Яніна Петренко

Яніна Петренко

Психолог

Освіта

З 1997 по 2000 роки навчалася в Кіровоградському медичному коледжі ім. Є.Й. Мухіна, де отримала спеціальність медичної сестри. В 2000 році пройшла курси спеціалізації за циклом «Рентгенологія». В 2013-2018 роках навчалася на психолого-педагогічному факультеті в Центральноукраїнському педагогічному університеті ім. В. Винниченка і отримала спеціальність «Практичний психолог».

Фахова спрямованість: екзистенціальна, гуманістична, поведінкова психологія та арт-терапія. Отримала Європейський сертифікат психотерапевта після навчання в Українському інституті позитивної психотерапії, а саме опанувала курс позитивної психотерапії за Н. Пезешкіаном.

Регулярно приймає участь у супервізіях, інтервізійних зустрічах психологів, освітніх вебінарах.

Приймала участь у тренінгах:
 
1. Навчальний тренінг Українського Інституту Позитивної крос-культурної психотерапії “Основи психологічного консультування в позитум-підході”.
2. Тренінг-семінар “Теоретичні аспекти роботи транзакційного аналітика зі стадією Думать (Памела Левін)”.
3. Семінар “8-крокова програма по роботі з втратою для дорослих, дітей та підлітків”, базовий курс.
 
На даний час проходить навчання за річною програмою “КПТ+” 2021-2022  у Львівському інституті когнітивно-поведінкової терапії.

Професійна діяльність

З 2000 по 2007 роки працювала рентген-лаборантом в Дитячій обласній лікарні, а з 2007 по 2008 — в обласній лікарні була рентген-лаборантом кабінету КТ.

В КЗ «Обласний онкологічний диспансер» працювала рентген-лаборантом з 2008 по 2015 роки, а з 2015 по 2019 рік — рентген-лаборантом кабінету КТ та МРТ в «Українському Центрі Томотерапії». З 2019 по 2021 рік працювала практичним психологом, викладачем (внутрішнім сумісником) психології та медичної етики в Кіровоградському медичному фаховому коледжі ім. Є.Й. Мухіна.

Cертифікати