Головна/Тотальне опромінення тіла: процедура TBI
Тотальне опромінення тіла: процедура TBI

Тотальне опромінення тіла: процедура TBI

Тотальне опромінення тіла (TBI) — форма променевої терапії, при якій опроміненню піддають все тіло пацієнта. Процедура TBI з подальшою трансплантацією кісткового мозку є ефективним методом лікування онкологічних захворювань крові, у тому числі лімфобластного лейкозу.

Це світовий стандарт лікування лімфобластного лейкозу для значної групи пацієнтів — повністю вбити уражений раком кістковий мозок шляхом проведення тотального опромінення всього тіла (TBI), а потім після спеціальної підготовки виконати трансплантацію.

TBI використовують не так, як більшість інших видів променевої терапії: якщо цільова радіотерапія призначена для зменшення або знищення однієї або декількох пухлин у певній частині тіла, то променеву терапію всього тіла застосовують саме для підготовки організму до трансплантації кісткового мозку.

Основна мета процедури — пригнітити імунну систему, щоб збільшити ймовірність успішної трансплантації.

Поставити запитання

Ще недавно, до кінця 2021 року, пацієнти, які потребували тотального опромінення всього тіла, могли пройти таке лікування лише за кордоном.

З 2022 року ситуація кардинально змінилася. Процедуру TBI проводять у TomoClinic. Прорив у лікуванні пацієнтів з онкологічними захворюваннями крові став можливим завдяки унікальному для України обладнанню, яким оснащена клініка, та досвіду спеціалістів-радіологів.
Пацієнти, яким необхідне тотальне опромінення тіла з подальшою трансплантацією кісткового мозку, можуть звернутися до нашого центру. Команда клінічних онкологів, променевих терапевтів і медичних фізиків розробить індивідуальний план лікування. Ми враховуємо всі фактори при визначенні дози та схеми опромінення і застосовуємо методи, що допомагають захистити організм від наслідків опромінення всього тіла.

Одна з критично важливих задач, яку вирішує досвідчена команда TomoClinic, — тотальне опромінення тіла з одночасним захистом нирок, легень та очей пацієнта. Тобто на життєво важливі органи дають необхідну, але безпечну дозу, яка не викличе у майбутньому важких побічних явищ.

Таким чином, наші пацієнти отримують найкращі можливі результати лікування із збереженням високої якості життя.

Важливо. В Україні для пацієнтів опромінення кісткового мозку та подальша
трансплантація безкоштовні — проводять за рахунок Державної програми
трансплантації.

Для отримання додаткової інформації про тотальне опромінення тіла та запису на прийом до спеціаліста телефонуйте на номер, який бачите на сайті.

Що треба для отримання послуги в TomoClinic ?

Скористуватися зручною формою запису на обрану послугу.

Мати направлення від сімейного лікаря або лікуючого лікаря.

Відповідати віковим вимогам, які встановлені Програмою державних медичних гарантій.

Тотальне опромінення тіла: процедура TBI
-1-e1712498331436

Записатися на прийом

Ласкаво просимо в клініку де відбувається магія повного медичного циклу, де лікарі професіонали.

  крулько

  Наші переваги!

  Ласкаво просимо в клініку де відбувається магія повного медичного циклу, де лікарі професіонали.

  • 1

   Повний цикл лікування в одному місці

   Tomoclinic випереджає сучасні стандарти лікування, застосовуючи провідні методики у боротьбі з онкологічними захворюваннями. Наша клініка надає повний цикл обслуговування. Можна отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного лікування в одному місці.

  • 2

   Комплексний підхід у лікуванні раку

   У TomoClinic рішення про тактику лікування приймає консиліум фахівців – мультидисциплінарна комісія, в яку входять лікарі різних профілів. Такий підхід відповідає світовим стандартам. Учасники такої лікувальної групи узгоджують індивідуальний план лікування, який може включати опромінення пухлини, хіміотерапевтичне лікування та оперативне втручання. В результаті, кожен пацієнт отримує ефективне лікування, що вражає пухлину точно в ціль і є щадним до здорових тканин. Тим самим ми зберігаємо якість життя людини.

  • 3

   Висока діагностична точність

   Ми діагностуємо пухлини будь-якого розміру, складності, форми і локалізації. Досвід наших фахівців, сучасне обладнання та співпраця з кращими патоморфологічними лабораторіями гарантує високу точність діагностики.

  • 4

   Унікальне для України обладнання

   У TomoClinic найкраще обладнання від провідних світових виробників. Ми не визнаємо компромісів у боротьбі з раком.

  • 5

   TomoTherapy® HD – революційний метод променевої терапії

   Унікальна для України система Томотерапії дозволяє опромінювати пухлини складних форм і великих розмірів, а також метастази, і при цьому максимально захищає здорові органи і тканини. Така радіотерапія, знищуючи пухлину, зберігає людині високу якість життя – пацієнт може жити так само повноцінно, як і до хвороби.

  • 6

   Об’єктивна оцінка стану пацієнта

   У TomoClinic можна провести найбільш точну оцінку ефективності променевої терапії або хіміотерапії за допомогою МРТ-дослідження. Ми будемо раді дати об’єктивну оцінку стану пацієнта нашого центру або інших клінік під час або після проведеного лікування.

  Ви можете записатися на прийом Просто заповніть форму і ми вам зателефонуємо

   Записатися на консультацію
   Записатися на консультацію
   переваги діагностики

   Залишились питання?

   Поставте своє питання і ми відповімо на нього найближчим часом

    запис кроп

    Хто такі TomoClinic

    Tomoclinic — це передова клініка, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань. Наша місія — об'єднати передові технології та експертний підхід, щоб забезпечити нашим пацієнтам найкращу можливу медичну допомогу та підтримку.

    • Повний цикл

     Tomoclinic випереджає сучасні стандарти лікування, застосовуючи провідні методики у боротьбі з онкологічними захворюваннями. Наша клініка надає повний цикл обслуговування. Можна отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного лікування в одному місці.

    • Турбота та підтримка

     У прагненні бути найкращими на ринку медичних послуг, ми створили сервіс, який відповідає найвищим вимогам. Ми гарантуємо доброзичливе та дбайливе ставлення до кожного пацієнта, атмосферу тепла та підтримки. Tomoclinic пропонує психологічну допомогу пацієнтам і їх сімʼям.

    Детальніше
    • Хто ми такі - Додатковий абзац - ПершийЗаголовок
    • Хто ми такі - Додатковий абзац - ПершийЗаголовок
    • Хто ми такі - Додатковий абзац - ПершийЗаголовок
    Доверху