Головна/Відгук 23.10.2021

Відгук 23.10.2021

26.03.2024
Відгук 23.10.2021

Шановні чарівники TomoClinic! Хочу висловити свою подяку, глибоку повагу та захоплення вашою нелегкою працею. Безмірно вдячна керівнику клініки Крульку Степану Івановичу за швидку допомогу та увагу до простих людей. Ви великий професіонал і чудовий керівник, якщо змогли зібрати таку команду розумних і знаючих лікарів. З першого дня перебування розумієш, що тут дійсно тобі допоможуть, і довіряєш лікарям, які повністю лікують. Велику подяку хочу висловити лікарям, з якими мені пощастило зустрітися.

— Кухар Аллі Федорівні за професіоналізм та чуйність до людей.

— Хірургу Пароконному Ярославу Валентиновичу. Лікар від Бога, який не має вихідних і кінця робочого дня.

— Анестезіологу Олакі Аллі Фелорівні за професіоналізм та індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Вибачте, що намучилися з моєю спиною. Ви просто чудовий анестезіолог.

— Розумному талановитому онкологу Олакі Фадель Алі. Дякуємо за увагу, чіткі призначення та роз’яснення всього лікування.

Бажаю всім лікарям без винятку професійного зростання, більше успіхів, менше втрат. Ви заслуговуєте на найвищі слова подяки, які тільки можна висловити словами. Захоплююсь вашою працею. Звичайно ж, слова поваги та подяки всім сестричкам, нянечкам. Усі дуже добрі чуйні люди, небайдужі до чужої біди. Дякую дівчатам з ресторану за затишок, увагу та турботу.

Дівчатка у приймальному відділенні просто розумнички. Жодне прохання, жодне питання не залишилися поза увагою. Все швидко, чітко та професійно.

Бажаю вам усім руху вперед, професійного зростання, задоволення від того, що ви даруєте людям життя, наповнюючи його своїм теплом та турботою. Хочу, щоб про вас знали не лише в Україні, а й за кордоном, щоб люди приїжджали за реальною допомогою, як із Румунії, Молдови, Туреччини, Ізраїлю.

Успіхів вам у вашій нелегкій праці. Дякую, що не має меж. З повагою та вдячністю.

Доверху