Шлях до правильного лікування. Навіщо отримувати другу думку?

Оncological Center TomoClinic>Консультації>Шлях до правильного лікування. Навіщо отримувати другу думку?

Точно поставлений діагноз — запорука успішного лікування. Це забезпечить своєчасність і правильний вибір методик лікування, адже деякі випадки не терплять навіть найменшого зволікання. Що ж робити в ситуації, коли є невпевненість у достовірності або точності діагнозу?

Допускати помилки можуть всі, навіть найбільш кваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом: людський фактор ніхто не відміняв, причиною тому можуть бути як суб’єктивні, так і об’єктивні чинники. Але щоб своєчасно виявити помилку, потрібна як мінімум думка ще одного фахівця. Також людина може зіткнутися з ситуацією, коли думки фахівців кардинально або в якихось моментах відрізнятися.

Дуже важливо в таких ситуаціях виключити ризик неточностей діагнозу до початку лікування, це забезпечить вибір найбільш результативного і правильного методу лікування.

Найбільш ефективний спосіб виключити ризик неточностей — це «друга думка» (second opinion або референс). Для отримання «другої думки» ще один незалежний фахівець проводить повторне вивчення результатів досліджень (КТ, МРТ, рентгена, мамографії), надає свій висновок і опис. Якщо думки фахівців збігаються, пацієнт отримує повну впевненість в точності свого діагнозу, а це необхідно не тільки для результативного лікування, але і надає психологічну підтримку перед початком непростого лікування.

Пам’ятайте, ми самі відповідаємо за своє здоров’я, а також за точність свого діагнозу. Тому домогтися справжньої причини хвороби і її точного багаторазового підтвердженого діагнозу — не вибір, а необхідність.

Ми, в свою чергу, гарантуємо вам:

  • кращу якість діагностики і лікування за рахунок найсучаснішого діагностичного та унікального в Україні лікувального обладнання, великого досвіду і практики лікарів
  • доступ до закордонних консультантів, які приймають щоденну участь у визначенні стратегії і тактики діагностики та лікування пацієнтів онкологічному центрі TomoClinic
  • чесність і порядність, гуманне ставлення до кожного пацієнта

Звернутися до нас ви можете будь-яким зручним способом:

В телефонному режимі:

0 (800) 30-15-03 (безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів по Україні)

Написавши нам лист електронною поштою: info@tomocenter.com.ua⁠