Головна/Гістероскопія
Гістероскопія

Гістероскопія

Гістероскопія – це огляд стінок порожнини матки за допомогою ендоскопа з метою діагностики та проведення лікувальних хірургічних втручань при різних видах внутрішньоматкової патології. Термін «гістероскопія» дослівно перекладається як огляд матки – грецьке слово «гістеро» означає матка, а «скопео» – дивитися. Іншими словами, це обстеження та лікування порожнини матки за допомогою оптичної системи. У TomoClinic м. Кропивницький ви можете отримати гістероскопію безоплатно за програмою медичних гарантій НСЗУ.
 • Вік від 50 років.
 • Направлення на гістероскопію від лікаря гінеколога.
Поставити запитання

Що треба для отримання послуги в TomoClinic ?

Скористуватися зручною формою запису на обрану послугу.

Мати направлення від сімейного лікаря або лікуючого лікаря.

Відповідати віковим вимогам, які встановлені Програмою державних медичних гарантій.

Гістероскопія
-1-e1712498331436

Записатися на прийом

Ласкаво просимо в клініку де відбувається магія повного медичного циклу, де лікарі професіонали.

  крулько
  Гістероскопія

  Чому варто пройти діагностику у TomoClinic:

  • Малоінвазивність процедури. Чіткий візуальний контроль максимально дозволяє уникнути травм.
  • Висока діагностична інформативність на ранніх стадіях розвитку захворювань.
  • Точність. Оптичне волокно передає зображення на монітор з великою точністю, так що лікар може детально розглянути всі деталі і особливості порожнини матки, шийки, а також маткових труб.
  •  Біопсія. Лікар під час процедури має змогу брати зразки тканини для гістологічного дослідження. Особливо це важливо у разі діагностики новоутворень.
  • Лікування. За допомогою гістерорезектоскопії – виконується швидке видалення підозрілих новоутворень (поліпи, міоми тощо).
  • Проведення дослідження під анестезією, що максимально комфортно та безпечно для пацієнта.
  • Комфорті умови. Окремі комфортні палати для перебування у післяопераційному періоді.
  • Швидка реабілітація. Вже через 2-3 години пацієнт повертається до звичного життя.

  Умови проведення гістероскопії у TomoClinic м. Кропивницький за програмою медичних гарантій НСЗУ:

  – Вік від 50 років.
  – Направлення на гістероскопію від лікаря гінеколога.

  В яких випадках призначається гістероскопія?

  Звичайно, самостійно ви не можете приймати рішення про доцільність проведення гістероскопії. Наявність показань та можливість виконання втручання визначить гінеколог, який попередньо огляне вас у кріслі, виконає необхідні лабораторні дослідження, результати яких і будуть підставою для гістероскопії діагностичної чи оперативної.

  Види гістероскопії:

  ДІАГНОСТИЧНА гістероскопія – візуальний огляд порожнини матки і цервікального каналу для виявлення можливої патології.
  ХІРУРГІЧНА гістероскопія – операція, призначена для лікування внутрішньоматкової патології з мінімальним травмуванням тканин.
  КОНТРОЛЬНА гістероскопія – візуальний огляд для оцінки результатів лікування та його ефективності.

  Показання для діагностичної гістероскопії:

  • підозра на внутрішній ендометріоз, підслизистий вузол лейоміоми, внутрішньоматкові зрощення, залишки плідного яйця, наявність стороннього тіла, рак ендометрія, поліп ендометрія;
  • вади розвитку матки;
  • уточнення місця розташування внутрішньоматкового контрацептива;
  • порушення менструального циклу у жінок дітородного віку;
  • кров’янисті виділення під час менопаузи;
  • безпліддя;
  • контрольне дослідження порожнини матки після операцій на матці.

  Хід операції:

  Процедура відбувається амбулаторно чи в умовах денного стаціонару. Тобто, увесь комплекс заходів займає небагато часу і в день виконання гістероскопії ви повернетеся додому, отримавши попередньо рекомендації стосовно відновлення. Тривалість процедури залежить від обсягу операції і тяжкості патології, може бути від 5 до 30 хвилин. Хірургічна гістероскопія може тривати від 20 хвилин до 1,5-2 годин.

  Перебувати у стаціонарі потрібно від 2 до 6 годин. Після гістероскопії на тілі немає післяопераційних рубців.
  Гістероскопія завжди починається як діагностична, тобто проводять огляд порожнини матки за допомогою гістероскопа для встановлення внутрішньоматкової патології.

  Діаметр діагностичного гістероскопа – 3 мм, це дає змогу проводити маніпуляцію малотравматично, не розширюючи цервікальний канал. Оптична система інструмента збільшує зображення у кілька десятків разів. Збільшене зображення з гістероскопа передається на екран монітора, це полегшує проведення внутрішньоматкових втручань.

  Якщо виявили внутрішньоматкову патологію, то оперативне втручання трансформується в гістерорезектоскопію (хірургічну гістероскопію) – внутрішньоматкове хірургічне втручання з використанням гістерорезектоскопа. Він включає електричні та механічні маніпулятори необхідні для усунення внутрішньоматкової патології. Гістерорезектоскопія, яка передбачає хірургічне втручання (видалення, біопсію тощо) проводиться в медикаментозному сні. Отже, ви не будете відчувати болю чи жодного дискомфорту. Поруч завжди перебуватиме анестезіолог, який контролюватиме ваш стан.

  На якість життя та звичний ритм гістерорезектоскопія впливає незначно. Немає жодним обмежень в раціоні. Проте, лікар може рекомендувати обмеження прийому ванн, відвідування басейнів та саун, уникнення статевих стосунків на період реабілітації.
  Також вам призначать повторний візит до гінеколога для контролю ситуації і обговорення результатів гістологічних досліджень (лабораторне вивчення матеріалу, отриманого під час гістерорезектоскопії).

  Переваги гістероскопії:

  •  Максимальна точність, завдяки чому лікар бачить стінки матки в багатократному збільшенні.
  • Мінімальна травматизація – процедура робиться прицільно, з максимальним збереженням здорової тканини.
  •  Гістологічне дослідження матеріалу, після чого ставиться остаточний діагноз і призначається відповідне лікування.
  • Гістероскопія – ефективна та безпечна процедура. Завдяки цьому методу діагностики і лікування вдається верифікувати тяжкі діагнози на ранніх стадіях, а також проводити малоінвазивне лікування без масштабних втручань.

  ПІДГОТОВКА

  Підготовка до процедури гістероскопія передбачає в першу чергу здачу всіх необхідних аналізів (повний перелік Вам скаже лікар). Вони дозволяють зробити оцінку стану здоров’я жінки, її готовність до операції, а також допомагають виявити приховану патологію.

  Будь-яка специфічна підготовка – відсутня. Вранці перед операцією рекомендується прийняти душ і видалити волосся. Гістероскопію краще проводити на 6-12 день після закінчення менструації. Цей період циклу відрізняється меншою товщиною ендометрію і кращої видимістю.

  Якщо вам призначили зазначений метод діагностики та хірургічного лікування, ви можете виконати гістероскопію у TomoClinic. Оскільки у нас працюють гінекологи та хірурги найвищого рівня кваліфікації, кожна пацієнтка може бути певна у якості виконання процедури та результатах діагностики.

  Наші переваги!

  Ласкаво просимо в клініку де відбувається магія повного медичного циклу, де лікарі професіонали.

  • 1

   Повний цикл лікування в одному місці

   Tomoclinic випереджає сучасні стандарти лікування, застосовуючи провідні методики у боротьбі з онкологічними захворюваннями. Наша клініка надає повний цикл обслуговування. Можна отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного лікування в одному місці.

  • 2

   Комплексний підхід у лікуванні раку

   У TomoClinic рішення про тактику лікування приймає консиліум фахівців – мультидисциплінарна комісія, в яку входять лікарі різних профілів. Такий підхід відповідає світовим стандартам. Учасники такої лікувальної групи узгоджують індивідуальний план лікування, який може включати опромінення пухлини, хіміотерапевтичне лікування та оперативне втручання. В результаті, кожен пацієнт отримує ефективне лікування, що вражає пухлину точно в ціль і є щадним до здорових тканин. Тим самим ми зберігаємо якість життя людини.

  • 3

   Висока діагностична точність

   Ми діагностуємо пухлини будь-якого розміру, складності, форми і локалізації. Досвід наших фахівців, сучасне обладнання та співпраця з кращими патоморфологічними лабораторіями гарантує високу точність діагностики.

  • 4

   Унікальне для України обладнання

   У TomoClinic найкраще обладнання від провідних світових виробників. Ми не визнаємо компромісів у боротьбі з раком.

  • 5

   TomoTherapy® HD – революційний метод променевої терапії

   Унікальна для України система Томотерапії дозволяє опромінювати пухлини складних форм і великих розмірів, а також метастази, і при цьому максимально захищає здорові органи і тканини. Така радіотерапія, знищуючи пухлину, зберігає людині високу якість життя – пацієнт може жити так само повноцінно, як і до хвороби.

  • 6

   Об’єктивна оцінка стану пацієнта

   У TomoClinic можна провести найбільш точну оцінку ефективності променевої терапії або хіміотерапії за допомогою МРТ-дослідження. Ми будемо раді дати об’єктивну оцінку стану пацієнта нашого центру або інших клінік під час або після проведеного лікування.

  Ви можете записатися на прийом Просто заповніть форму і ми вам зателефонуємо

   Записатися на консультацію
   Записатися на консультацію
   переваги діагностики

   Залишились питання?

   Поставте своє питання і ми відповімо на нього найближчим часом

    запис кроп
    Доверху