Головна/Хіміотерапія при раку кишківника
Хіміотерапія при раку кишківника

Хіміотерапія при раку кишківника

Коротко про хіміотерапію

Хіміотерапія — це лікування препаратами, які вбивають ракові клітини. Залежно від конкретної ситуації ви отримаєте його після операції, до операції або як паліативну (підтримуючу) терапію.

Чому хіміотерапія може бути корисною на різних етапах лікування?

 • До операції з видалення пухлини або метастазів — тому що краще видалити пухлину меншого розміру.
 • Після операції з видалення пухлини — щоб убити невидимі метастази.
 • Як підтримуюче лікування, коли повне зцілення неможливо.

Поставити запитання

Хіміотерапія перед операцією

У ряді випадків ми рекомендуємо пацієнтам пройти хіміотерапію перед операцією.
Чому? Наприклад, пухлина великого розміру, її важко повністю видалити з кишківника і існує ймовірність, що тканина із злоякісними клітинами залишиться і рак згодом може повернутися.

Хіміотерапія дозволить зменшити обсяг пухлини до операбельного стану, тобто до такого стану, коли хірурги зможуть її радикально видалити. Це знизить ризик повернення хвороби.

Хіміотерапія також може бути корисною перед видаленням одиничних метастазів в печінці або легенях.

Ви зможете обговорити з нашими фахівцями можливість проведення хіміотерапії перед операцією і разом зробите правильний вибір.

Хіміотерапія після операції

При II або III стадії хвороби хіміотерапія — це обов’язковий етап.

Навіть якщо немає метастазів, але висока ймовірність повернення раку (наприклад, пухлина розрослася в кровоносних судинах), вам може бути рекомендована хіміотерапія.

Хіміотерапія як підтримуюче лікування

Якщо рак кишківника неможливо вилікувати повністю, хіміотерапія, можливо в поєднанні з таргетною терапією, істотно продовжить життя і дозволить зберегти якість життя завдяки зменшенню симптомів хвороби.

Як проводять лікування?

Хіміотерапію ви будете отримувати циклами, тобто активне лікування поєднується з проміжними періодами, коли ви відпочиваєте і організм відновлюється. Повне лікування може тривати до 6 місяців. Вибір препаратів — згідно з протоколами і з урахуванням конкретної ситуації.

Хіміотерапію вам також можуть призначити в поєднанні з таргетною терапією. Це лікування спеціальними препаратами, що діють цілеспрямовано на клітини злоякісної пухлини. Все вирішується індивідуально.

Гарні новини від завідувачки хіміотерапевтичним відділенням Оксани Фрідман: «Хіміотерапія при раку кишківника — це комбінація ін’єкцій і таблеток: має помірну токсичність, волосся не випадає. У більшості випадків переноситься легко, і пацієнти ведуть звичний спосіб життя, поєднуючи лікування з роботою».

Наші лікарі допомагають впоратися з побічними явищами: обов’язково призначають підтримуючу терапію. Після закінчення лікування ви залишитеся під наглядом. У будь-який момент зможете отримати нашу допомогу і підтримку.

Записуйтеся на консультацію за телефоном, який ви бачите на сайті.

Що треба для отримання послуги в TomoClinic ?

Скористуватися зручною формою запису на обрану послугу.

Мати направлення від сімейного лікаря або лікуючого лікаря.

Відповідати віковим вимогам, які встановлені Програмою державних медичних гарантій.

Хіміотерапія при раку кишківника
news img

Записатися на прийом

Ласкаво просимо в клініку де відбувається магія повного медичного циклу, де лікарі професіонали.

  крулько

  Наші переваги!

  Ласкаво просимо в клініку де відбувається магія повного медичного циклу, де лікарі професіонали.

  • 1

   Повний цикл лікування в одному місці

   Tomoclinic випереджає сучасні стандарти лікування, застосовуючи провідні методики у боротьбі з онкологічними захворюваннями. Наша клініка надає повний цикл обслуговування. Можна отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного лікування в одному місці.

  • 2

   Комплексний підхід у лікуванні раку

   У TomoClinic рішення про тактику лікування приймає консиліум фахівців – мультидисциплінарна комісія, в яку входять лікарі різних профілів. Такий підхід відповідає світовим стандартам. Учасники такої лікувальної групи узгоджують індивідуальний план лікування, який може включати опромінення пухлини, хіміотерапевтичне лікування та оперативне втручання. В результаті, кожен пацієнт отримує ефективне лікування, що вражає пухлину точно в ціль і є щадним до здорових тканин. Тим самим ми зберігаємо якість життя людини.

  • 3

   Висока діагностична точність

   Ми діагностуємо пухлини будь-якого розміру, складності, форми і локалізації. Досвід наших фахівців, сучасне обладнання та співпраця з кращими патоморфологічними лабораторіями гарантує високу точність діагностики.

  • 4

   Унікальне для України обладнання

   У TomoClinic найкраще обладнання від провідних світових виробників. Ми не визнаємо компромісів у боротьбі з раком.

  • 5

   TomoTherapy® HD – революційний метод променевої терапії

   Унікальна для України система Томотерапії дозволяє опромінювати пухлини складних форм і великих розмірів, а також метастази, і при цьому максимально захищає здорові органи і тканини. Така радіотерапія, знищуючи пухлину, зберігає людині високу якість життя – пацієнт може жити так само повноцінно, як і до хвороби.

  • 6

   Об’єктивна оцінка стану пацієнта

   У TomoClinic можна провести найбільш точну оцінку ефективності променевої терапії або хіміотерапії за допомогою МРТ-дослідження. Ми будемо раді дати об’єктивну оцінку стану пацієнта нашого центру або інших клінік під час або після проведеного лікування.

  Ви можете записатися на прийом безкоштовно Просто заповніть форму і ми вам зателефонуємо

   Записатися на консультацію
   Записатися на консультацію
   глав 1

   Залишилися запитання?

   Задайте своє запитання і ми відповімо на нього найближчим часом

    запис кроп

    Хто такі TomoClinic

    Tomoclinic — це передова клініка, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань. Наша місія — об'єднати передові технології та експертний підхід, щоб забезпечити нашим пацієнтам найкращу можливу медичну допомогу та підтримку.

    • Повний цикл

     Tomoclinic випереджає сучасні стандарти лікування, застосовуючи провідні методики у боротьбі з онкологічними захворюваннями. Наша клініка надає повний цикл обслуговування. Можна отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного лікування в одному місці.

    • Турбота та підтримка

     У прагненні бути найкращими на ринку медичних послуг, ми створили сервіс, який відповідає найвищим вимогам. Ми гарантуємо доброзичливе та дбайливе ставлення до кожного пацієнта, атмосферу тепла та підтримки. Tomoclinic пропонує психологічну допомогу пацієнтам і їх сімʼям.

    Детальніше
    • Хто ми такі - Додатковий абзац - ПершийЗаголовок
    • Хто ми такі - Додатковий абзац - ПершийЗаголовок
    • Хто ми такі - Додатковий абзац - ПершийЗаголовок
    Доверху