Головна/Колоноскопія
Колоноскопія

Колоноскопія

Поставити запитання

Що таке колоноскопія?

Колоноскопія — ендоскопічний метод дослідження, при якому слизову оболонку товстої кишки і кінцевої частини тонкої кишки переглядають зсередини. Це робиться за допомогою гнучкого і керованого інструменту, оснащеного відеокамерою, — ендоскопа. У нашому центрі фахівці використовують ультратонкі ендоскопи останнього покоління.

У ході дослідження лікар може побачити будь-які зміни, такі як: запалення, виразки, дивертикули (здуття кишківника), поліпи, злоякісні утворення.

Тобто колоноскопія — це дуже ретельний, детальний огляд, при якому зображення різних зон дослідження передається на монітор. При необхідності лікар збільшує зображення і, таким чином, може розглянути навіть мінімальні відхилення від норми.

Оскільки у кишківнику є вигини і він достатній довгий, то колоноскопія відноситься до числа технічно складних досліджень. Однак інші способи поступаються в точності цьому методу. Саме колоноскопія допомагає фахівцеві скрупульозно вивчити стан кишківника.

Наш центр оснащений новітнім обладнанням експертного класу — цифровою відео-ендоскопічною системою FUJINON EPX-4450HD. Дослідження виконує фахівець, який має великий досвід і високу кваліфікацію. Ми працюємо по міжнародним протоколам, що відповідають світовим стандартам якості і безпеки медичних послуг.

Коли рекомендована колоноскопія?

Це обстеження повинен призначити лікар. Результати колоноскопії дозволять встановити або уточнити діагноз при ряді симптомів:

 • слиз, кров або гній в калі;
 • тривалі закрепи або проноси;
 • кишкові кровотечі;
 • постійне відчуття втоми і різке схуднення.

Також колоноскопія проводиться як скринінг раку кишківника. Колоректальний рак або рак кишківника — поширений тип злоякісної пухлини, причому один з небагатьох, який можна попередити, своєчасно видаливши поліпи. Тому, якщо вам виповнилося 45 років, ми рекомендуємо пройти колоноскопію для профілактики такого небезпечного захворювання.

За допомогою колоноскопії фахівець виявляє практично всі кишкові аномалії. Великою перевагою внутрішнього огляду є те, що лікар може відразу ж провести дуже важливі процедури.

Видалення поліпів

Під час проведення колоноскопії, в залежності від того, що фахівець бачить, він може продовжити обстеження, виконавши різні маніпуляції. Наприклад, якщо виявить поліпи (це утворення грибовидної форми), то відразу їх видалить. Потім поліпи ретельно досліджують в лабораторії. Видалення цих утворень безпечне і не завдає жодної шкоди.

Видалення шматочків тканини — біопсія.

Якщо лікар виявляє щось невідоме або аномальне під час проведення колоноскопії або якщо знадобиться перевірити слизову оболонку при підозрі на запалення, він видалить шматочок тканини. Подальше мікроскопічне дослідження матеріалу в лабораторії дасть можливість встановити правильний діагноз.

Це не боляче?

Не боляче! Наші пацієнти позбавлені больових відчуттів і будь-якого дискомфорту. Короткочасний медикаментозний сон, подібний до фізіологічного, забезпечує спокійний і комфортний стан протягом проведення процедури. Для короткочасного наркозу застосовують спеціальні препарати.
Медикаментозний сон обов’язково контролює досвідчений лікар-анестезіолог, який підбере препарат, найбільш підходящий для конкретного пацієнта. Після процедури пацієнт залишається на деякий час у палаті для відпочинку під наглядом наших лікарів.

Підготовка

Перед проведенням колоноскопії кишківник пацієнта повинен бути повністю чистим і порожнім. Тоді лікар зможе без проблем провести огляд. Тому пацієнту перед обстеженням не можна їсти. Вам призначать лікування, яке гарантує, що кишківник буде порожнім. Спеціальний препарат рекомендує фахівець.

Часті питання про подальше дослідження

Ніяких відхилень не виявлено. Чи можу я припустити, що в мене ніколи не розів’ється рак товстої кишки?
Ні. Такий результат не означає, що ви ніколи не зможете захворіти на рак товстої кишки. Тому колоноскопію потрібно проходити з певною періодичністю. Через скільки років — вам порекомендує лікар: вирішується індивідуально і залежить від конкретної ситуації.

Що станеться, якщо мені поставлять діагноз рак товстої кишки?

Якщо у вас рак товстої кишки, вас можна вилікувати. Консультація клінічного онколога внесе ясність у вашу ситуацію. Лікарі нададуть необхідну інформацію, і разом ви приймете рішення. У нашому центрі працюють фахівці з великим досвідом лікування раку кишківника.

Знайте, що якість наших процедур визначає якість вашого життя!

Задати питання і записатися на проведення колоноскопії ви можете за номером телефона, який бачите на сайті.

Що треба для отримання послуги в TomoClinic ?

Скористуватися зручною формою запису на обрану послугу.

Мати направлення від сімейного лікаря або лікуючого лікаря.

Відповідати віковим вимогам, які встановлені Програмою державних медичних гарантій.

Колоноскопія
news img

Записатися на прийом

Ласкаво просимо в клініку де відбувається магія повного медичного циклу, де лікарі професіонали.

  крулько

  Наші переваги!

  Ласкаво просимо в клініку де відбувається магія повного медичного циклу, де лікарі професіонали.

  • 1

   Повний цикл лікування в одному місці

   Tomoclinic випереджає сучасні стандарти лікування, застосовуючи провідні методики у боротьбі з онкологічними захворюваннями. Наша клініка надає повний цикл обслуговування. Можна отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного лікування в одному місці.

  • 2

   Комплексний підхід у лікуванні раку

   У TomoClinic рішення про тактику лікування приймає консиліум фахівців – мультидисциплінарна комісія, в яку входять лікарі різних профілів. Такий підхід відповідає світовим стандартам. Учасники такої лікувальної групи узгоджують індивідуальний план лікування, який може включати опромінення пухлини, хіміотерапевтичне лікування та оперативне втручання. В результаті, кожен пацієнт отримує ефективне лікування, що вражає пухлину точно в ціль і є щадним до здорових тканин. Тим самим ми зберігаємо якість життя людини.

  • 3

   Висока діагностична точність

   Ми діагностуємо пухлини будь-якого розміру, складності, форми і локалізації. Досвід наших фахівців, сучасне обладнання та співпраця з кращими патоморфологічними лабораторіями гарантує високу точність діагностики.

  • 4

   Унікальне для України обладнання

   У TomoClinic найкраще обладнання від провідних світових виробників. Ми не визнаємо компромісів у боротьбі з раком.

  • 5

   TomoTherapy® HD – революційний метод променевої терапії

   Унікальна для України система Томотерапії дозволяє опромінювати пухлини складних форм і великих розмірів, а також метастази, і при цьому максимально захищає здорові органи і тканини. Така радіотерапія, знищуючи пухлину, зберігає людині високу якість життя – пацієнт може жити так само повноцінно, як і до хвороби.

  • 6

   Об’єктивна оцінка стану пацієнта

   У TomoClinic можна провести найбільш точну оцінку ефективності променевої терапії або хіміотерапії за допомогою МРТ-дослідження. Ми будемо раді дати об’єктивну оцінку стану пацієнта нашого центру або інших клінік під час або після проведеного лікування.

  Ви можете записатися на прийом безкоштовно Просто заповніть форму і ми вам зателефонуємо

   Записатися на консультацію
   Записатися на консультацію
   глав 1

   Залишилися запитання?

   Задайте своє запитання і ми відповімо на нього найближчим часом

    запис кроп

    Хто такі TomoClinic

    Tomoclinic — це передова клініка, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань. Наша місія — об'єднати передові технології та експертний підхід, щоб забезпечити нашим пацієнтам найкращу можливу медичну допомогу та підтримку.

    • Повний цикл

     Tomoclinic випереджає сучасні стандарти лікування, застосовуючи провідні методики у боротьбі з онкологічними захворюваннями. Наша клініка надає повний цикл обслуговування. Можна отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного лікування в одному місці.

    • Турбота та підтримка

     У прагненні бути найкращими на ринку медичних послуг, ми створили сервіс, який відповідає найвищим вимогам. Ми гарантуємо доброзичливе та дбайливе ставлення до кожного пацієнта, атмосферу тепла та підтримки. Tomoclinic пропонує психологічну допомогу пацієнтам і їх сімʼям.

    Детальніше
    • Хто ми такі - Додатковий абзац - ПершийЗаголовок
    • Хто ми такі - Додатковий абзац - ПершийЗаголовок
    • Хто ми такі - Додатковий абзац - ПершийЗаголовок
    Доверху