Головна/Високоточний лінійний прискорювач Elekta Synergy®

Високоточний лінійний прискорювач Elekta Synergy®

24 Березня, 2024
Високоточний лінійний прискорювач Elekta Synergy®

Лінійний прискорювач Elekta Synergy® був розроблений у тісній співпраці з провідними клінічними установами світу в області радіотерапії, тому в системі було вирішено важливе для онкологів і радіологів

питання, як візуалізація під час проведення сеансу радіотерапії для більш якісного лікування онкологічних захворювань.

Саме ця система першою в світі дозволить використовувати 3D-об’ємні зображення в щоденній практиці при проведенні променевої терапії, з високою роздільною здатністю візуалізувати не тільки тверді, але і м’якотканні утворення. Це вирішило дві основні проблеми сучасної променевої терапії: рух внутрішніх органів під час сеансу і помилки при розміщенні пацієнта.

Об’ємне зображення дозволяє лікарям бачити пухлину, неушкоджені здорові органи і тканини, що оточують пухлину, а також їх рух між і під час проведення опромінення. Ці можливості розширюються і удосконалюються і по сей день. Сучасний лінійний прискорювач Elekta Synergy® надає широкі можливості 3D і 4D об’ємної візуалізації м’яких тканин, 2D візуалізації флюороскопічного режиму для мішеней з великою частотою переміщення.

Висока точність попадання в ціль, мінімальний вплив на здорові тканини

Elekta Synergy® забезпечує високоточне опромінення пухлини з мінімальною шкодою для оточуючих здорових тканин. Якість інтенсивності променевої терапії контролюється системою розширеного візуального контролю (IGRT) з високою роздільною здатністю, в режимі 2D/3D/4D.

Висока точність і відмінні клінічні результати досягаються завдяки інтегрованим модулям з загальним ізоцентром, а саме цифровому лінійному прискорювачу, прыстрою мегавольтних портальних зображень, системі об’ємної рентгенівської томографії високої роздільної здатності, а також повністю інтегрованому мультилепестковому коліматору.

В результаті і пацієнту і лікарям гарантована висока точність підведення дози, клінічна достовірність і можливість збільшити дозу, що підводиться до пухлини, зменшуючи навантаження на навколишні здорові тканини.

Постійний контроль якості лікування

У Elekta Synergy® використовується новаторська технологія формування об’ємних рентгенівських зображень (XVI), яка дозволяє регулярно отримувати тривимірне об’ємне зображення пухлини перед процедурою, знижуючи небезпеку помилки внаслідок руху пухлини або внутрішніх органів.

Візуалізація м’якої тканини методом VolumeViewTM знижує небезпеку геометричної помилки. Це дозволяє підтвердити положення пухлини і здорового органу безпосередньо перед процедурою і, при необхідності, змінити положення пацієнта. Таким чином, ми використовуємо точне тривимірне націлювання на пухлину і зводимо до мінімуму побічні ефекти променевої терапії.

Доверху