Рак голови і шиї

Що таке клінічні дослідження?

Це дослідження, які перевіряють ефективність нових методів лікування і медичних препаратів. Для пацієнтів — можливість отримати передове і дуже дороге лікування, не сплачуючи за нього особистими коштами. Тобто для пацієнта участь у клінічних дослідженнях безкоштовна, тому що усе фінансове навантаження беруть на себе фармацевтичні компанії. При цьому ви отримуєте доступ до найсучаснішого лікування, яке існує в світі.

Про рак голови і шиї

До раку голови і шиї відносять різні форми злоякісних пухлин, які розвиваються в області гортані, горла, носа, порожнини рота або в самих цих органах. Учасники клінічних досліджень отримують лікування, яке складається з декількох етапів — операція, хіміопроменева терапія і імунотерапія.

Терапія

Важлива частина лікування запущеного раку голови і шиї — імунотерапія. Це обов’язковий етап, призначений для посилення природного опору організму, зміцнення імунної системи.

Використовуються новітні препарати, які допомагають імунній системі розпізнавати ракові клітини як чужорідні і «атакувати» їх.

Хіміопроменева терапія — ефективний метод, який у нашому центрі застосовують широко і успішно при лікуванні раку голови-шиї. Сенс методу в тому, що на тлі променевої терапії проводиться хіміотерапія відповідно до сучасних міжнародних стандартів. Обидва способи в поєднанні підсилюють дію один одного.

Умови участі

Пацієнти з 18 років і старше з діагнозом:

  • рак ротоглотки III або IVA стадії;
  • рак гортані / гіпофарінкса (нижній відділ глотки) / порожнини рота — III або IVA стадії.

Порядок етапів лікування визначає наш онкологічний консиліум індивідуально для кожного пацієнта.

Є обов’язкові вимоги для учасників клінічних досліджень: наприклад, жінкам репродуктивного віку необхідно використовувати адекватні засоби контрацепції для запобігання вагітності. Детальніше вас проінформують під час консультації з клінічним онкологом. Рекомендуємо заздалегідь підготувати список питань.

Які заходи ми приймаємо, щоб допомогти пацієнтам легше перенести лікування і впоратися з побічними явищами?

Обов’язково проводимо спеціальну терапію проти нудоти кілька днів поспіль після отримання хіміотерапії. На 2-й або 3-й день даємо водне навантаження, щоб полегшити пацієнту роботу нирок.

Підтримуючі процедури особливо важливі при лікуванні пухлин голови-шиї, тому що побічні явища можуть бути нелегкими. Робимо все можливе, щоб пом’якшити їх: проводимо внутрішньовенні вливання, переводимо на рідкі поживні суміші, призначаємо знеболюючі препарати. Такі пацієнти вимагають більшої уваги, догляду, виходжування, постійного контролю аналізів. Розробляємо спеціальне індивідуальне меню: все перетерте, збите — для того щоб людина могла самостійно їсти і не відчувати болю.

Ми завжди поруч, готові лікувати, у всьому допомагати і підтримувати наших пацієнтів

Перш ніж приєднатися до нашого клінічного дослідження, отримаєте якомога більше інформації, щоб ви могли зрозуміти, що потрібно для вашої участі і як це вплине на ваш стан. Вам допоможе консультація клінічного онколога, внесе ясність і визначеність у вашу ситуацію. Разом із досвідченим фахівцем ви приймете правильне рішення.
Телефонуйте нам за номерами, вказаними на сайті.