Головна/Реабілітація
Реабілітація

Реабілітація

За статистикою 2 з 3 онкологічних пацієнтів потребують реабілітації — етапу психологічної підтримки та медичного відновлення в період лікування раку і після нього. TomoClinic пропонує пройти процес реабілітації в нашому онкологічному центрі, де для цього ми передбачили всі необхідні умови.

Зокрема, з відкриттям нової будівлі TomoClinic у пацієнтів з’являється можливість отримати повний реабілітаційний комплекс послуг. Корпус оснащений сучасним реабілітаційним обладнанням у вигляді тренажерів і спеціальними приміщеннями (залом, кабінетом для масажу, комфортними палатами для розміщення на тривалий термін). Санвузли, меблі в номерах та палатах орієнтовані на людей з обмеженими можливостями пересування. Ми прагнемо підтримувати сприятливу атмосферу, наближену скоріше до готельної, ніж до лікарняної.

Поставити запитання

Відновлення після онкології також вимагає залучення мультидисциплінарної команди фахівців високого рівня за участю лікаря-реабілітолога і клінічного психолога. До них ви завжди можете звернутися за допомогою.

3 важливих нюанси про реабілітацію, які ви маєте знати

 1. Реабілітаційний курс часто показаний не тільки для відновлення організму після агресивної терапії, але і в разі видалення (іноді частково) органу разом з пухлиною.
 2. Комплекс реабілітаційних процедур ми завжди складаємо індивідуально для кожного конкретного пацієнта з урахуванням його стану та діагнозу, функціональних можливостей та мотивації.
 3. Вартість курсу реабілітації безпосередньо залежить від форм, видів і обсягу відновлювальних заходів.

Що отримує пацієнт при реабілітаційному курсі в TomoClinic?

 • підвищує якість свого життя;
 • відновлює імунітет, самопочуття і працездатність;
 • активізує роботу життєво важливих систем;
 • позбавляється болю;
 • починає відчувати себе повноцінною людиною;
 • адаптується в умовах соціуму;
 • відновлює навички самостійності;
 • повертається до звичайного життя і продовжує його.

Методи реабілітації в нашій клініці та їх результативність

Ручний лімфодренаж, масаж, психологічні консультації, навчання релаксації і навіть спеціально організовані для пацієнтів програми відпочинку істотно допомагають у відновленні після важкої хвороби. Фізіотерапія, акупунктура, лікувальна фізкультура покращують рухову активність і усувають негативні наслідки терапії. Знижується ступінь вираженості клінічних симптомів, онкомаркери і показники крові часто приходять в норму, стабілізується настрій і з’являються нові сили до життя.

Що треба для отримання послуги в TomoClinic ?

Скористуватися зручною формою запису на обрану послугу.

Мати направлення від сімейного лікаря або лікуючого лікаря.

Відповідати віковим вимогам, які встановлені Програмою державних медичних гарантій.

Реабілітація
news img

Записатися на прийом

Ласкаво просимо в клініку де відбувається магія повного медичного циклу, де лікарі професіонали.

  крулько

  Наші переваги!

  Ласкаво просимо в клініку де відбувається магія повного медичного циклу, де лікарі професіонали.

  • 1

   Повний цикл лікування в одному місці

   Tomoclinic випереджає сучасні стандарти лікування, застосовуючи провідні методики у боротьбі з онкологічними захворюваннями. Наша клініка надає повний цикл обслуговування. Можна отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного лікування в одному місці.

  • 2

   Комплексний підхід у лікуванні раку

   У TomoClinic рішення про тактику лікування приймає консиліум фахівців – мультидисциплінарна комісія, в яку входять лікарі різних профілів. Такий підхід відповідає світовим стандартам. Учасники такої лікувальної групи узгоджують індивідуальний план лікування, який може включати опромінення пухлини, хіміотерапевтичне лікування та оперативне втручання. В результаті, кожен пацієнт отримує ефективне лікування, що вражає пухлину точно в ціль і є щадним до здорових тканин. Тим самим ми зберігаємо якість життя людини.

  • 3

   Висока діагностична точність

   Ми діагностуємо пухлини будь-якого розміру, складності, форми і локалізації. Досвід наших фахівців, сучасне обладнання та співпраця з кращими патоморфологічними лабораторіями гарантує високу точність діагностики.

  • 4

   Унікальне для України обладнання

   У TomoClinic найкраще обладнання від провідних світових виробників. Ми не визнаємо компромісів у боротьбі з раком.

  • 5

   TomoTherapy® HD – революційний метод променевої терапії

   Унікальна для України система Томотерапії дозволяє опромінювати пухлини складних форм і великих розмірів, а також метастази, і при цьому максимально захищає здорові органи і тканини. Така радіотерапія, знищуючи пухлину, зберігає людині високу якість життя – пацієнт може жити так само повноцінно, як і до хвороби.

  • 6

   Об’єктивна оцінка стану пацієнта

   У TomoClinic можна провести найбільш точну оцінку ефективності променевої терапії або хіміотерапії за допомогою МРТ-дослідження. Ми будемо раді дати об’єктивну оцінку стану пацієнта нашого центру або інших клінік під час або після проведеного лікування.

  Ви можете записатися на прийом безкоштовно Просто заповніть форму і ми вам зателефонуємо

   Записатися на консультацію
   Записатися на консультацію
   глав 1

   Залишилися запитання?

   Задайте своє запитання і ми відповімо на нього найближчим часом

    запис кроп

    Хто такі TomoClinic

    Tomoclinic — це передова клініка, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань. Наша місія — об'єднати передові технології та експертний підхід, щоб забезпечити нашим пацієнтам найкращу можливу медичну допомогу та підтримку.

    • Повний цикл

     Tomoclinic випереджає сучасні стандарти лікування, застосовуючи провідні методики у боротьбі з онкологічними захворюваннями. Наша клініка надає повний цикл обслуговування. Можна отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного лікування в одному місці.

    • Турбота та підтримка

     У прагненні бути найкращими на ринку медичних послуг, ми створили сервіс, який відповідає найвищим вимогам. Ми гарантуємо доброзичливе та дбайливе ставлення до кожного пацієнта, атмосферу тепла та підтримки. Tomoclinic пропонує психологічну допомогу пацієнтам і їх сімʼям.

    Детальніше
    • Хто ми такі - Додатковий абзац - ПершийЗаголовок
    • Хто ми такі - Додатковий абзац - ПершийЗаголовок
    • Хто ми такі - Додатковий абзац - ПершийЗаголовок
    Доверху