Головна/Діагностичний трейлер
Діагностичний трейлер

Діагностичний трейлер

Профілактика поруч: запрошуємо на обстеження жінок і чоловіків

«Діагностичний трейлер» — унікальний для України проект, що дозволяє охопити профілактичними обстеженнями чоловіків і жінок різного віку. Діагностичний трейлер — це пересувний кабінет, оснащений обладнанням світового класу: сучасним низькодозовим мамографом, апаратом УЗД, рентген-апаратом. Проводять обстеження і аналізують результати досвідчені фахівці ТomoClinic.

Трейлер зручно розташований, знаходиться майже в центрі міста Кропивницький — біля ТЦ «Копілка». Тисячі жителів Кропивницького і області, а також гості міста, скористалися можливістю швидко і комфортно пройти необхідні дослідження.

Поставити запитання

Які обстеження (скринінг) ви можете пройти в діагностичному трейлері?

Що таке скринінг?

Це обстеження людей, які вважають себе здоровими. У всьому світі профілактичні дослідження проводяться для того, щоб людина могла переконатися, що здорова, або щоб виявити захворювання на ранній стадії. Хвороба, яка виявлена ​​на ранньому етапі, легше піддається лікуванню — в таких випадках у пацієнтів є високі шанси на одужання. Наприклад, за світовими даними статистики, якщо діагноз встановлений на ранній стадії, рак грудей у 95% випадків виліковний.

Скринінг досить пройти один раз на рік. Ми гарантуємо високу точність результатів. Якщо наші лікарі виявлять будь-які відхилення від норми, вас направлять на додаткові, більш масштабні обстеження, щоб встановити правильний діагноз і вчасно призначити лікування.

Про рентген легень. Якщо ви палите або помітили, що довго не проходить кашель, або у вас часто бувають простудні захворювання, або ви відчуваєте незрозумілу слабкість — приділіть особливу увагу цьому обстеженню, обов’язково пройдіть рентген легень.

Ще раз підкреслюємо: профілактика — це коли не болить, коли ще нічого не турбує. Профілактика — це швидко і недорого. Профілактика — це збереження вашого здоров’я і спокою ваших близьких.

Запрошуємо всіх, хто ще не встиг або не дізнався вчасно про таку можливість, — записуйтеся і приходьте. Телефони для запису вказані на сайті.

Проходьте обстеження і будьте здорові!

Що треба для отримання послуги в TomoClinic ?

Скористуватися зручною формою запису на обрану послугу.

Мати направлення від сімейного лікаря або лікуючого лікаря.

Відповідати віковим вимогам, які встановлені Програмою державних медичних гарантій.

Діагностичний трейлер
-1-e1712498331436

Записатися на прийом

Ласкаво просимо в клініку де відбувається магія повного медичного циклу, де лікарі професіонали.

  крулько

  Наші переваги!

  Ласкаво просимо в клініку де відбувається магія повного медичного циклу, де лікарі професіонали.

  • 1

   Повний цикл лікування в одному місці

   Tomoclinic випереджає сучасні стандарти лікування, застосовуючи провідні методики у боротьбі з онкологічними захворюваннями. Наша клініка надає повний цикл обслуговування. Можна отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного лікування в одному місці.

  • 2

   Комплексний підхід у лікуванні раку

   У TomoClinic рішення про тактику лікування приймає консиліум фахівців – мультидисциплінарна комісія, в яку входять лікарі різних профілів. Такий підхід відповідає світовим стандартам. Учасники такої лікувальної групи узгоджують індивідуальний план лікування, який може включати опромінення пухлини, хіміотерапевтичне лікування та оперативне втручання. В результаті, кожен пацієнт отримує ефективне лікування, що вражає пухлину точно в ціль і є щадним до здорових тканин. Тим самим ми зберігаємо якість життя людини.

  • 3

   Висока діагностична точність

   Ми діагностуємо пухлини будь-якого розміру, складності, форми і локалізації. Досвід наших фахівців, сучасне обладнання та співпраця з кращими патоморфологічними лабораторіями гарантує високу точність діагностики.

  • 4

   Унікальне для України обладнання

   У TomoClinic найкраще обладнання від провідних світових виробників. Ми не визнаємо компромісів у боротьбі з раком.

  • 5

   TomoTherapy® HD – революційний метод променевої терапії

   Унікальна для України система Томотерапії дозволяє опромінювати пухлини складних форм і великих розмірів, а також метастази, і при цьому максимально захищає здорові органи і тканини. Така радіотерапія, знищуючи пухлину, зберігає людині високу якість життя – пацієнт може жити так само повноцінно, як і до хвороби.

  • 6

   Об’єктивна оцінка стану пацієнта

   У TomoClinic можна провести найбільш точну оцінку ефективності променевої терапії або хіміотерапії за допомогою МРТ-дослідження. Ми будемо раді дати об’єктивну оцінку стану пацієнта нашого центру або інших клінік під час або після проведеного лікування.

  Ви можете записатися на прийом Просто заповніть форму і ми вам зателефонуємо

   Записатися на консультацію
   Записатися на консультацію
   переваги діагностики

   Залишились питання?

   Поставте своє питання і ми відповімо на нього найближчим часом

    запис кроп

    Хто такі TomoClinic

    Tomoclinic — це передова клініка, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань. Наша місія — об'єднати передові технології та експертний підхід, щоб забезпечити нашим пацієнтам найкращу можливу медичну допомогу та підтримку.

    • Повний цикл

     Tomoclinic випереджає сучасні стандарти лікування, застосовуючи провідні методики у боротьбі з онкологічними захворюваннями. Наша клініка надає повний цикл обслуговування. Можна отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного лікування в одному місці.

    • Турбота та підтримка

     У прагненні бути найкращими на ринку медичних послуг, ми створили сервіс, який відповідає найвищим вимогам. Ми гарантуємо доброзичливе та дбайливе ставлення до кожного пацієнта, атмосферу тепла та підтримки. Tomoclinic пропонує психологічну допомогу пацієнтам і їх сімʼям.

    Детальніше
    • Хто ми такі - Додатковий абзац - ПершийЗаголовок
    • Хто ми такі - Додатковий абзац - ПершийЗаголовок
    • Хто ми такі - Додатковий абзац - ПершийЗаголовок
    Доверху