Реабілітація

За статистикою 2 з 3 онкологічних пацієнтів потребують реабілітації — етапу психологічної підтримки та медичного відновлення в період лікування раку і після нього. TomoClinic пропонує пройти процес реабілітації в нашому онкологічному центрі, де для цього ми передбачили всі необхідні умови.

Зокрема, з відкриттям нової будівлі TomoClinic у пацієнтів з’являється можливість отримати повний реабілітаційний комплекс послуг. Корпус оснащений сучасним реабілітаційним обладнанням у вигляді тренажерів і спеціальними приміщеннями (залом, кабінетом для масажу, комфортними палатами для розміщення на тривалий термін). Санвузли, меблі в номерах та палатах орієнтовані на людей з обмеженими можливостями пересування. Ми прагнемо підтримувати сприятливу атмосферу, наближену скоріше до готельної, ніж до лікарняної.

Відновлення після онкології також вимагає залучення мультидисциплінарної команди фахівців високого рівня за участю лікаря-реабілітолога і клінічного психолога. До них ви завжди можете звернутися за допомогою.

3 важливих нюанси про реабілітацію, які ви маєте знати

 1. Реабілітаційний курс часто показаний не тільки для відновлення організму після агресивної терапії, але і в разі видалення (іноді частково) органу разом з пухлиною.
 2. Комплекс реабілітаційних процедур ми завжди складаємо індивідуально для кожного конкретного пацієнта з урахуванням його стану та діагнозу, функціональних можливостей та мотивації.
 3. Вартість курсу реабілітації безпосередньо залежить від форм, видів і обсягу відновлювальних заходів.

Що отримує пацієнт при реабілітаційному курсі в TomoClinic?

 • підвищує якість свого життя;
 • відновлює імунітет, самопочуття і працездатність;
 • активізує роботу життєво важливих систем;
 • позбавляється болю;
 • починає відчувати себе повноцінною людиною;
 • адаптується в умовах соціуму;
 • відновлює навички самостійності;
 • повертається до звичайного життя і продовжує його.

Методи реабілітації в нашій клініці та їх результативність

Ручний лімфодренаж, масаж, психологічні консультації, навчання релаксації і навіть спеціально організовані для пацієнтів програми відпочинку істотно допомагають у відновленні після важкої хвороби. Фізіотерапія, акупунктура, лікувальна фізкультура покращують рухову активність і усувають негативні наслідки терапії. Знижується ступінь вираженості клінічних симптомів, онкомаркери і показники крові часто приходять в норму, стабілізується настрій і з’являються нові сили до життя.

Записатись на прийом

Отримати повну комплексну консультацію фахівців TomoClinic