Перший візит до TomoClinic

Оncological Center TomoClinic>Консультації>Перший візит до TomoClinic

Якщо ви обрали наш центр для діагностики, уточнення/підтвердження діагнозу або вже цілеспрямовано готові до лікування, ми надамо вам всю необхідну інформацію, щоб перший візит до нас пройшов максимально результативно.

Узгодити час вашого візиту можна з медичними адміністраторами центру будь-яким зручним для вас способом:

В телефоному режимі:

0 800 33 45 69 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по Україні)

Ви також можете написати нам лист електронною поштою на адресу: info@tomocenter.com.ua

Для найбільш ефективного планування першого візиту вам необхідно підготувати наступну інформацію та медичну документацію:

  1. Поставлений діагноз.
  2. Результати всіх аналізів і досліджень, в тому числі тих, що вказують на наявність супутніх захворювань.
  3. Прізвище та реквізити вашого лікуючого лікаря, якщо ви бажаєте, щоб ми підтримували з ним постійний зв’язок (не обов’язково).

Будь ласка, обміркуйте наступну інформацію, щоб ми могли допомогти вам комфортно дістатися:

  1. Як ви будете добиратися в наш центр? Наш адміністратор проконсультує вас з приводу транспортного сполучення та запропонує допомогу в організації трансферу до/з центру на нашому автомобілі.
  2. Хто буде вас супроводжувати? На першу консультацію, як і на всі наступні візити, ви можете запросити з собою члена сім’ї, близького друга або вашого лікаря.

Первинна консультація може тривати більше 1 години. Можливо, ми запропонуємо вам також пройти додаткове обстеження в той же день або на наступний. Будь ласка, враховуйте це під час планування візиту.

Для першого візиту вам крім медичної документації знадобляться документи, що засвідчують особу: паспорт та індивідуальний ідентифікаційний номер.

Будьте впевнені, що вся команда TomoClinic працює для організації вашого ефективного і комфортного візиту.⁠