, УЗД або рентген, або мамографію і т. і. — в залежності від ситуації. Якщо лікар виявить відхилення від норми, він також повинен направити вас до онколога. На цьому, при підозрі на рак, його функції закінчуються.

Поставити запитання

Ні сімейний лікар, ні хірург, ні рентгенолог не ставлять онкологічний діагноз і не призначають лікування!

Встановити діагноз може тільки клінічний онколог і тільки за результатами гістологічного аналізу, який і дасть відповідь про характер утворення — доброякісне воно або злоякісне. У нашому центрі, так само як і в провідних клініках світу, фахівець робить це не одноосібно, а виносить кожен випадок на консиліум — мультидисциплінарну комісію, в яку входять лікарі різних профілів: онкологи, хірурги, променеві терапевти, хіміотерапевти, патологи, уролог, онкогінеколог та ін.

37349498876c6e705556891aa9946882-300x156

Чому консиліум?

Саме консиліум розробляє тактику лікування, визначає всі його етапи. Адже онкологічне лікування — це цілий комплекс методів. І серед багатьох варіантів — комбінації хірургії та променевої терапії, хіміотерапії або таргетної терапії  — потрібно зробити єдиний правильний вибір, і його не може і не повинен робити один фахівець. Такий підхід — стандарт у сучасному медичному світі.

Яким би кваліфікованим і досвідченим не був лікар, одному сьогодні неможливо охопити абсолютно всі методики, які постійно удосконалюються. А онкологія — це наука, яка розвивається дуже швидко. Кожні три місяці коректують міжнародні протоколи лікування, тому що з’являються все нові і нові методи, нові потужні препарати. Не може один лікар знати всі нюанси і, тим більше, не має права приймати рішення одноосібно, коли ціна такого рішення — здоров’я і життя людини.

Кожен клінічний випадок, ситуацію кожного пацієнта наші лікарі детально обговорюють, і план лікування визначають загальною думкою згідно з міжнародними протоколами.

Таке об’єднання знань всіх фахівців, які беруть участь у лікуванні пацієнтів, призводить до результату, який ми очікуємо на підставі світового досвіду.

Важливо. Ви можете отримати другу думку нашого онкологічного консиліуму, якщо проходите лікування в іншій клініці. Це допоможе вам або зрозуміти, що ви на правильному шляху, або, можливо, знадобиться уточнити діагноз і скоригувати план лікування.

Що треба для отримання послуги в TomoClinic ?

Скористуватися зручною формою запису на обрану послугу.

Мати направлення від сімейного лікаря або лікуючого лікаря.

Відповідати віковим вимогам, які встановлені Програмою державних медичних гарантій.

Консиліум фахівців
news img

Записатися на прийом

Ласкаво просимо в клініку де відбувається магія повного медичного циклу, де лікарі професіонали.

  крулько

  Наші переваги!

  Ласкаво просимо в клініку де відбувається магія повного медичного циклу, де лікарі професіонали.

  • 1

   Повний цикл лікування в одному місці

   Tomoclinic випереджає сучасні стандарти лікування, застосовуючи провідні методики у боротьбі з онкологічними захворюваннями. Наша клініка надає повний цикл обслуговування. Можна отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного лікування в одному місці.

  • 2

   Комплексний підхід у лікуванні раку

   У TomoClinic рішення про тактику лікування приймає консиліум фахівців – мультидисциплінарна комісія, в яку входять лікарі різних профілів. Такий підхід відповідає світовим стандартам. Учасники такої лікувальної групи узгоджують індивідуальний план лікування, який може включати опромінення пухлини, хіміотерапевтичне лікування та оперативне втручання. В результаті, кожен пацієнт отримує ефективне лікування, що вражає пухлину точно в ціль і є щадним до здорових тканин. Тим самим ми зберігаємо якість життя людини.

  • 3

   Висока діагностична точність

   Ми діагностуємо пухлини будь-якого розміру, складності, форми і локалізації. Досвід наших фахівців, сучасне обладнання та співпраця з кращими патоморфологічними лабораторіями гарантує високу точність діагностики.

  • 4

   Унікальне для України обладнання

   У TomoClinic найкраще обладнання від провідних світових виробників. Ми не визнаємо компромісів у боротьбі з раком.

  • 5

   TomoTherapy® HD – революційний метод променевої терапії

   Унікальна для України система Томотерапії дозволяє опромінювати пухлини складних форм і великих розмірів, а також метастази, і при цьому максимально захищає здорові органи і тканини. Така радіотерапія, знищуючи пухлину, зберігає людині високу якість життя – пацієнт може жити так само повноцінно, як і до хвороби.

  • 6

   Об’єктивна оцінка стану пацієнта

   У TomoClinic можна провести найбільш точну оцінку ефективності променевої терапії або хіміотерапії за допомогою МРТ-дослідження. Ми будемо раді дати об’єктивну оцінку стану пацієнта нашого центру або інших клінік під час або після проведеного лікування.

  Ви можете записатися на прийом безкоштовно Просто заповніть форму і ми вам зателефонуємо

   Записатися на консультацію
   Записатися на консультацію
   глав 1

   Залишилися запитання?

   Задайте своє запитання і ми відповімо на нього найближчим часом

    запис кроп

    Хто такі TomoClinic

    Tomoclinic — це передова клініка, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань. Наша місія — об'єднати передові технології та експертний підхід, щоб забезпечити нашим пацієнтам найкращу можливу медичну допомогу та підтримку.

    • Повний цикл

     Tomoclinic випереджає сучасні стандарти лікування, застосовуючи провідні методики у боротьбі з онкологічними захворюваннями. Наша клініка надає повний цикл обслуговування. Можна отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного лікування в одному місці.

    • Турбота та підтримка

     У прагненні бути найкращими на ринку медичних послуг, ми створили сервіс, який відповідає найвищим вимогам. Ми гарантуємо доброзичливе та дбайливе ставлення до кожного пацієнта, атмосферу тепла та підтримки. Tomoclinic пропонує психологічну допомогу пацієнтам і їх сімʼям.

    Детальніше
    • Хто ми такі - Додатковий абзац - ПершийЗаголовок
    • Хто ми такі - Додатковий абзац - ПершийЗаголовок
    • Хто ми такі - Додатковий абзац - ПершийЗаголовок
    Доверху