Головна/Ідеальні груди. Як збуваються мрії?
Ідеальні груди. Як збуваються мрії?

Ідеальні груди. Як збуваються мрії?

Є безліч напрямків у хірургії. За допомогою різних оперативних методів лікарі не просто позбавляють нас від цілого ряду проблем, а можуть зробити так, що ми будемо виглядати молодшими і красивішими, відчувати себе в житті впевненішими і привабливішими. І все це нам дає естетична хірургія.

Один з важливих напрямків естетичної хірургії, на якому спеціалізуються в нашому центрі, — пластична хірургія грудей. Це можливість не тільки змінити розмір молочних залоз (збільшити або зменшити), але і поліпшити їх форму, підтягти, зробити більш пружними і високими.

Поставити запитання

Про методи

Залежно від конкретної ситуації кожної жінки, яка звертається за допомогою (від задачі, яка стоїть перед лікарем), використовуються різні методики: пластика власними тканинами із застосуванням різних видів мамопластики, імплантів.

Зокрема, методики вертикальної мамопластики дозволяють змінити обсяг молочної залози, її форму, розташування сосково-ареолярного комлексу у випадках, коли виникає птоз (опущення грудей) і сосок зміщується вниз (нижче складки під грудьми).

При операції зі збільшення грудей застосовуємо сучасні імпланти різноманітних розмірів і форм. Це істотно розширює можливості для жінок, які прагнуть зробити своє тіло досконалішим.

«Однак, як і для будь-якого хірургічного втручання, для проведення пластичної операції на молочних залозах, є певні показання. Одного лише “я хочу таки ж груди” з демонстрацією фото з глянсового журналу недостатньо», — пояснює завідувач хірургічного відділення TomoClinic, лікар-мамолог, пластичний хірург Дмитро Караськов.

Які показання до операції?

• Дуже маленькі або деформовані груди через недорозвинення нижніх полюсів ще з юного віку.

• Дуже великі груди, в тому числі у жінок з тендітною фігурою (у таких випадках складно підібрати білизну, збільшене навантаження на грудний відділ хребта — при цьому часто жінки відчувають дискомфорт і біль у хребті).

• Провисання, опущення грудей (птоз).

• Асиметрія грудей, при якій одна з молочних залоз більше другої (в тому числі, після грудного вигодовування або після видалення частини молочної залози за медичними показаннями).

• Емоційний і психологічний дискомфорт, викликаний недостатнім розміром грудей.
• Бажання жінки зробити груди більш привабливими.

Що відбувається після операції?

Після пластичної операції, проведеної в нашому центрі, жінці потрібен відпочинок у стаціонарі протягом декількох годин під наглядом досвідченого медичного персоналу.

Для кожної пацієнтки ми замовляємо спеціальну компресійну білизну (підбираємо індивідуально), яку потрібно носити після операції протягом двох-трьох місяців.

Фінансова сторона питання

Вартість пластичних операцій грудей у нашому центрі альтернативна вартості таких же втручань у багатьох українських і закордонних клініках. Ціни дуже лояльні та, в той же час, збалансовані якістю операцій, очікуваним естетичним результатом і найвищим рівнем медичного сервісу.

До кого звернутися з питаннями?

На всі ваші питання дадуть відповіді наші консультанти. Телефонуйте за номером, який бачите на сайті, — дзвінок безкоштовний з мобільних і стаціонарних телефонів по Україні.

Що треба для отримання послуги в TomoClinic ?

Скористуватися зручною формою запису на обрану послугу.

Мати направлення від сімейного лікаря або лікуючого лікаря.

Відповідати віковим вимогам, які встановлені Програмою державних медичних гарантій.

Ідеальні груди. Як збуваються мрії?
-1-e1712498331436

Записатися на прийом

Ласкаво просимо в клініку де відбувається магія повного медичного циклу, де лікарі професіонали.

  крулько

  Наші переваги!

  Ласкаво просимо в клініку де відбувається магія повного медичного циклу, де лікарі професіонали.

  • 1

   Повний цикл лікування в одному місці

   Tomoclinic випереджає сучасні стандарти лікування, застосовуючи провідні методики у боротьбі з онкологічними захворюваннями. Наша клініка надає повний цикл обслуговування. Можна отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного лікування в одному місці.

  • 2

   Комплексний підхід у лікуванні раку

   У TomoClinic рішення про тактику лікування приймає консиліум фахівців – мультидисциплінарна комісія, в яку входять лікарі різних профілів. Такий підхід відповідає світовим стандартам. Учасники такої лікувальної групи узгоджують індивідуальний план лікування, який може включати опромінення пухлини, хіміотерапевтичне лікування та оперативне втручання. В результаті, кожен пацієнт отримує ефективне лікування, що вражає пухлину точно в ціль і є щадним до здорових тканин. Тим самим ми зберігаємо якість життя людини.

  • 3

   Висока діагностична точність

   Ми діагностуємо пухлини будь-якого розміру, складності, форми і локалізації. Досвід наших фахівців, сучасне обладнання та співпраця з кращими патоморфологічними лабораторіями гарантує високу точність діагностики.

  • 4

   Унікальне для України обладнання

   У TomoClinic найкраще обладнання від провідних світових виробників. Ми не визнаємо компромісів у боротьбі з раком.

  • 5

   TomoTherapy® HD – революційний метод променевої терапії

   Унікальна для України система Томотерапії дозволяє опромінювати пухлини складних форм і великих розмірів, а також метастази, і при цьому максимально захищає здорові органи і тканини. Така радіотерапія, знищуючи пухлину, зберігає людині високу якість життя – пацієнт може жити так само повноцінно, як і до хвороби.

  • 6

   Об’єктивна оцінка стану пацієнта

   У TomoClinic можна провести найбільш точну оцінку ефективності променевої терапії або хіміотерапії за допомогою МРТ-дослідження. Ми будемо раді дати об’єктивну оцінку стану пацієнта нашого центру або інших клінік під час або після проведеного лікування.

  Ви можете записатися на прийом Просто заповніть форму і ми вам зателефонуємо

   Записатися на консультацію
   Записатися на консультацію
   переваги діагностики

   Залишились питання?

   Поставте своє питання і ми відповімо на нього найближчим часом

    запис кроп

    Хто такі TomoClinic

    Tomoclinic — це передова клініка, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань. Наша місія — об'єднати передові технології та експертний підхід, щоб забезпечити нашим пацієнтам найкращу можливу медичну допомогу та підтримку.

    • Повний цикл

     Tomoclinic випереджає сучасні стандарти лікування, застосовуючи провідні методики у боротьбі з онкологічними захворюваннями. Наша клініка надає повний цикл обслуговування. Можна отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного лікування в одному місці.

    • Турбота та підтримка

     У прагненні бути найкращими на ринку медичних послуг, ми створили сервіс, який відповідає найвищим вимогам. Ми гарантуємо доброзичливе та дбайливе ставлення до кожного пацієнта, атмосферу тепла та підтримки. Tomoclinic пропонує психологічну допомогу пацієнтам і їх сімʼям.

    Детальніше
    • Хто ми такі - Додатковий абзац - ПершийЗаголовок
    • Хто ми такі - Додатковий абзац - ПершийЗаголовок
    • Хто ми такі - Додатковий абзац - ПершийЗаголовок
    Доверху