Головна/Гінекологія
Гінекологія

Гінекологія

З юного віку жінка звертається до гінеколога. Візит до фахівця необхідний і для проведення загального профілактичного огляду, і для отримання рекомендацій по контрацепції, менопаузі, вагітності, при проблемах з менструацією, при вагінальних інфекціях і т. і.

У нашому центрі консультація почнеться з бесіди, на якій ви зможете обговорити з лікарем будь-які скарги, якщо вас щось турбує. Після цього пройдете гінекологічне обстеження, яке включає огляд у дзеркалах і взяття РАР-тесту (мазка Папаніколау), а також кольпоскопію — огляд поверхні шийки матки і піхви за допомогою спеціального приладу кольпоскопа.

Поставити запитання

Що таке ПАП-тест?

ПАП-тест або мазок Папаніколау — це простий тест, який дозволяє виявити рак шийки матки на ранній стадії, а також виявити передракові захворювання і вчасно провести їх лікування.

Якщо ви дуже рано почали статеве життя, то вже з 20 років бажано проводити ПАП-тест.

При нормальному результаті аналізу ризик раку шийки матки дуже малий. При виявленні передракових патологій є ймовірність, що пізніше може розвинутися злоякісна пухлина. У такому випадку нескладне лікування допоможе уникнути в майбутньому раку і серйозної хірургічної операції.

Якщо ж в мазку будуть виявлені аномальні клітини, ми обов’язково зв’яжемося з вами, щоб провести додаткові обстеження і, можливо, почати лікування.

Кольпоскопія

За допомогою кольпоскопа лікар-гінеколог під збільшенням ретельно досліджує шийку матки. Таким чином, фахівець може розпізнати ознаки ураження шийки матки. При необхідності з аномальної зони можна взяти невеликий фрагмент тканини для подальшого дослідження (біопсія). За результатами біопсії призначають відповідне лікування.

Ви також можете пройти гінекологічне ультразвукове обстеження

Це вагінальне УЗД, що дозволяє виявити будь-які відхилення від норми в матці або яєчниках.

Які гінекологічні оперативні втручання проводять у нашому центрі?

 • Біопсія тканин шийки матки, пайпель-біопсія ендометрія та ін.
 • Видалення новоутворень на статевих органах.
 • Видалення поліпа цервікального каналу.
 • Гістероскопія діагностична (важлива при безплідді, а також при підозрі на патологію матки).
 • Гістероскопія лікувальна при гіперплазії або поліпозі ендометрію.
 • Гістероскопія при субмукозних формах фіброміоми матки.
 • Конізація шийки матки.

Чому гістероскопія? Це один з найбільш інформативних і малоінвазивних методів діагностики і лікування внутрішньої маткової патології. Діагностична лапароскопія дозволяє виявити зміни матки, які складно було б визначити іншими способами.

Малотравматичний лапароскопічний метод (без великих розрізів) широко і успішно застосовують наші фахівці при проведенні об’ємних гінекологічних операцій. Проводять:

 • лапароскопічну оваріоектомію — видалення яєчників;
 • лапароскопічну пангістеректомію — видалення матки і придатків.

Важливо знати. З метою профілактики різних захворювань візит до гінеколога повинен стати регулярним заходом в житті жінки. Не відкладайте відвідування фахівця, навіть якщо ви прекрасно себе почуваєте і вас нічого не турбує. Не забувайте, що серйозні хвороби на ранніх стадіях протікають без симптомів, і тому, чим раніше почати лікування, тим вище шанси на повне одужання. Консультуйтеся з «жіночим» доктором двічі на рік, щоб переконатися, що ви здорові.

До кого звернутися з питаннями?

Щоб записатися на прийом до лікаря-гінеколога, а також при будь-яких гінекологічних проблемах або виникненні питань, телефонуйте за номером, який ви бачите на сайті, — дзвінок безкоштовний з мобільних і стаціонарних телефонів по Україні.

Що треба для отримання послуги в TomoClinic ?

Скористуватися зручною формою запису на обрану послугу.

Мати направлення від сімейного лікаря або лікуючого лікаря.

Відповідати віковим вимогам, які встановлені Програмою державних медичних гарантій.

Гінекологія
-1-e1712498331436

Записатися на прийом

Ласкаво просимо в клініку де відбувається магія повного медичного циклу, де лікарі професіонали.

  крулько

  Наші переваги!

  Ласкаво просимо в клініку де відбувається магія повного медичного циклу, де лікарі професіонали.

  • 1

   Повний цикл лікування в одному місці

   Tomoclinic випереджає сучасні стандарти лікування, застосовуючи провідні методики у боротьбі з онкологічними захворюваннями. Наша клініка надає повний цикл обслуговування. Можна отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного лікування в одному місці.

  • 2

   Комплексний підхід у лікуванні раку

   У TomoClinic рішення про тактику лікування приймає консиліум фахівців – мультидисциплінарна комісія, в яку входять лікарі різних профілів. Такий підхід відповідає світовим стандартам. Учасники такої лікувальної групи узгоджують індивідуальний план лікування, який може включати опромінення пухлини, хіміотерапевтичне лікування та оперативне втручання. В результаті, кожен пацієнт отримує ефективне лікування, що вражає пухлину точно в ціль і є щадним до здорових тканин. Тим самим ми зберігаємо якість життя людини.

  • 3

   Висока діагностична точність

   Ми діагностуємо пухлини будь-якого розміру, складності, форми і локалізації. Досвід наших фахівців, сучасне обладнання та співпраця з кращими патоморфологічними лабораторіями гарантує високу точність діагностики.

  • 4

   Унікальне для України обладнання

   У TomoClinic найкраще обладнання від провідних світових виробників. Ми не визнаємо компромісів у боротьбі з раком.

  • 5

   TomoTherapy® HD – революційний метод променевої терапії

   Унікальна для України система Томотерапії дозволяє опромінювати пухлини складних форм і великих розмірів, а також метастази, і при цьому максимально захищає здорові органи і тканини. Така радіотерапія, знищуючи пухлину, зберігає людині високу якість життя – пацієнт може жити так само повноцінно, як і до хвороби.

  • 6

   Об’єктивна оцінка стану пацієнта

   У TomoClinic можна провести найбільш точну оцінку ефективності променевої терапії або хіміотерапії за допомогою МРТ-дослідження. Ми будемо раді дати об’єктивну оцінку стану пацієнта нашого центру або інших клінік під час або після проведеного лікування.

  Ви можете записатися на прийом Просто заповніть форму і ми вам зателефонуємо

   Записатися на консультацію
   Записатися на консультацію
   переваги діагностики

   Залишились питання?

   Поставте своє питання і ми відповімо на нього найближчим часом

    запис кроп

    Хто такі TomoClinic

    Tomoclinic — це передова клініка, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань. Наша місія — об'єднати передові технології та експертний підхід, щоб забезпечити нашим пацієнтам найкращу можливу медичну допомогу та підтримку.

    • Повний цикл

     Tomoclinic випереджає сучасні стандарти лікування, застосовуючи провідні методики у боротьбі з онкологічними захворюваннями. Наша клініка надає повний цикл обслуговування. Можна отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного лікування в одному місці.

    • Турбота та підтримка

     У прагненні бути найкращими на ринку медичних послуг, ми створили сервіс, який відповідає найвищим вимогам. Ми гарантуємо доброзичливе та дбайливе ставлення до кожного пацієнта, атмосферу тепла та підтримки. Tomoclinic пропонує психологічну допомогу пацієнтам і їх сімʼям.

    Детальніше
    • Хто ми такі - Додатковий абзац - ПершийЗаголовок
    • Хто ми такі - Додатковий абзац - ПершийЗаголовок
    • Хто ми такі - Додатковий абзац - ПершийЗаголовок
    Доверху