Головна/5 липня 2021 рік

5 липня 2021 рік

26.03.2024
5 липня 2021 рік

Хочу, щоб мій відгук прочитали якомога більше людей. Щоб люди дізналися, що в нашій країні, в нашій Україні є така чудова і необхідна клініка, в якій в буквальному сенсі слова рятують життя людей. А людське життя — найцінніше, що є на Землі! Команда «Томоклінік» — це команда висококласних професіоналів, яка самовіддано стоїть на сторожі здоров’я, створює комфортні умови лікування та перебування. Пройшовши в Томоклінік всі етапи лікування, а за часом це 8 місяців, можу сказати, що лікування проходила на найвищому рівні: новітнє обладнання, всі доктора, з якими я зіткнулася, професіонали з великої літери, постійно стежать за новітніми тенденціями в медицині і розвиваються, я б сказала, стоять на крок вперед в нашій країні за якістю лікування. Хочу відзначити тепер дорогих серцю докторів, які вели мене, як добрі Ангели весь цей нелегкий для мене час.

Мамолог-онкохірург Караськов Дмитро Анатолійович — благородний Лицар, що бореться за здоров’я і красу кожної своєї пацієнтки. Дмитро Анатолійович — це Доктор від Бога, має найвищий рівень професіоналізму, делікатний, інтелігентний, чуйний, уважний. З величезним добрим серцем і золотими чуйними руками! Величезна подяка Дмитру Анатолійовичу за врятоване життя і низький уклін!

Соколенко Олександр Миколайович — дивовижний хірург, професіонал своєї справи, уважний і чітко йде до поставленої мети.
Андрій Леонідович — відмінний анестезіолог, який вміє внести нотку позитиву в настільки серйозний процес. І дуже відповідально ставиться до своєї роботи.

Хочу висловити величезну подяку всьому хірургічному відділенню, під чуйним керівництвом уважного доктора і чудової людини Караськова Дмитра Анатолійовича, злагодженій роботі і професіоналізму всієї команди відділення. Окрема подяка всім хірургічним медсестрам, їх турботі й увазі в післяопераційний період і під час реабілітації. Висловлюю також величезну подяку відділенню хіміотерапії під керівництвом прекрасної жінки, професійного доктора — Фрідман Оксани Станіславівни. Завжди зустрічає з посмішкою, яка додаю надії та віри в те, що все буде добре і життя — прекрасне!

Всім медсестрам на чолі з прекрасною чарівною і відмінним фахівцем своєї справи Анжелікою. Завжди уважною і чуйною. Дякую за добрі серця і дбайливі руки.
Ще хочу відзначити відділення променевої терапії і висловити вдячність моєму доктору Кухар Аллі Федорівні за професіоналізм і чуйність. Детальне роз’яснення з усіх питань і добре ставлення.

Дякую все відділення променевої терапії і дівчаток-адміністраторів — завжди зустрічають з доброю посмішкою на обличчях. Дуже уважні, відповідальні і доброзичливі. Хочу приділити особливу увагу, як зустрічають в клініці. Коли тільки заходиш в клініку, тебе зустрічають з посмішкою і оточують увагою і добротою, що додає Надії на якнайшвидше одужання.

Особливо хочу відзначити адміністратора Ромашеву Ксенію і подякувати за підтримку і величезне добре серце, завжди зорієнтує і вичерпно відповість на питання, які виникають — відмінний фахівець і хороша людина, сердечно дякую всім дівчаткам на рецепшені, всім адміністраторам та координаторам за увагу, терпіння і добре ставлення.

Завжди смачне і корисне харчування, забезпечує ресторан на 1 поверсі. Дівчатка Аліна і Тетяна зустрічають з посмішкою і увагою. Щиро дякую Тетяні за те, що крім гастрономічного задоволення я отримала естетичне задоволення від красивого відеоряду природи, що значно збільшує швидкість на шляху до одужання.

Спасибі всім хто підтримує ідеальну чистоту і затишок в клініці і палатах. Особлива подяка Наталії, яка прибирає на 3 поверсі — ідеальна чистота і порядок плюс приємний бонус — посмішка і доброзичливість.

Дякую всім охоронцям, особливо Сергію Олександровичу за чуйність і уважність — завжди зустріне, допоможе з багажем. Проведе в палату, дуже доброзичливий і наприкінці сердечно подякувати Крулько Степану Івановичу, який очолює всю команду професіоналів Томоклінік. Як справжній Капітан великого корабля. Великому кораблю Томоклінік — велике плавання! Процвітання і побільше зцілених Вами пацієнтів.

Доверху