Відгук 18.10.21

Добрий день, шановні співробітники центру “TomoClinic”. Дізналися, що сьогодні Всесвітній День боротьби проти раку молочної залози. Хочемо подякувати вам за нелегку, але дуже потрібну працю. З проблемою онкозахворювань стикаються багато людей, і ваша робота просто неоціненна. У вас така благородна професія, яка допомагає нам не тільки боротися з нашими хворобами, а й знаходити втрачене здоров’я.

Дякую за золоті руки, професіоналізм, високе лікарське мистецтво і уважне ставлення до своїх пацієнтів. Для багатьох жінок життя з раком грудей — це безперервна боротьба між необхідністю йти в наступ на хворобу та бажанням уникнути операції і важких побічних явищ. Добре, що є такі центри, як ваш, де можна отримати кваліфіковану допомогу.

Однак в цьому світі зовсім усунути хвороби неможливо. Люди, як і раніше, хворіють і вмирають, Біблія пояснює: “Тому як через одну людину в світ увійшов гріх, а через гріх — смерть і таким чином смерть перейшла на всіх людей, бо всі стали грішні… ” (Римлянам 5:12). Таку сумну реальність може змінити тільки наш Творець, Бог Єгова. Але чи зробить він це? Біблія відповідає “так”! В ній говориться, що настане час, коли “ніхто з жителів не скаже: “Я хворий” (Ісая 33:24). Яким же це буде полегшенням!

Бажаємо вам міцного здоров’я, і ​​нехай ваш благородний труд буде визнаний і винагороджений.

З повагою Олена і Галина.

Задати питання