Комплексна консультація

Оncological Center TomoClinic>Консультації>Комплексна консультація

Кроки, які включає в себе комплексна консультація в TomoClinic:

 1. Первинна консультація клінічного онколога

  Лікар проводить огляд, розмовляє з вами, аналізує наявні документи. При необхідності призначає консультації вузьких спеціалістів (в залежності від конкретного випадку — уролога, гінеколога, мамолога) і додаткові дослідження (можливі УЗД, КТ, МРТ, біопсія), які оплачуються окремо.

 2. Консиліум фахівців різних профілів

  За результатами досліджень лікарі на консиліумі встановлюють діагноз, розробляють план лікування і видають висновок.

 3. Повторна консультація клінічного онколога​

  Під час повторної консультації клінічний онколог пояснить вам сенс усіх етапів лікування і погодить з вами дату початку лікування.

Замовити консультацію

  * У деяких випадках “Комплексна консультація” з консиліумом може бути надана онлайн.
  ** При бажанні ви (або ваші близькі) можете бути присутнім на консиліумі.


  Ми передбачаємо ваші питання і розповідаємо, що ви можете зробити, щоб правильно підготуватися до першого візиту.

  Що найважливіше, що я повинна (повинен) зробити перед зустріччю з моїм онкологом?

  В першу чергу наш клінічний онколог розпитає про вашу історії хвороби. Коли ви потрапляєте в кабінет лікаря, можна легко забути, що і коли сталося. Тому корисно записати свою історію, щоб запам’ятати хронологію подій. Ведіть записи про свої симптоми, про те, що змусило вас піти до онколога: які аналізи призначали лікарі; чи направляли додатково до фахівців; чи лікувалися ви раніше від раку.


  Що мені потрібно взяти з собою?

  Щоб провести ретельну консультацію, клінічний онколог, з яким ви зустрінетеся, повинен вивчити і проаналізувати ваші медичні документи. Це можуть бути копії сканувань рентгенівських знімків, МРТ, КТ або інших досліджень, а також результати біопсії (якщо проводилась).

  Крім того, ми просимо вас принести будь-які ліки, які ви приймаєте, в тому числі безрецептурні знеболювальні, вітаміни, трави і добавки. Замість того щоб просто скласти список, краще взяти з собою справжні ліки, щоб ми могли записати дозування. Перш ніж рекомендувати терапію, лікарі повинні знати, що ви приймаєте, щоб переконатися у відсутності небажаних взаємодій. Пацієнти іноді можуть забути про такі препарати, як кальцій і вітамін D, що може перешкодити деяким процедурам.


  Приходьте на прийом з членом сім’ї або другом.

  Ми рекомендуємо вам робити нотатки під час зустрічі. Якщо можете, візьміть когось із собою — члена сім’ї або друга, — щоб ще одна людина, якій ви довіряєте, була разом з вами в кабінеті онколога. Крім емоційної підтримки, вона може пізніше допомогти вам згадати, про що говорив лікар, зробити для вас записи і нагадати під час прийому про ключові питання, які ви хотіли задати.


  Які ці ключові питання?

  Ми вважаємо, що найважливіше, що ви повинні зробити, — вислухати, що говорить наш онколог, тому що таким чином на більшість ваших питань можна отримати відповіді. А уважне слухання допоможе вам зрозуміти, про що ще додатково потрібно запитати лікаря.

  Ми рекомендуємо деякі питання, які корисно обговорити під час вашого першого візиту.

  1. Який у мене діагноз і як скоро мені потрібно починати терапію?
  2. Які у мене варіанти лікування, що в них входить і скільки часу займе кожна процедура?
  3. Які переваги рекомендованого лікування?
  4. Які потенційні ризики і побічні ефекти?
  5. Чи повинен я розглянути можливість участі в клінічних випробуваннях?
  6. Як лікування вплине на мій розпорядок дня? Чи можу я продовжувати працювати під час лікування?
  7. Чи вплине лікування на мою фертильність? Якщо так, що можна зробити, щоб захистити свою здатність мати дітей в майбутньому?
  8. Що мені робити, якщо після початку лікування у мене з’являться нові симптоми?
  9. Які ресурси підтримки доступні, щоб допомогти мені впоратися з моїм діагнозом?
  10. Кому мені зателефонувати, якщо у мене з’являться додаткові питання після прийому?
  11. Чи можна мені отримати уявлення про прогноз при моєму захворюванні?

  Навіть якщо загальна статистика виглядає не дуже оптимістичною, знайте, що кожна людина унікальна і може по-різному реагувати на лікування.

  Під час консультації клінічний онколог обговорить ваше захворювання, варіанти лікування і прогноз. Ваш прогноз залежить від типу раку, стадії хвороби, від того, коли був поставлений перший діагноз, і від вашої реакції на лікування. Деякі види раку не піддаються повному зціленню, але з ними можна боротися за допомогою методів, які забезпечать вам гарну якість життя, — так само, як це відбувається при багатьох хронічних захворюваннях.

  Наші фахівці чесні, досвідчені і сповнені надій. Навіть якщо загальна статистика виглядає не дуже оптимістичною, знайте, що кожна людина унікальна і може по-різному реагувати на лікування. Залежно від вашої відповіді на терапію, наш клінічний онколог може порекомендувати вам нове лікування або новий препарат, який оцінюється зараз в клінічних випробуваннях.
  Ми стежимо за стрімким розвитком онкології, застосовуємо передові методи, діємо згідно зі світовими протоколами і бачимо, як все більше наших пацієнтів одужують. Все частіше нам вдається навіть при запущеній формі раку перевести хворобу з невиліковної в хронічну. Ми поруч і завжди готові допомогти.

  Щоб дізнатися більше про ваш тип раку, про те, як наші лікарі піклуються про пацієнтів, і записатися на прийом, телефонуйте нам за номерами, вказаними на сайті.