Головна/Лапароскопічна холецистектомія
Лапароскопічна холецистектомія

Лапароскопічна холецистектомія

Що таке жовчний міхур і які його функції?

Жовчний міхур — невеликий орган грушоподібної форми, розташований навпроти нижнього боку печінки в правій верхній частині черевної порожнини. У ньому зберігається жовч, яка виробляється в печінці. Жовч — це рідина, важлива для травлення і для переварювання жирів. Коли видаляють жовчний міхур, його функцію бере на себе печінку і головний жовчний протік.

Камені утворюються в жовчному міхурі у багатьох людей: викликають тягнучий біль справа під ребрами і в інших частинах живота. Нудота, відрижка і непереносимість жиру також можуть вказувати на наявність каменів в жовчному міхурі.

Поставити запитання

Як визначають відхилення?

У більшості випадків проводять ультразвукове дослідження — УЗД. Це безпечний і безболісний метод. За допомогою звукових хвиль жовчний міхур з каміннями фахівець бачить на екрані.

Лікування

Коли камені викликають скарги або жовчний міхур запалений, його видаляють. Операція називається холецистектомія. Ви зможете чудово жити без жовчного міхура.
Якщо в минулому такі операції проводили через розріз черевної стінки на 10 – 25 сантиметрів (це вимагало багатоденної госпіталізації пацієнта і тривалого періоду відновлення), то сьогодні наші фахівці виконують холецистектомію щадним лапароскопічним методом — без великого розрізу, без болю.

Під час цієї операції в черевній порожнині роблять невеликі отвори. Через один з отворів проходить мініатюрна відеокамера (лапароскоп), яка фіксує те, що відбувається в черевній порожнині. Хірург точно, під великим збільшенням, бачить на екрані монітора все, що він робить.

Після видалення жовчного міхура і вилучення лапароскопа з черевної порожнини отвори зашивають швами, які розсмоктуються. Тому не буде серйозної хірургічної рани.

Період госпіталізації істотно зменшується в порівнянні з «відкритим» хірургічним втручанням. Пацієнти швидко відновлюються і можуть повернутися до звичного способу життя.

Важливо. Наш приватний онкологічний центр перший в Україні уклав договір з державною структурою, Національною службою здоров’я України, про проведення одного з видів лікування безкоштовно для пацієнтів. Таким чином, ви можете пройти хірургічне лікування в TomoClinic за рахунок НСЗУ, тобто, не сплачуючи особистими коштами.

На всі ваші питання дадуть відповіді консультанти за номером телефону, який ви бачите на сайті.

Що треба для отримання послуги в TomoClinic ?

Скористуватися зручною формою запису на обрану послугу.

Мати направлення від сімейного лікаря або лікуючого лікаря.

Відповідати віковим вимогам, які встановлені Програмою державних медичних гарантій.

Лапароскопічна холецистектомія
-1-e1712498331436

Записатися на прийом

Ласкаво просимо в клініку де відбувається магія повного медичного циклу, де лікарі професіонали.

  крулько

  Наші переваги!

  Ласкаво просимо в клініку де відбувається магія повного медичного циклу, де лікарі професіонали.

  • 1

   Повний цикл лікування в одному місці

   Tomoclinic випереджає сучасні стандарти лікування, застосовуючи провідні методики у боротьбі з онкологічними захворюваннями. Наша клініка надає повний цикл обслуговування. Можна отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного лікування в одному місці.

  • 2

   Комплексний підхід у лікуванні раку

   У TomoClinic рішення про тактику лікування приймає консиліум фахівців – мультидисциплінарна комісія, в яку входять лікарі різних профілів. Такий підхід відповідає світовим стандартам. Учасники такої лікувальної групи узгоджують індивідуальний план лікування, який може включати опромінення пухлини, хіміотерапевтичне лікування та оперативне втручання. В результаті, кожен пацієнт отримує ефективне лікування, що вражає пухлину точно в ціль і є щадним до здорових тканин. Тим самим ми зберігаємо якість життя людини.

  • 3

   Висока діагностична точність

   Ми діагностуємо пухлини будь-якого розміру, складності, форми і локалізації. Досвід наших фахівців, сучасне обладнання та співпраця з кращими патоморфологічними лабораторіями гарантує високу точність діагностики.

  • 4

   Унікальне для України обладнання

   У TomoClinic найкраще обладнання від провідних світових виробників. Ми не визнаємо компромісів у боротьбі з раком.

  • 5

   TomoTherapy® HD – революційний метод променевої терапії

   Унікальна для України система Томотерапії дозволяє опромінювати пухлини складних форм і великих розмірів, а також метастази, і при цьому максимально захищає здорові органи і тканини. Така радіотерапія, знищуючи пухлину, зберігає людині високу якість життя – пацієнт може жити так само повноцінно, як і до хвороби.

  • 6

   Об’єктивна оцінка стану пацієнта

   У TomoClinic можна провести найбільш точну оцінку ефективності променевої терапії або хіміотерапії за допомогою МРТ-дослідження. Ми будемо раді дати об’єктивну оцінку стану пацієнта нашого центру або інших клінік під час або після проведеного лікування.

  Ви можете записатися на прийом Просто заповніть форму і ми вам зателефонуємо

   Записатися на консультацію
   Записатися на консультацію
   переваги діагностики

   Залишились питання?

   Поставте своє питання і ми відповімо на нього найближчим часом

    запис кроп

    Хто такі TomoClinic

    Tomoclinic — це передова клініка, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань. Наша місія — об'єднати передові технології та експертний підхід, щоб забезпечити нашим пацієнтам найкращу можливу медичну допомогу та підтримку.

    • Повний цикл

     Tomoclinic випереджає сучасні стандарти лікування, застосовуючи провідні методики у боротьбі з онкологічними захворюваннями. Наша клініка надає повний цикл обслуговування. Можна отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного лікування в одному місці.

    • Турбота та підтримка

     У прагненні бути найкращими на ринку медичних послуг, ми створили сервіс, який відповідає найвищим вимогам. Ми гарантуємо доброзичливе та дбайливе ставлення до кожного пацієнта, атмосферу тепла та підтримки. Tomoclinic пропонує психологічну допомогу пацієнтам і їх сімʼям.

    Детальніше
    • Хто ми такі - Додатковий абзац - ПершийЗаголовок
    • Хто ми такі - Додатковий абзац - ПершийЗаголовок
    • Хто ми такі - Додатковий абзац - ПершийЗаголовок
    Доверху