Головна/Про клініку/Наші переваги
18.03.2024

Наші переваги

TomoClinic — це перший і єдиний в Україні медичний заклад, де пацієнтам з онкологічними захворюваннями доступний найбільш сучасний, точний і ефективний метод лікування — томотерапія.

Центр оснащений всім необхідним сучасним обладнанням для достовірної діагностики і результативного лікування. Також тут працюють найкращі фахівці з усієї України, яких турбує не тільки результативність і ефективність лікування, але і якість життя пацієнта після лікування.

Високий результат при встановленні діагнозу та стадії захворювання

Ми діагностуємо пухлини будь-якого розміру, складності, форми і локалізації. Досвід наших онкологів і рентгенологів, а також співпраця з кращими патоморфологічними лабораторіями гарантує кращий результат при визначенні положення пухлини та встановленні стадії захворювання.

Нові технології дозволяють нам прогнозувати відповідь пухлини на різні методи впливу, тим самим допомагаючи підібрати оптимальний план лікування.

Детальніше про діагностику читайте тут.

Комплексний підхід в лікуванні раку

У розробці плану лікування кожного пацієнта беруть участь кілька фахівців. Як правило, це лікар-хіміотерапевт, хірург-онколог і онколог-радіолог, а також лікуючий лікар. Учасники такої лікувальної групи, спираючись на дані діагностики, узгоджують індивідуальний план лікування, який може включати опромінення пухлини, хіміотерапевтичне лікування та оперативне втручання. В результаті кожен пацієнт отримує строго дозоване і хірургічно вивірене лікування, що вражає онкологічне новоутворення точно в ціль і є щадним до здорових тканин. Тим самим ми зберігаємо якість життя людини.

Детальніше про лікування читайте тут.

Унікальне для України обладнання

В TomoClinic найкраще обладнання на сьогоднішній день. Ми не визнаємо компромісів в боротьбі з раком.

Більше про остаткування центру ви можете прочитати тут.

TomoTherapy® HD — революційний метод променевої терапії в лікуванні раку

Це новий для України вид променевої терапії, з появою якого в світі почалася нова ера в лікуванні особливо складних онкологічних захворювань. Понад 400 онкологічних клінік світу на всіх континентах оснащені обладнанням TomoTherapy®. Сьогодні високоточне і оптимальне лікування доступне і в TomoClinic.

Система TomoTherapy® HD призначена для лікування всіх видів і форм пухлин, включаючи найбільш складні. Якщо досягнута максимальна толерантна доза для традиційного способу опромінення або якщо є пухлини в важкодоступних місцях, TomoTherapy® HD може надати другий шанс і відкрити шлях для лікування.

Більше про TomoTherapy® HD ви можете прочитати у розділі “Томотерапія“.

Постійний контроль стану пацієнта

За допомогою кращої в світі онкологічної контрольно-інформаційної системи MOSAIQ® ми можемо повністю управляти даними, зображеннями і процедурами кожного пацієнта на будь-якому рівні, починаючи від реєстрації даних пацієнта і закінчуючи щоденним контролем виконання етапів лікування і його ефективності.

Об’єктивна оцінка стану пацієнта

В TomoClinic можна провести найбільш точну оцінку ефективності променевої терапії або хіміотерапії за допомогою МРТ-дослідження. Ми будемо раді дати об’єктивну оцінку стану пацієнта нашого центру або інших клінік під час або після проведеного лікування.

Сучасний сервіс та супровід

Важливою перевагою при виборі TomoClinic є ефективна та комфортна організація процесів діагностики та лікування. Пацієнт може звернутися в центр у зручний для себе час, немає необхідності чекати черги на прийом. Кожен пацієнт супроводжується особистим лікарем-консультантом та персональним медичним адміністратором.

Ми також допоможемо організувати приїзд пацієнтів та їх рідних до клініки, допоможемо з організацією проживання під час лікування.

Гарантії якості

TomoClinic — єдиний в Україні онкологічний центр, який може гарантувати якість проведеного лікування на документальному рівні. Відтепер після проведення променевої терапії в нашій клініці кожен пацієнт отримуватиме звіт з заключними результатами лікування. Цей документ формується апаратом променевої терапії автоматично без участі фахівця по завершенню курсу лікування. Весь комплекс реалізованої терапії буде детально висвітлено в єдиному документі з таблицею і зображеннями.

Більше про документ ви можете почитати тут.

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.
глав 1

Залишилися запитання?

Задайте своє запитання і ми відповімо на нього найближчим часом

    запис кроп
    Доверху