Головна/Ендоскопічні дослідження
Ендоскопічні дослідження

Ендоскопічні дослідження

Ендоскопія — буквально означає «заглянути всередину». Сам термін походить від грецьких слів: endon — всередині; skopeo — досліджую, дивлюся.
Обстеження проводять за допомогою спеціального гнучкого пристрою з камерою — ендоскопа. Виконують дослідження в нашому центрі з використанням апаратури преміум-класу: цифрової відео-ендоскопічної системи FUJINON EPX-4450HD.

Широкі можливості цього обладнання дозволяють нашим фахівцям застосовувати його як для звичайних ендоскопічних процедур, так і для ситуацій, коли необхідно не тільки провести огляд, а виконати й інші важливі маніпуляції: наприклад, видалення поліпів товстої кишки або біопсію (взяття шматочка тканини для подальшого аналізу ).

Поставити запитання

Які діагностичні дослідження ми проводимо?

 • відео-езофагогастродуоденоскопія — дослідження шлунка;
 • відео-колоноскопія — дослідження товстої кишки;
 • відео-бронхоскопія — дослідження бронхів.

Показання до дослідження: захворювання органів шлунково-кишкового тракту і трахеобронхіального дерева.

Важливо! Під час колоноскопії проводиться одночасне видалення поліпів із наступним гістологічним дослідженням. Процедура називається поліпектомія. Має велике значення як профілактика колоректального раку: поліпи товстого кишківника можуть з часом перероджуватися в злоякісні пухлини, а їх своєчасне видалення дозволяє уникнути цього небезпечного захворювання.

Це не боляче!

Усі діагностичні та лікувальні ендоскопічні втручання проводимо при повному знеболюванні: застосовується «мала» анестезія — це короткий медичний сон, що забезпечує комфорт пацієнта під час процедури.
Щоб отримати консультацію і записатися на обстеження, телефонуйте за номером, який бачите на сайті.

Що треба для отримання послуги в TomoClinic ?

Скористуватися зручною формою запису на обрану послугу.

Мати направлення від сімейного лікаря або лікуючого лікаря.

Відповідати віковим вимогам, які встановлені Програмою державних медичних гарантій.

Ендоскопічні дослідження
-1-e1712498331436

Записатися на прийом

Ласкаво просимо в клініку де відбувається магія повного медичного циклу, де лікарі професіонали.

  крулько

  Наші переваги!

  Ласкаво просимо в клініку де відбувається магія повного медичного циклу, де лікарі професіонали.

  • 1

   Повний цикл лікування в одному місці

   Tomoclinic випереджає сучасні стандарти лікування, застосовуючи провідні методики у боротьбі з онкологічними захворюваннями. Наша клініка надає повний цикл обслуговування. Можна отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного лікування в одному місці.

  • 2

   Комплексний підхід у лікуванні раку

   У TomoClinic рішення про тактику лікування приймає консиліум фахівців – мультидисциплінарна комісія, в яку входять лікарі різних профілів. Такий підхід відповідає світовим стандартам. Учасники такої лікувальної групи узгоджують індивідуальний план лікування, який може включати опромінення пухлини, хіміотерапевтичне лікування та оперативне втручання. В результаті, кожен пацієнт отримує ефективне лікування, що вражає пухлину точно в ціль і є щадним до здорових тканин. Тим самим ми зберігаємо якість життя людини.

  • 3

   Висока діагностична точність

   Ми діагностуємо пухлини будь-якого розміру, складності, форми і локалізації. Досвід наших фахівців, сучасне обладнання та співпраця з кращими патоморфологічними лабораторіями гарантує високу точність діагностики.

  • 4

   Унікальне для України обладнання

   У TomoClinic найкраще обладнання від провідних світових виробників. Ми не визнаємо компромісів у боротьбі з раком.

  • 5

   TomoTherapy® HD – революційний метод променевої терапії

   Унікальна для України система Томотерапії дозволяє опромінювати пухлини складних форм і великих розмірів, а також метастази, і при цьому максимально захищає здорові органи і тканини. Така радіотерапія, знищуючи пухлину, зберігає людині високу якість життя – пацієнт може жити так само повноцінно, як і до хвороби.

  • 6

   Об’єктивна оцінка стану пацієнта

   У TomoClinic можна провести найбільш точну оцінку ефективності променевої терапії або хіміотерапії за допомогою МРТ-дослідження. Ми будемо раді дати об’єктивну оцінку стану пацієнта нашого центру або інших клінік під час або після проведеного лікування.

  Ви можете записатися на прийом Просто заповніть форму і ми вам зателефонуємо

   Записатися на консультацію
   Записатися на консультацію
   переваги діагностики

   Залишились питання?

   Поставте своє питання і ми відповімо на нього найближчим часом

    запис кроп

    Хто такі TomoClinic

    Tomoclinic — це передова клініка, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань. Наша місія — об'єднати передові технології та експертний підхід, щоб забезпечити нашим пацієнтам найкращу можливу медичну допомогу та підтримку.

    • Повний цикл

     Tomoclinic випереджає сучасні стандарти лікування, застосовуючи провідні методики у боротьбі з онкологічними захворюваннями. Наша клініка надає повний цикл обслуговування. Можна отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного лікування в одному місці.

    • Турбота та підтримка

     У прагненні бути найкращими на ринку медичних послуг, ми створили сервіс, який відповідає найвищим вимогам. Ми гарантуємо доброзичливе та дбайливе ставлення до кожного пацієнта, атмосферу тепла та підтримки. Tomoclinic пропонує психологічну допомогу пацієнтам і їх сімʼям.

    Детальніше
    • Хто ми такі - Додатковий абзац - ПершийЗаголовок
    • Хто ми такі - Додатковий абзац - ПершийЗаголовок
    • Хто ми такі - Додатковий абзац - ПершийЗаголовок
    Доверху