Головна/Доброякісні захворювання
Доброякісні захворювання

Доброякісні захворювання

Наше тіло складається з мільярдів клітин. Якщо клітини починають безконтрольно ділитися, розвивається пухлина. Це може бути доброякісне утворення або злоякісне. Злоякісна пухлина може поширюватися на інші частини тіла. Ми називаємо таке утворення раком.

На відміну від злоякісних, доброякісні пухлини не проростають в оточуючі тканини і не поширюються на інші частини тіла, але можуть викликати дискомфорт і біль. Якщо при наявності доброякісної пухлини у вас є скарги, ми завжди запропонуємо оптимальне лікування.

У більшості випадків такі утворення не є небезпечними для життя. Однак деякі доброякісні пухлини можуть перерости в злоякісні, і тоді своєчасна діагностика і лікування збережуть здоров’я і життя.

Поставити запитання

Якщо у вас є питання, звертайтеся в наш центр. Телефонуйте за номером, який бачите на сайті. Консультанти дадуть відповіді на ваші питання і запишуть на прийом до фахівця.

Наприклад, видалення поліпів кишківника при проведенні колоноскопії дасть змогу запобігти колоректальному раку. Лікування гінекологічних захворювань дозволить уникнути раку шийки матки. Гастроскопія дасть можливість виявити і вчасно пролікувати передракові захворювання шлунку і стравоходу. Дуже важливо пам’ятати про скринінгові (профілактичні) обстеження і проходити їх регулярно — відповідно до вашому віку і сімейної історії.

Щоб ви могли отримати всебічну допомогу, в поліклінічному відділенні нашого центру працюють фахівці, які найбільш компетентні в своїй «вузькій» області медицини: лікар-уролог, лікар-проктолог, лікар-гінеколог, лікар-мамолог, лікар-дерматолог, лікар-хірург. Досвідчені спеціалісти розпізнають перші симптоми захворювання, при необхідності призначать додаткові обстеження і проведуть ефективне сучасне лікування.

 

Що треба для отримання послуги в TomoClinic ?

Скористуватися зручною формою запису на обрану послугу.

Мати направлення від сімейного лікаря або лікуючого лікаря.

Відповідати віковим вимогам, які встановлені Програмою державних медичних гарантій.

Доброякісні захворювання
-1-e1712498331436

Записатися на прийом

Ласкаво просимо в клініку де відбувається магія повного медичного циклу, де лікарі професіонали.

  крулько

  Наші переваги!

  Ласкаво просимо в клініку де відбувається магія повного медичного циклу, де лікарі професіонали.

  • 1

   Повний цикл лікування в одному місці

   Tomoclinic випереджає сучасні стандарти лікування, застосовуючи провідні методики у боротьбі з онкологічними захворюваннями. Наша клініка надає повний цикл обслуговування. Можна отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного лікування в одному місці.

  • 2

   Комплексний підхід у лікуванні раку

   У TomoClinic рішення про тактику лікування приймає консиліум фахівців – мультидисциплінарна комісія, в яку входять лікарі різних профілів. Такий підхід відповідає світовим стандартам. Учасники такої лікувальної групи узгоджують індивідуальний план лікування, який може включати опромінення пухлини, хіміотерапевтичне лікування та оперативне втручання. В результаті, кожен пацієнт отримує ефективне лікування, що вражає пухлину точно в ціль і є щадним до здорових тканин. Тим самим ми зберігаємо якість життя людини.

  • 3

   Висока діагностична точність

   Ми діагностуємо пухлини будь-якого розміру, складності, форми і локалізації. Досвід наших фахівців, сучасне обладнання та співпраця з кращими патоморфологічними лабораторіями гарантує високу точність діагностики.

  • 4

   Унікальне для України обладнання

   У TomoClinic найкраще обладнання від провідних світових виробників. Ми не визнаємо компромісів у боротьбі з раком.

  • 5

   TomoTherapy® HD – революційний метод променевої терапії

   Унікальна для України система Томотерапії дозволяє опромінювати пухлини складних форм і великих розмірів, а також метастази, і при цьому максимально захищає здорові органи і тканини. Така радіотерапія, знищуючи пухлину, зберігає людині високу якість життя – пацієнт може жити так само повноцінно, як і до хвороби.

  • 6

   Об’єктивна оцінка стану пацієнта

   У TomoClinic можна провести найбільш точну оцінку ефективності променевої терапії або хіміотерапії за допомогою МРТ-дослідження. Ми будемо раді дати об’єктивну оцінку стану пацієнта нашого центру або інших клінік під час або після проведеного лікування.

  Ви можете записатися на прийом Просто заповніть форму і ми вам зателефонуємо

   Записатися на консультацію
   Записатися на консультацію
   переваги діагностики

   Залишились питання?

   Поставте своє питання і ми відповімо на нього найближчим часом

    запис кроп

    Хто такі TomoClinic

    Tomoclinic — це передова клініка, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань. Наша місія — об'єднати передові технології та експертний підхід, щоб забезпечити нашим пацієнтам найкращу можливу медичну допомогу та підтримку.

    • Повний цикл

     Tomoclinic випереджає сучасні стандарти лікування, застосовуючи провідні методики у боротьбі з онкологічними захворюваннями. Наша клініка надає повний цикл обслуговування. Можна отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного лікування в одному місці.

    • Турбота та підтримка

     У прагненні бути найкращими на ринку медичних послуг, ми створили сервіс, який відповідає найвищим вимогам. Ми гарантуємо доброзичливе та дбайливе ставлення до кожного пацієнта, атмосферу тепла та підтримки. Tomoclinic пропонує психологічну допомогу пацієнтам і їх сімʼям.

    Детальніше
    • Хто ми такі - Додатковий абзац - ПершийЗаголовок
    • Хто ми такі - Додатковий абзац - ПершийЗаголовок
    • Хто ми такі - Додатковий абзац - ПершийЗаголовок
    Доверху