Головна/Променеве лікування та супровід пацієнтів з онкологічними захворюваннями
Променеве лікування та супровід пацієнтів з онкологічними захворюваннями

Променеве лікування та супровід пацієнтів з онкологічними захворюваннями

За пакетом “Радіологічне лікування та супровід пацієнтів з онкологічними захворюваннями в стаціонарних та амбулаторних умовах” пацієнту безоплатно гарантовано у TomoClinic комплекс медичних послуг від консультацій лікарів й необхідних обстежень до променевої терапії та ліків.
Поставити запитання

Що треба для отримання послуги в TomoClinic ?

Скористуватися зручною формою запису на обрану послугу.

Мати направлення від сімейного лікаря або лікуючого лікаря.

Відповідати віковим вимогам, які встановлені Програмою державних медичних гарантій.

Променеве лікування та супровід пацієнтів з онкологічними захворюваннями
-1-e1712498331436

Записатися на прийом

Ласкаво просимо в клініку де відбувається магія повного медичного циклу, де лікарі професіонали.

  крулько
  Променеве лікування та супровід пацієнтів з онкологічними захворюваннями

  Чому варто пройти лікування у TomoClinic:

  • Відділення променевої терапії оснащене двома сучасними лінійними прискорювачами.
  • Лікування проводить найкраща команда лікарів і медичних фізиків в Україні.
  • Променева терапія проходить у суворій відповідності міжнародним протоколам, які показали свою ефективність в численних клінічних дослідженнях.
  • Мета променевої терапії в нашому центрі – не тільки знищити пухлинні клітини (з найвищою точністю), важлива увага приділяється якістю життя пацієнта під час та після лікування.
  • У TomoClinic відсутні черги. Це дає пацієнтам змогу якнайшвидше розпочати лікування та повернутися до радощів життя.
  • Лікування може проводитися амбулаторно, тобто пацієнт не повинен залишатися у клініці, якщо цього не вимагає стан його здоров’я.
  • Пацієнтам, які приїжджають на лікування з інших міст або країн, TomoClinic пропонує розміщення в стаціонарі, який не поступається за рівнем комфорту готелям найвищого класу.
  • В процесі лікування пацієнт перебуває під наглядом команди лікарів різних спеціалізацій: клінічних онкологів, променевих терапевтів, медичних фізиків, та координаторів.

  Безоплатними за пакетом “Радіологічне лікування та супровід пацієнтів з онкологічними захворюваннями в стаціонарних та амбулаторних умовах” є такі послуги:

  1. Консультування, медична допомога пацієнту/пацієнтці з клінічно та морфологічно підтвердженим діагнозом злоякісного новоутворення.
  2. Проведення необхідних лабораторних досліджень пацієнту/пацієнтці з клінічно та морфологічно підтвердженим діагнозом злоякісного новоутворення, зокрема.
  3. Проведення інструментальних досліджень в амбулаторних та стаціонарних умовах пацієнту/пацієнтці з клінічно та морфологічно підтвердженим онкологічним діагнозом.
  4. Цілодобовий моніторинг вітальних функцій (частота серцевих скорочень, артеріальний тиск, SpO2, електрокардіографія).
  5. Планування променевої терапії за допомогою рентгенівських симуляторів та/або комп’ютерних симуляторів та програмного забезпечення, ведення обліку доз іонізуючого опромінення, отриманих пацієнтом/пацієнткою.
  6. Проведення променевої терапії (дистанційної, контактної) та/або лікування методами ядерної медицини.
  7. Проведення супровідної медикаментозної терапії.
  8. Надання медичної допомоги в умовах відділення/палати інтенсивної терапії.
  9. Своєчасне знеболення на всіх етапах діагностики та лікування: обов’язкове анестезіологічне забезпечення під час виконання всіх інвазивних діагностичних та інших лікувальних процедур, за яких це необхідно, цілодобовий доступ до ненаркотичних та наркотичних знеболювальних засобів.
  10. Консультування пацієнта/пацієнтки з підтвердженим онкологічним діагнозом лікарями інших спеціальностей.
  11. Оцінка психоемоційного стану пацієнта/пацієнтки та надання психологічної допомоги.
  12. Надання послуг з реабілітації під час отримання лікування та направлення пацієнта/пацієнтки для отримання послуг з реабілітації або послуг з паліативної медичної допомоги (за потреби).
  13. Лікарське спостереження та медсестринський догляд за пацієнтом/пацієнткою в стаціонарних умовах.
  14. Забезпечення медичними виробами для проведення радіотерапії, витратними матеріалами та засобами для фіксації пацієнта/пацієнтки згідно з вимогами до обладнання для проведення променевої терапії.
  15. Забезпечення лікарськими засобами, постачання яких здійснюється шляхом централізованих закупівель МОЗ, за рахунок інших програм центрального та місцевого бюджетів, а також ліками, визначеними Національним переліком основних лікарських засобів, необхідними медичними виробами та витратними матеріалами відповідно до галузевих стандартів у сфері охорони здоров’я та медико-технологічних документів.

  Радіологічне лікування у TomoClinic безоплатне для пацієнтів, незалежно від місця реєстрації пацієнта.

  Умови надання послуги: амбулаторно та/або стаціонарно.

  Наші переваги!

  Ласкаво просимо в клініку де відбувається магія повного медичного циклу, де лікарі професіонали.

  • 1

   Повний цикл лікування в одному місці

   Tomoclinic випереджає сучасні стандарти лікування, застосовуючи провідні методики у боротьбі з онкологічними захворюваннями. Наша клініка надає повний цикл обслуговування. Можна отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного лікування в одному місці.

  • 2

   Комплексний підхід у лікуванні раку

   У TomoClinic рішення про тактику лікування приймає консиліум фахівців – мультидисциплінарна комісія, в яку входять лікарі різних профілів. Такий підхід відповідає світовим стандартам. Учасники такої лікувальної групи узгоджують індивідуальний план лікування, який може включати опромінення пухлини, хіміотерапевтичне лікування та оперативне втручання. В результаті, кожен пацієнт отримує ефективне лікування, що вражає пухлину точно в ціль і є щадним до здорових тканин. Тим самим ми зберігаємо якість життя людини.

  • 3

   Висока діагностична точність

   Ми діагностуємо пухлини будь-якого розміру, складності, форми і локалізації. Досвід наших фахівців, сучасне обладнання та співпраця з кращими патоморфологічними лабораторіями гарантує високу точність діагностики.

  • 4

   Унікальне для України обладнання

   У TomoClinic найкраще обладнання від провідних світових виробників. Ми не визнаємо компромісів у боротьбі з раком.

  • 5

   TomoTherapy® HD – революційний метод променевої терапії

   Унікальна для України система Томотерапії дозволяє опромінювати пухлини складних форм і великих розмірів, а також метастази, і при цьому максимально захищає здорові органи і тканини. Така радіотерапія, знищуючи пухлину, зберігає людині високу якість життя – пацієнт може жити так само повноцінно, як і до хвороби.

  • 6

   Об’єктивна оцінка стану пацієнта

   У TomoClinic можна провести найбільш точну оцінку ефективності променевої терапії або хіміотерапії за допомогою МРТ-дослідження. Ми будемо раді дати об’єктивну оцінку стану пацієнта нашого центру або інших клінік під час або після проведеного лікування.

  Ви можете записатися на прийом Просто заповніть форму і ми вам зателефонуємо

   Записатися на консультацію
   Записатися на консультацію
   переваги діагностики

   Залишились питання?

   Поставте своє питання і ми відповімо на нього найближчим часом

    запис кроп
    Доверху