Що таке ПАП-тест?
ПАП-тест або мазок Папаніколау — це простий тест, який дозволяє виявити рак шийки матки на ранній стадії, а також виявити передракові захворювання і вчасно провести їх лікування.
Якщо ви дуже рано почали статеве життя, то вже з 20 років бажано проводити ПАП-тест.
При нормальному результаті аналізу ризик раку шийки матки дуже малий. При виявленні передракових патологій є ймовірність, що пізніше може розвинутися злоякісна пухлина. У такому випадку нескладне лікування допоможе уникнути в майбутньому раку і серйозної хірургічної операції.
Якщо ж в мазку будуть виявлені аномальні клітини, ми обов’язково зв’яжемося з вами, щоб провести додаткові обстеження і, можливо, почати лікування.
Кольпоскопія
За допомогою кольпоскопа лікар-гінеколог під збільшенням ретельно досліджує шийку матки. Таким чином, фахівець може розпізнати ознаки ураження шийки матки. При необхідності з аномальної зони можна взяти невеликий фрагмент тканини для подальшого дослідження (біопсія). За результатами біопсії призначають відповідне лікування.
Ви також можете пройти гінекологічне ультразвукове обстеження
Це вагінальне УЗД, що дозволяє виявити будь-які відхилення від норми в матці або яєчниках.
Які гінекологічні оперативні втручання проводять у нашому центрі?
- Біопсія тканин шийки матки, пайпель-біопсія ендометрія та ін.
- Видалення новоутворень на статевих органах.
- Видалення поліпа цервікального каналу.
- Гістероскопія діагностична (важлива при безплідді, а також при підозрі на патологію матки).
- Гістероскопія лікувальна при гіперплазії або поліпозі ендометрію.
- Гістероскопія при субмукозних формах фіброміоми матки.
- Конізація шийки матки.
Чому гістероскопія? Це один з найбільш інформативних і малоінвазивних методів діагностики і лікування внутрішньої маткової патології. Діагностична лапароскопія дозволяє виявити зміни матки, які складно було б визначити іншими способами.
Малотравматичний лапароскопічний метод (без великих розрізів) широко і успішно застосовують наші фахівці при проведенні об’ємних гінекологічних операцій. Проводять:
- лапароскопічну оваріоектомію — видалення яєчників;
- лапароскопічну пангістеректомію — видалення матки і придатків.
Важливо знати. З метою профілактики різних захворювань візит до гінеколога повинен стати регулярним заходом в житті жінки. Не відкладайте відвідування фахівця, навіть якщо ви прекрасно себе почуваєте і вас нічого не турбує. Не забувайте, що серйозні хвороби на ранніх стадіях протікають без симптомів, і тому, чим раніше почати лікування, тим вище шанси на повне одужання. Консультуйтеся з «жіночим» доктором двічі на рік, щоб переконатися, що ви здорові.
До кого звернутися з питаннями?
Щоб записатися на прийом до лікаря-гінеколога, а також при будь-яких гінекологічних проблемах або виникненні питань, телефонуйте за номером, який ви бачите на сайті, — дзвінок безкоштовний з мобільних і стаціонарних телефонів по Україні.