Головна/Операція при раку ендометрія
Операція при раку ендометрія

Операція при раку ендометрія

При лікуванні раку ендометрія (внутрішнього шару матки) хірургічний етап має величезне значення.

«Оскільки це захворювання часто виявляють на ранній стадії, у нас є можливість пролікувати пацієнтку радикально, тобто видалити і уражений орган, і прилеглі органи і тканини, які знаходяться в зоні ризику та можуть містити мікро-метастази. Адже саме дотримання всіх онкологічних принципів при виконанні операції — запорука гарного прогнозу. Пацієнтки отримують високий шанс на одужання», — підкреслює наш досвідчений хірург Олександр Соколенко.

Такий підхід вкрай важливий, тому що жінки із злоякісною пухлиною ендометрія мають більший ризик розвитку раку яєчників.

Поставити запитання

Який шлях проходять наші пацієнтки?

Якщо є підозра на патологію (зміни, відхилення від норми) матки або придатків, необхідно записатися на консультацію до онкогінеколога: фахівець проведе огляд і визначиться з подальшими діями. Якщо ж діагноз рак ендометрія встановлено, пацієнтка проходить консультацію клінічного онколога, який проаналізує медичні документи і призначить додаткові обстеження.

Саме результати передопераційних досліджень на сучасному обладнанні дають можливість нашим лікарям візуалізувати (побачити) поширеність онкологічного процесу і визначити стадію захворювання.

Далі консиліум фахівців різного профілю розробляє план лікування: вибирають оптимальну для конкретного випадку тактику. Потім пацієнтку госпіталізують у хірургічне відділення нашого центру, де створені найкомфортніші умови для відновлення після операції — палати оснащені сучасним обладнанням: функціональними ліжками, душовими кабінами і туалетами; біля кожного ліжка є кнопка виклику медперсоналу; здійснюється цілодобовий медичний контроль і догляд.

Детальніше про операції

Операція з видалення матки з придатками називається пангістеректомія. У нашій клініці такі операції проводять за допомогою малотравматичного лапароскопічного методу — без великих розрізів.

Якщо в ході передопераційних додаткових досліджень виявлено несприятливі характеристики пухлини, то показане також видалення лімфатичних вузлів біля матки: виконують пангістеректомію з тазовою лімфодіссекцією. Тобто тип хірургічного втручання залежить від стадії захворювання.

Остаточне рішення про те, видаляти чи ні лімфатичні вузли, наші хірурги приймають за результатами експрес-аналізу «сигнального» лімфовузла, який проводять в ході операції.

«Сигнальний» — вузол, який збирає лімфатичну рідину з пухлини і може стати першим, що містить ракові клітини, тобто «просигналити» про небезпеку (звідси його назва). Якщо в цьому вузлі пухлинні клітини не виявляють, додаткові лімфатичні вузли не видаляють.

Важливо. Лапароскопічний метод, який застосовують у нашому центрі при раку ендометрія, забезпечує раннє відновлення пацієнток.

Використання цього способу істотно покращує результати хірургічного лікування:

 • зменшується крововтрата під час операції;
 • значно скорочується тривалість прийому антибіотиків;
 • швидко відновлюються функції кишківника;
 • практично відсутні (або вкрай рідкісні) післяопераційні ускладнення.

Жінок також порадують гарний косметичний ефект, короткий термін госпіталізації та можливість дуже швидко повернутися до звичного способу життя.

Якщо у вас є питання або вам необхідно записатися на консультацію до нашого фахівця, телефонуйте за номером, який бачите на сайті.

Що треба для отримання послуги в TomoClinic ?

Скористуватися зручною формою запису на обрану послугу.

Мати направлення від сімейного лікаря або лікуючого лікаря.

Відповідати віковим вимогам, які встановлені Програмою державних медичних гарантій.

Операція при раку ендометрія
news img

Записатися на прийом

Ласкаво просимо в клініку де відбувається магія повного медичного циклу, де лікарі професіонали.

  крулько

  Наші переваги!

  Ласкаво просимо в клініку де відбувається магія повного медичного циклу, де лікарі професіонали.

  • 1

   Повний цикл лікування в одному місці

   Tomoclinic випереджає сучасні стандарти лікування, застосовуючи провідні методики у боротьбі з онкологічними захворюваннями. Наша клініка надає повний цикл обслуговування. Можна отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного лікування в одному місці.

  • 2

   Комплексний підхід у лікуванні раку

   У TomoClinic рішення про тактику лікування приймає консиліум фахівців – мультидисциплінарна комісія, в яку входять лікарі різних профілів. Такий підхід відповідає світовим стандартам. Учасники такої лікувальної групи узгоджують індивідуальний план лікування, який може включати опромінення пухлини, хіміотерапевтичне лікування та оперативне втручання. В результаті, кожен пацієнт отримує ефективне лікування, що вражає пухлину точно в ціль і є щадним до здорових тканин. Тим самим ми зберігаємо якість життя людини.

  • 3

   Висока діагностична точність

   Ми діагностуємо пухлини будь-якого розміру, складності, форми і локалізації. Досвід наших фахівців, сучасне обладнання та співпраця з кращими патоморфологічними лабораторіями гарантує високу точність діагностики.

  • 4

   Унікальне для України обладнання

   У TomoClinic найкраще обладнання від провідних світових виробників. Ми не визнаємо компромісів у боротьбі з раком.

  • 5

   TomoTherapy® HD – революційний метод променевої терапії

   Унікальна для України система Томотерапії дозволяє опромінювати пухлини складних форм і великих розмірів, а також метастази, і при цьому максимально захищає здорові органи і тканини. Така радіотерапія, знищуючи пухлину, зберігає людині високу якість життя – пацієнт може жити так само повноцінно, як і до хвороби.

  • 6

   Об’єктивна оцінка стану пацієнта

   У TomoClinic можна провести найбільш точну оцінку ефективності променевої терапії або хіміотерапії за допомогою МРТ-дослідження. Ми будемо раді дати об’єктивну оцінку стану пацієнта нашого центру або інших клінік під час або після проведеного лікування.

  Ви можете записатися на прийом безкоштовно Просто заповніть форму і ми вам зателефонуємо

   Записатися на консультацію
   Записатися на консультацію
   глав 1

   Залишилися запитання?

   Задайте своє запитання і ми відповімо на нього найближчим часом

    запис кроп

    Хто такі TomoClinic

    Tomoclinic — це передова клініка, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань. Наша місія — об'єднати передові технології та експертний підхід, щоб забезпечити нашим пацієнтам найкращу можливу медичну допомогу та підтримку.

    • Повний цикл

     Tomoclinic випереджає сучасні стандарти лікування, застосовуючи провідні методики у боротьбі з онкологічними захворюваннями. Наша клініка надає повний цикл обслуговування. Можна отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного лікування в одному місці.

    • Турбота та підтримка

     У прагненні бути найкращими на ринку медичних послуг, ми створили сервіс, який відповідає найвищим вимогам. Ми гарантуємо доброзичливе та дбайливе ставлення до кожного пацієнта, атмосферу тепла та підтримки. Tomoclinic пропонує психологічну допомогу пацієнтам і їх сімʼям.

    Детальніше
    • Хто ми такі - Додатковий абзац - ПершийЗаголовок
    • Хто ми такі - Додатковий абзац - ПершийЗаголовок
    • Хто ми такі - Додатковий абзац - ПершийЗаголовок
    Доверху