Головна/Паліативна допомога
Паліативна допомога

Паліативна допомога

В онкології постійно проходять масштабні дослідження, в практику впроваджують нові методи лікування і потужні препарати. Все це слідує одне за одним у швидкому темпі, і головне завдання лікарів і вчених — зцілення пацієнтів. Однак не всі злоякісні захворювання можна вилікувати: дуже багато залежить від типу пухлини, від стадії хвороби.

Якщо людину неможливо вилікувати повністю, на допомогу часто приходить паліативна терапія, яка позбавляє пацієнтів від важких симптомів хвороби, дозволяє зберегти високу якість життя і в багатьох випадках істотно продовжити людині життя.

Паліативна хіміотерапія допомагає справлятися з такими фізичними проблемами, як біль, задишка, нудота, запори або проноси, відсутність апетиту, асцит (скупчення рідини в черевній порожнині).

Паліативна променева терапія також направлена ​​на боротьбу з симптомами захворювання і поліпшення якості життя. У ряді випадків таке лікування дає можливість стабілізувати стан пацієнта. До задач паліативної променевої терапії входять гальмування росту пухлини, скорочення її обсягів. За рахунок зменшення пухлини знижується інтоксикація (отруєння організму токсичними речовинами), зникають або істотно зменшуються болі, відновлюються повністю або частково функції органів, уражених або здавлених пухлиною.

Поставити запитання

Крім того, у нашому центрі професійний психолог допомагає пацієнтам та їх родичам справлятися з тривогою, страхом, занепокоєнням, — проблемами, які нерідко супроводжують онкологічне лікування.

Важливо. При наданні паліативної допомоги особливу роль відіграє турбота про пацієнтів. У нашому центрі працюють професіонали, віддані своїй справі. До, під час і після лікування лікарі обговорюють побажання і проблеми пацієнта. Як почувається людина, чи є додаткові потреби в догляді — такі питання ніколи не залишаються без уваги.

Щоб дізнатися більше про паліативне лікування в нашому центрі і записатися на консультацію, телефонуйте нам за номерами, вказаними на сайті.

Що треба для отримання послуги в TomoClinic ?

Скористуватися зручною формою запису на обрану послугу.

Мати направлення від сімейного лікаря або лікуючого лікаря.

Відповідати віковим вимогам, які встановлені Програмою державних медичних гарантій.

Паліативна допомога
-1-e1712498331436

Записатися на прийом

Ласкаво просимо в клініку де відбувається магія повного медичного циклу, де лікарі професіонали.

  крулько

  Наші переваги!

  Ласкаво просимо в клініку де відбувається магія повного медичного циклу, де лікарі професіонали.

  • 1

   Повний цикл лікування в одному місці

   Tomoclinic випереджає сучасні стандарти лікування, застосовуючи провідні методики у боротьбі з онкологічними захворюваннями. Наша клініка надає повний цикл обслуговування. Можна отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного лікування в одному місці.

  • 2

   Комплексний підхід у лікуванні раку

   У TomoClinic рішення про тактику лікування приймає консиліум фахівців – мультидисциплінарна комісія, в яку входять лікарі різних профілів. Такий підхід відповідає світовим стандартам. Учасники такої лікувальної групи узгоджують індивідуальний план лікування, який може включати опромінення пухлини, хіміотерапевтичне лікування та оперативне втручання. В результаті, кожен пацієнт отримує ефективне лікування, що вражає пухлину точно в ціль і є щадним до здорових тканин. Тим самим ми зберігаємо якість життя людини.

  • 3

   Висока діагностична точність

   Ми діагностуємо пухлини будь-якого розміру, складності, форми і локалізації. Досвід наших фахівців, сучасне обладнання та співпраця з кращими патоморфологічними лабораторіями гарантує високу точність діагностики.

  • 4

   Унікальне для України обладнання

   У TomoClinic найкраще обладнання від провідних світових виробників. Ми не визнаємо компромісів у боротьбі з раком.

  • 5

   TomoTherapy® HD – революційний метод променевої терапії

   Унікальна для України система Томотерапії дозволяє опромінювати пухлини складних форм і великих розмірів, а також метастази, і при цьому максимально захищає здорові органи і тканини. Така радіотерапія, знищуючи пухлину, зберігає людині високу якість життя – пацієнт може жити так само повноцінно, як і до хвороби.

  • 6

   Об’єктивна оцінка стану пацієнта

   У TomoClinic можна провести найбільш точну оцінку ефективності променевої терапії або хіміотерапії за допомогою МРТ-дослідження. Ми будемо раді дати об’єктивну оцінку стану пацієнта нашого центру або інших клінік під час або після проведеного лікування.

  Ви можете записатися на прийом Просто заповніть форму і ми вам зателефонуємо

   Записатися на консультацію
   Записатися на консультацію

   Відповіді на часто задавані запитання

   Можливо, ви знайдете відповіді на запитання, що Вас цікавлять

   • Щоб повністю зрозуміти мету лікування раку і що від нього можна очікувати, з’ясуємо деякі медичні терміни.
    Розрізняють:
    • лікувальні процедури, які можуть привести до повного зцілення;
    • паліативне лікування — щоб уповільнити або навіть зупинити розвиток хвороби.
    Тобто паліативні методи можуть дати важливі результати, навіть якщо остаточне зцілення неможливе. Паліативна допомога спрямована на підтримку найвищої якості життя.

   • Для оцінки відповіді на лікування наші лікарі аналізують клінічну картину пацієнта, визначають, чи зменшується маса пухлини. Важливо зрозуміти, як поліпшуються лабораторні показники крові, наскільки знижується рівень онкомаркерів, які, можливо, були високими перед початком лікування. Заключну оцінку проводять за результатами КТ, порівнюючи пухлинні вогнища до лікування і після нього. Підсумовуючи ці показники, лікар робить висновок про ефективність паліативної терапії.

   • Ефективність препарату багато в чому залежить від біологічних характеристик пухлини. Є пацієнти з високою чутливістю до цитостатика, а значить, відповідь на запропонований хіміотерапевтичний протокол в цьому випадку буде краще. Пацієнти з одним і тим же діагнозом (згідно гістологічному аналізу пухлини і стадіювання) можуть по-різному відповісти на препарат. Якщо говорити про цитостатики, то іноді після всього лише одного курсу хіміотерапії наступає швидке поліпшення, при якому може зменшуватися больовий синдром, уходить кашель / задишка, у пацієнта з’являються сили, набирається вага, поліпшуються показники крові, з’являється апетит; пухлинна маса зменшується, тому що клітини новоутворення добре реагують на препарат.

   • Це неможливо зробити швидко: зазвичай паліативне лікування триває мінімум 2-3 курси, після чого аналізують відповідь пухлини. Якщо новоутворення не росте, протокол лікування продовжують. Якщо лікування не дає очікуваного результату або з’явилися побічні явища, ми міняємо цю лінію хіміотерапії на наступну, яка прописана в міжнародних протоколах.

   • Призначення лікування в TomoClinic проходить виключно на основі міжнародних стандартів з урахуванням діагнозу, гістологічної характеристики пухлини та індивідуальної клінічної картини пацієнта. Якщо певне лікування призначено, значить, для цього є чіткі свідчення. Рішення виносить міждисциплінарний консиліум — велика команда компетентних лікарів різних спеціальностей. Тобто схему лікування в нашому центрі розробляють максимально об’єктивно, а не одноосібно.

   переваги діагностики

   Залишились питання?

   Поставте своє питання і ми відповімо на нього найближчим часом

    запис кроп

    Хто такі TomoClinic

    Tomoclinic — це передова клініка, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань. Наша місія — об'єднати передові технології та експертний підхід, щоб забезпечити нашим пацієнтам найкращу можливу медичну допомогу та підтримку.

    • Повний цикл

     Tomoclinic випереджає сучасні стандарти лікування, застосовуючи провідні методики у боротьбі з онкологічними захворюваннями. Наша клініка надає повний цикл обслуговування. Можна отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного лікування в одному місці.

    • Турбота та підтримка

     У прагненні бути найкращими на ринку медичних послуг, ми створили сервіс, який відповідає найвищим вимогам. Ми гарантуємо доброзичливе та дбайливе ставлення до кожного пацієнта, атмосферу тепла та підтримки. Tomoclinic пропонує психологічну допомогу пацієнтам і їх сімʼям.

    Детальніше
    • Хто ми такі - Додатковий абзац - ПершийЗаголовок
    • Хто ми такі - Додатковий абзац - ПершийЗаголовок
    • Хто ми такі - Додатковий абзац - ПершийЗаголовок
    Доверху