Діагностичний трейлер

Профілактика поруч: запрошуємо на обстеження жінок і чоловіків

«Діагностичний трейлер» — унікальний для України проект, що дозволяє охопити профілактичними обстеженнями чоловіків і жінок різного віку. Діагностичний трейлер — це пересувний кабінет, оснащений обладнанням світового класу: сучасним низькодозовим мамографом, апаратом УЗД, рентген-апаратом. Проводять обстеження і аналізують результати досвідчені фахівці ТomoClinic.

Трейлер зручно розташований, знаходиться майже в центрі міста Кропивницький — біля ТЦ «Копілка». Тисячі жителів Кропивницького і області, а також гості міста, скористалися можливістю швидко і комфортно пройти необхідні дослідження.

Які обстеження (скринінг) ви можете пройти в діагностичному трейлері?

Що таке скринінг?

Це обстеження людей, які вважають себе здоровими. У всьому світі профілактичні дослідження проводяться для того, щоб людина могла переконатися, що здорова, або щоб виявити захворювання на ранній стадії. Хвороба, яка виявлена ​​на ранньому етапі, легше піддається лікуванню — в таких випадках у пацієнтів є високі шанси на одужання. Наприклад, за світовими даними статистики, якщо діагноз встановлений на ранній стадії, рак грудей у 95% випадків виліковний.

Скринінг досить пройти один раз на рік. Ми гарантуємо високу точність результатів. Якщо наші лікарі виявлять будь-які відхилення від норми, вас направлять на додаткові, більш масштабні обстеження, щоб встановити правильний діагноз і вчасно призначити лікування.

Про рентген легень. Якщо ви палите або помітили, що довго не проходить кашель, або у вас часто бувають простудні захворювання, або ви відчуваєте незрозумілу слабкість — приділіть особливу увагу цьому обстеженню, обов’язково пройдіть рентген легень.

Ще раз підкреслюємо: профілактика — це коли не болить, коли ще нічого не турбує. Профілактика — це швидко і недорого. Профілактика — це збереження вашого здоров’я і спокою ваших близьких.

Запрошуємо всіх, хто ще не встиг або не дізнався вчасно про таку можливість, — записуйтеся і приходьте. Телефони для запису вказані на сайті.

Проходьте обстеження і будьте здорові!