Переваги діагностики

Точний діагноз — запорука вірного лікування

Успішне лікування захворювань безпосередньо залежить від якісної та достовірної діагностики. Тільки використання сучасних технологій і методів діагностики гарантує точний діагноз.

Ця проста істина особливо важлива в разі діагностики і лікування онкологічних захворювань. Виправити ситуацію після помилково встановленого діагнозу і початку неправильного лікування буде дуже складно або навіть неможливо.

Ми в TomoClinic в щоденній роботі спираємося на кращі світові стандарти онкологічної допомоги, які прийняті за основу в західній онкологічній практиці.

Діагностувати і лікувати рак повинен онколог

У більшості випадків початковий діагноз «рак» встановлює сімейний лікар або лікар вузької спеціальності. Але вони не онкологи. Правильний підхід при діагностиці раку — діагноз має встановлювати група фахівців в результаті проведення консиліуму.

Як правило, в консиліумі беруть участь лікар-онколог, онколог-хірург, хіміотерапевт, променевий терапевт (радіолог). Із залученням лікарів вузьких спеціальностей, лікаря-патоморфолога, лікуючого лікаря.

Вузька спеціалізація, досвід, експертний клас діагностичного обладнання, співпраця з кращими клінічними і патоморфологічними лабораторіями — ці фактори відіграють визначальну роль у вірності поставленого діагнозу. І, якщо знадобиться, в подальшому виборі успішної стратегії і тактики лікування.

Регулярні обстеження

Лікарями Всесвітньої Організації Охорони здоров’я, онкологами європейських і американських професійних асоціацій рекомендовано регулярно проходити обстеження з метою ранньої діагностики онкологічних захворювань різної локалізації.

Рекомендації онкологів однозначні на користь їх необхідності. Самі обстеження досить інформативні, щоб ви зберігали спокій до наступного обстеження або позапланової перевірки.

Попередні діагностичні дослідження ви можете зробити в тій клініці, до якої звикли. Завдяки багаторічним зусиллям лікарів-онкологів, сімейні лікарі, терапевти, гінекологи, рентгенологи і лікарі інших вузьких спеціальностей добре обізнані в самих ранніх симптомах раку різної локалізації.

Чому для встановлення найбільш точного діагнозу слід звернутися до TomoClinic?

Буде правильним сказати, що в TomoClinic ми інвестуємо в співробітників і обладнання експертного класу. Досвід, помножений на високу чутливість апаратури і детальну візуалізацію, означає найбільш точну оцінку і високу достовірність результатів.

Дослідження всіх органів і систем організму на КТ TOSHIBA AQUILION LB. Повна відсутність опромінення з МРТ TOSHIBA Vantage TITAN 1,5T. Якість візуалізації УЗД Aplio™ 500 Platinum мінімізує необхідність використання додаткових інструментів для точності діагностики — контрастних речовин та інвазивних методів (біопсії).

Проведення біопсії

Дивовижна точність і чутливість УЗД-апарату TOSHIBA Aplio™ 500 Platinum дозволяють мінімізувати випадки проведення болючої процедури біопсії. Але ми не можемо повністю виключити необхідність даної процедури.

У цьому випадку нам на допомогу приходять ті ж помічники: УЗ-апарат і комп’ютерний томограф. З їх допомогою лікар з максимальною точністю визначить місце для проведення інвазивної процедури.

Патоморфологія і лабораторна діагностика

Результати патоморфологічного обстеження особливо важливі для визначення точної стадії раку і наявності супутніх захворювань. Це єдино правильний варіант відповіді на питання «рак або не рак».
Ми співпрацюємо з провідними лабораторіями країни і за її межами. Під нашим контролем проводяться всі необхідні гістологічні та імуногістохімічні дослідження, а також клінічні та біохімічні аналізи. При необхідності ми також проведемо генетичний аналіз з метою визначення ризику виникнення конкретних онкологічних захворювань.

Задати питання