Головна/Хіміотерапія при раку яєчників
Хіміотерапія при раку яєчників

Хіміотерапія при раку яєчників

Нагадуємо, що хіміотерапія — це лікування спеціальними препаратами (цитостатиками), які вбивають злоякісні ракові клітини або пригнічують їх поділ.

При раку яєчників зазвичай призначають хіміотерапію після операції, проте перед хірургічним втручанням таке лікування нерідко теж буває необхідним. Наші лікарі все з вами обговорять і пояснять, які етапи терапії потрібні у вашій конкретній ситуації і чому.

Поставити запитання

Хіміотерапія до операції — неоад’ювантна

Чи проводити хіміотерапію до операції, залежить від пухлинної маси, від обсягу. Задачі такого передопераційного лікування — зменшити розмір утворення (тоді хірургам його легше видалити повністю) і привести до часткової загибелі або знищенню ракових клітин. Тому при великих пухлинах ми призначаємо неоад’ювантну хіміотерапію — як правило, 3 курси.

Потім ви пройдете комп’ютерну томографію (КТ), і лікарі зможуть побачити, чи зменшується пухлина. Зменшення розміру утворення називається відповіддю на хіміотерапію. Якщо є відповідь, можна робити операцію.

Хіміотерапія після операції — ад’ювантна

Після операції ви обов’язково пройдете хіміотерапію. Таке лікування називається ад’ювантним і необхідно, щоб знизити ймовірність повернення раку. Зазвичай призначають 6 курсів. Між курсами є період відпочинку — це 3 тижні, протягом яких ви не будете отримувати ніяких хіміотерапевтичних препаратів.

Додавання таргетної терапії

Пацієнткам з місцево-поширеним раком яєчників, яких прооперували і які отримали хіміотерапію, після закінчення хіміотерапії рекомендується додавати таргетні препарати (ліки, що діють цілеспрямовано на клітини пухлини) як підтримуючу терапію, що дасть істотне збільшення тривалості життя або одужання.

Це доведено результатами клінічних досліджень. Додавання таргетної терапії входить у міжнародні стандарти лікування при місцево-поширеному раку яєчників.

Оскільки захворювання має високий відсоток рецидивів, то при поверненні раку діємо за тими ж схемами. Тоді у пацієнток знову з’являються високі шанси відповісти на хіміотерапію з додаванням таргетних препаратів.

Якщо у вас залишилися питання, телефонуйте, який ви бачите на сайті. Ви отримаєте інформацію і зможете записатися на консультацію до фахівця.

Ми завжди на зв’язку, готові вас лікувати, в усьому допомагати і підтримувати вас.

Що треба для отримання послуги в TomoClinic ?

Скористуватися зручною формою запису на обрану послугу.

Мати направлення від сімейного лікаря або лікуючого лікаря.

Відповідати віковим вимогам, які встановлені Програмою державних медичних гарантій.

Хіміотерапія при раку яєчників
-1-e1712498331436

Записатися на прийом

Ласкаво просимо в клініку де відбувається магія повного медичного циклу, де лікарі професіонали.

  крулько

  Наші переваги!

  Ласкаво просимо в клініку де відбувається магія повного медичного циклу, де лікарі професіонали.

  • 1

   Повний цикл лікування в одному місці

   Tomoclinic випереджає сучасні стандарти лікування, застосовуючи провідні методики у боротьбі з онкологічними захворюваннями. Наша клініка надає повний цикл обслуговування. Можна отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного лікування в одному місці.

  • 2

   Комплексний підхід у лікуванні раку

   У TomoClinic рішення про тактику лікування приймає консиліум фахівців – мультидисциплінарна комісія, в яку входять лікарі різних профілів. Такий підхід відповідає світовим стандартам. Учасники такої лікувальної групи узгоджують індивідуальний план лікування, який може включати опромінення пухлини, хіміотерапевтичне лікування та оперативне втручання. В результаті, кожен пацієнт отримує ефективне лікування, що вражає пухлину точно в ціль і є щадним до здорових тканин. Тим самим ми зберігаємо якість життя людини.

  • 3

   Висока діагностична точність

   Ми діагностуємо пухлини будь-якого розміру, складності, форми і локалізації. Досвід наших фахівців, сучасне обладнання та співпраця з кращими патоморфологічними лабораторіями гарантує високу точність діагностики.

  • 4

   Унікальне для України обладнання

   У TomoClinic найкраще обладнання від провідних світових виробників. Ми не визнаємо компромісів у боротьбі з раком.

  • 5

   TomoTherapy® HD – революційний метод променевої терапії

   Унікальна для України система Томотерапії дозволяє опромінювати пухлини складних форм і великих розмірів, а також метастази, і при цьому максимально захищає здорові органи і тканини. Така радіотерапія, знищуючи пухлину, зберігає людині високу якість життя – пацієнт може жити так само повноцінно, як і до хвороби.

  • 6

   Об’єктивна оцінка стану пацієнта

   У TomoClinic можна провести найбільш точну оцінку ефективності променевої терапії або хіміотерапії за допомогою МРТ-дослідження. Ми будемо раді дати об’єктивну оцінку стану пацієнта нашого центру або інших клінік під час або після проведеного лікування.

  Ви можете записатися на прийом Просто заповніть форму і ми вам зателефонуємо

   Записатися на консультацію
   Записатися на консультацію
   переваги діагностики

   Залишились питання?

   Поставте своє питання і ми відповімо на нього найближчим часом

    запис кроп

    Хто такі TomoClinic

    Tomoclinic — це передова клініка, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань. Наша місія — об'єднати передові технології та експертний підхід, щоб забезпечити нашим пацієнтам найкращу можливу медичну допомогу та підтримку.

    • Повний цикл

     Tomoclinic випереджає сучасні стандарти лікування, застосовуючи провідні методики у боротьбі з онкологічними захворюваннями. Наша клініка надає повний цикл обслуговування. Можна отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного лікування в одному місці.

    • Турбота та підтримка

     У прагненні бути найкращими на ринку медичних послуг, ми створили сервіс, який відповідає найвищим вимогам. Ми гарантуємо доброзичливе та дбайливе ставлення до кожного пацієнта, атмосферу тепла та підтримки. Tomoclinic пропонує психологічну допомогу пацієнтам і їх сімʼям.

    Детальніше
    • Хто ми такі - Додатковий абзац - ПершийЗаголовок
    • Хто ми такі - Додатковий абзац - ПершийЗаголовок
    • Хто ми такі - Додатковий абзац - ПершийЗаголовок
    Доверху