Головна/Наталія Серьогіна
СЕРЬОГІНА

Серьогіна Наталія

Завідувач відділення променевої терапії

Променевий терапевт

Співавтор 15 науково-практичних статей. Неодноразово брала участь в міжнародних науково-практичних  конференціях з онкології, променевої терапії.

Спеціалізація Завідуюча відділенням променевої терапії, Променевий терапевт
Поставити запитання
Кропивницький 0 800 33 45 69
25011, м. Кропивницький вул. Ялтинська, 1

Пн-Пт 09:00 – 19:00

Cб 09:00 – 18:00

Нд Вихідний

Досвід роботи
Освіта
Конференції та зʼїзди
Наукова діяльність
Асоціації
Сертифікати

Досвід роботи

До приєднання до команди TomoClinic працювала завідуючою відділенням променевої терапії №1 в Луганському обласному клінічному онкологічному диспансері.

Освіта

Вищу медичну освіту отримала в Луганському медичному університеті. Закінчила 2 інтернатури: з терапії на базі Луганського медичного університету (1993-1995 роки) та радіології на базі Інституту вдосконалення лікарів ім. П. Л. Шупика, м.Київ (1998-1999 роки). Наталія Серьогіна пройшла навчальний курс з променевої терапії на лінійних прискорювачах Elekta (курс 3D CRT / IGRT), (2015 рік, Гомель, Білорусь, центр, що пройшов аудит МАГАТЕ).

У 2019 р. в м. Дебрецен (Угорщина) пройшла навчальний курс «SRS/SRT контроль злоякісних інтракраніальних пухлин легень, черевної порожнини та раку простати».

Конференції та зʼїзди

 • Учасник Науково-практичної конференції «Актуальні питання радіаційної онкології в Україні» (УТРО), (2015 рік, Львів)
 • Конференції AERO Academy з питань повторного опромінення і лікування олігометастазів (2016 рік, Париж, Франція)
 • Конгрес Європейської асоціації радіологів з питань променевої терапії (ESTRO), (2016 рік, Турин, Італія)
 • 6 Національний Конгрес З Міжнародною Участю “Радіологія в Україні” (28-30 березня 2018 року, Ірпінь)
 • Ювілейна конференція “Від урології до онкоурології: досягнення та перспективи”
 • 4-а Українська Міжнародна Мамологічна конференція “Сучасні аспекти лікування раку молочної залози: що потрібно і чого не потрібно робити” з доповіддю “Модифікація режимів ад’ювантної променевої терапії після органозберігаючих операцій для зменшення ефектів кардіотоксичності. Досвід Центру томотерапії”.
 • Участь у науково-практичній конференції з міжнародною участю “Шляхи удосконалення онкологічної та паліативної допомоги”, де Наталія Серьогіна виступила з доповіддю “Функціональні наслідки та ускладнення після променевої терапії раку передміхурової залози”, “Можливості IMRT для зменшення кардіотоксичності після органозберігаючих операцій при раку молочної залози” (22-23 серпня 2018 року, Херсон, Таврійська Онкологічна Школа)
 • Виступ з доповідями “Ад’ювантна променева терапія раннього раку молочної залози”, “Дистанційна променева терапія раку передміхурової залози, можливості ескалації дози” та “Інтенсивно-модульована хіміо-променева терапія місцево-розповсюдженого раку прямої кишки” на науковій конференції “Сучасні підходи в імунології та променевої терапії в лікуванні злоякісних новоутворень” (10 листопада 2018 року, Одеса)
 • Участь у XXII Російському онкологічному конгресі (13-15 листопада 2018 року)
 • Науково-практична конференція “Стандарти та нові досягнення в діагностиці та лікуванні раку урогенітального тракту”, де Наталія Серьогіна виступила з доповіддю “Роль сучасних методів дистанційної променевої терапії в лікуванні локалізованого раку передміхурової залози” (13-14 грудня 2018 року, Київ)
 • Конгрес ESTRO 38 (26-30 квітня 2019 року в м. Мілан, Італія)
 • V Міжнародний онкологічний форум «Белые ночи-2019» (20-23 червня 2019 року, м. Санкт-Петербург, РФ)
 • XXIII Російський онкологічний конгрес (12-14 листопада 2019 року, м. Москва, РФ)

Наукова діяльність

 • Підготовлені тези на 6 Національний Конгрес З Міжнародною Участю “Радіологія в Україні” і доповідь “Реалізація різних режимів опромінення на системі томотерапії для зниження дозованого навантаження на серце при раку молочної залози після органозберігаючих операцій”
 • Науково-медична конференція Українського товариства радіаційних онкологів (УТРО) за участі міжнародних фахівців “Актуальні питання радіаційної онкології в Україні” пройшла з доповіддю Наталії Серьогіної “Неоад’ювантна променева терапія раку прямої кишки. Перші клінічні результати лікування на системі Tomo HD”
 • 8-ий Національний конгрес з міжнародною участю «Радіологія в Україні-2020» (Київ, 1-3 липня 2020 року), де виступила з доповіддю «Токсичність та клінічна відповідь на хіміо-променеву терапію з використанням IMRT-Sib методики пацієнтів з місцево-поширенним орофарінгеальним раком»
 • Підготувала виступ для курсу сімейних лікарів по супроводу онкопацієнтів на тему «Променеві реакції та ускладнення під час та після курсу променевої терапії»
 • Прийняла участь онлайн в IV Міжнародному конгресі з інфузійної терапії з доповіддю «Хіміо-променева терапія при місцево-поширенному орофарінгеальному раку» (10 вересня 2020 року)
 • Науково-практична конференція з онкоурології «МОВЕМБЕР-2020: Рак передміхурової залози – update» з доповіддю «Роль дистанційної променевої терапії в лікуванні метастатичного РПЗ»
 • Прийняла участь у роботі «Української спілки клінічної онкології», ONCO-HUB (25-26 березня 2021 року) у заході на тему «Колоректальний рак», де виступила з доповіддю «Сучасна променева терапія в неоад’ювантному лікуванні раку прямої кишки»
 • Прийняла участь у мультидисциплінарному конгресі з міжнародною участю «Рак у молодих пацієнтів: проблеми профілактики, скринінгу, лікування, реабілітації» (20-29 травня 2021 року), де виступила з доповіддю «Кардіотаксичні ефекти променевої терапії при раку грудної залози. Шляхи зниження токсичності»
 • Також прийняла участь у I Всеукраїнському з’їзді з радіохірургії та стереотаксичної променевої терапії (4-5 травня 2021 року), де виступила з доповіддю «Роль стереотаксичної променевої терапії при метастатичному раку нирки»
 • VIII з’їзд Українського товариства радіаційних онкологів (УТРО) за участі міжнародних фахівців (21-23 вересня 2021 року, м. Херсон), де виступила з доповідями «Роль стереотаксичної променевої терапії при метастатичному раку нирки» та «Гостра та пізня токсичність при гіпофракційній променевій терапії раннього раку молочної залози»

Асоціації

Член асоціації

 • Член Української асоціації радіохірургії та стереотаксичної радіотерапії
 • ESMO — Європейського товариства медичної онкології
 • ESTRO — Європейського товариства радіотерапії та онкології
 • ISRS — Міжнародного товариства стереотаксичної радіохірургії
 • УТРО — Українського товариства радіаційних онкологів

Сертифікати

Співавтор 15 науково-практичних статей. Неодноразово брала участь в міжнародних науково-практичних конференціях з онкології, променевої терапії.

Записатися на прийом

Ласкаво просимо в клініку де відбувається магія повного медичного циклу, де лікарі професіонали.

  крулько

  Акційні пропозиції

  Отримайте безкоштовну консультацію👌
  Отримайте безкоштовну консультацію👌

  Просто заповність форму і ми вам зателефонуємо

  Отримайте безкоштовну консультацію👌
  Отримайте безкоштовну консультацію👌

  Просто заповність форму і ми вам зателефонуємо

  Забирай знижку на медикаменти 20% 💰
  Забирай знижку на медикаменти 20% 💰

  Просто заповність форму і ми вам зателефонуємо

  Отримайте безкоштовну консультацію👌
  Отримайте безкоштовну консультацію👌

  Просто заповність форму і ми вам зателефонуємо

  глав 1

  Залишилися запитання?

  Задайте своє запитання і ми відповімо на нього найближчим часом

   запис кроп
   Доверху