Відгуки

Текстові відгуки

У цьому розділі ми зібрали відгуки пацієнтів онкологічного центру TomoClinic, які проходили у нас діагностику та лікування. Дякуємо за теплі слова на адресу наших фахівців і оцінку якості обслуговування! Завдяки вашим відгукам TomoClinic удосконалює свій сервіс і прагне до підвищення ефективності лікування пацієнтів. Тут ви можете залишити кілька слів про те, як пройшло ваше лікування або діагностика і що ви б хотіли відзначити в нашій клініці. Дякуємо!

 Відео відгуки

Відеовідгуки від вдячних пацієнтів TomoClinic допомагають вірити в те, що рак дійсно можна перемогти. Ваші теплі слова — це натхнення для наших лікарів і підтримка для багатьох онкопацієнтів, ваш вогник в очах — це надія на світле майбутнє, а ваш позитив, бадьорість і здоров’я — найкращий доказ нашої роботи. Спасибі нашим пацієнтам за вдячні відгуки, які дуже допомагають нам ставати краще для вас, а іншим пацієнтам дозволяють не опускати руки і успішно боротися з недугою.

 Результати лікування

Шановні гості сайту онкоцентру TomoClinic, за час нашої роботи з 17 червня 2015 року ми успішно пролікували безліч пацієнтів і готові поділитися з вами наочними результатами своєї роботи. У розділі представлена ​​медична документація за згодою наших пацієнтів про їх клінічні випадки до і після лікування в нашому онкологічному центрі. Віримо, що ця інформація стане для вас корисною і допоможе визначитися з вибором клініки.

Аудіо відгуки

Деякі пацієнти, які проходять або вже пройшли діагностику чи лікування в TomoClinic, бажають зберегти конфіденційність. При цьому вони хочуть поділитися своїм досвідом перебування в нашій клініці. Багато в чому це допомагає іншим пацієнтам, які тільки вибирають медичний центр для лікування або планують потрапити саме в Томоклінік. Тому аудіоотзиви як ніколи краще передають вдячність пацієнтів лікарям і цінну інформацію для всіх тих, хто ще не визначився з клінікою для лікування захворювань.

Книга відгуків

У кожній клініці на стійці адміністраторів у вільному доступі повинна бути «Книга відгуків, скарг та пропозицій». У TomoClinic також є така книга, і ви завжди можете запросити її у адміністраторів при вході в клініку. Будь-які відгуки, пропозиції і зауваження ви в будь-який момент можете залишити в цій книзі. Ми уважно вивчаємо, відповідаємо і реагуємо на записи в книзі відгуків, скарг та пропозицій, намагаючись стати для вас краще. В цьому підрозділі ми будемо публікувати відгуки, які залишили наші вдячні пацієнти в книзі.

 Відгуки із соц. мереж

Пропонуємо вашій увазі ознайомитися із численними відгуками наших клієнта, які залишили їх в соцмережах TomoClinic. У цьому розділі ви дізнаєтеся, що говорять про нашу клініку на сторінках Facebook і Instagram. Скріншоти з листування та відгуки, залишені у відповідному полі соцмереж, допоможуть зорієнтуватися в цілому океані інформації. З слів інших пацієнтів ви отримаєте достовірні дані про те, як проходить діагностика і лікування в медичному центрі Томоклінік (Кропивницький).