Пн-Пт: 08:00-21:30 Сб: 08:00-20:00 info@tomocenter.com.ua

Клінічні дослідження

Онкологічний центр TomoClinic>Клінічні дослідження
клинические испытания

Клінічні дослідження включені у більшість міжнародних протоколів. Для пацієнтів — це можливість пройти найсучасніше лікування, яке існує в світі. Клінічні дослідження — важливий напрямок діяльності TomoClinic.

Що таке клінічні дослідження в онкології?

Це складний процес, що складається з 4-х етапів.

Протягом першої фази розроблені кращими фармацевтичними компаніями світу потужні препарати для лікування раку застосовують вперше. Тестування проводять для невеликої групи до 80 осіб: здорові добровольці або пацієнти з певними захворюваннями. У цій фазі оцінюють безпеку препаратів або запропонованої схеми лікування. Дослідження відкриті: інформація про препарати, дози, схеми лікування, які отримують пацієнти, доступна і лікарям, і учасникам дослідження.

Під час другої фази визначають ефективність препаратів: тестування проводять також відкрито в групі людей до 300 осіб з певними захворюваннями. Може здійснюватися вибір схеми лікування, підбір дози досліджуваного препарату, оцінюють ризики застосування.

В Україні, як правило, клінічні дослідження ведуть вже на третьому етапі: лікування для 1000 унікальних пацієнтів з певними захворюваннями проводять препаратами, які довели свою ефективність в усьому світі. Після цієї фази препарат офіційно реєструють і дозволяють до продажу.

На четвертому етапі препарати вивчають після їх схвалення для розширення показань або реєстрації нової лікарської форми. Протягом другої, третьої або четвертої фази досліджень можуть також використовувати нові поєднання вже схвалених препаратів для лікування пацієнтів.

Що це означає для пацієнта?

Участь в клінічних дослідженнях — альтернативний і безкоштовний шанс отримати на 100% гарантовано якісне лікування раку. Для всіх інших пацієнтів таке лікування, швидше за все, буде залишатися дорогим протягом наступних 10 років.

Чому наш центр готовий до проведення клінічних досліджень

 • Ми відповідаємо всім критеріям, які висувають до онкологічних центрів, де проводять клінічні дослідження.
 • Медичний персонал має високу професійну підготовку і великий досвід лікування пацієнтів з різними раковими захворюваннями.
 • Наші фахівці володіють відповідними знаннями — це міжнародні вимоги до клінічної практики і нормативно-правові акти щодо проведення клінічних досліджень в Україні.
 • У TomoClinic дотримуються всіх умов зберігання лікарських засобів; є приміщення, обладнання і витратні матеріали в обсязі, необхідному і достатньому для проведення досліджень; спеціально навчений персонал веде медичну документацію.
 • Клініка отримала підтвердження від американського центру Quality Assurance Review Center (QARC), який забезпечує перевірку якості променевої терапії (RTQA), тобто перевіряє відповідність обладнання і планів опромінення критеріям і стандартам, що дозволяють проводити такі дослідження.
 • TomoClinic має міжнародний сертифікат якості ISO 9001: 2015, що підтверджує відповідність світовому стандарту надання послуг радіотерапевтичного і радіохірургічного лікування, а також променевої діагностики.
 • Компетентність лабораторії TomoClinic підтверджує регулярна участь у дослідженнях зовнішнього контролю оцінки якості в системі програм професійного тестування лабораторій і в міжлабораторних порівняльних дослідженнях.

Наші дії

Ми інформуємо про протоколи, за якими проходять клінічні дослідження в нашому центрі. При лікуванні різних видів раку сучасні препарати застосовуємо в комплексі з променевою терапією, операцією, таргетною терапією, імунотерапією або хіміотерапією — залежить від захворювання.

Активно популяризуємо цей напрямок і повідомляємо пацієнтам про всі важливі моменти. Кожен учасник підписує інформаційну угоду з клінікою і може поставити будь-яке запитання лікареві.

Співпраця з нами в клінічних дослідженнях – це гарантія безпеки і якості лікування, можливість працювати з кваліфікованим і досвідченим персоналом при найвищому рівні організації медичного процесу.

Безкоштовне лікування

Клінічні дослідження — це дослідження, що перевіряють ефективність нових методів і препаратів і мають величезне значення для пацієнтів, які в них беруть участь. Це можливість отримати безкоштовно (!), за рахунок фармацевтичних компаній, передове і дуже дороге лікування — доступ до нових перспективних методів, який у широкій практиці поки обмежений

Проведення клінічних досліджень у TomoClinic означає світове визнання високої кваліфікації лікарів і класу обладнання.

З якими захворюваннями ви можете звернутися до нас для участі в клінічних дослідженнях і отримання безкоштовне лікування?

 • Рак легень.
 • Рак сечового міхура.
 • Рак голови-шиї.
 • Рак грудної залози у жінок і чоловіків.
 • Рак головного мозку.
 • Рак яєчників.
 • Солідні пухлини: рак кісток (остеогенна саркома, саркома Юінга та ін.), рак м’яких тканин (рабдоміосаркома та ін.), рак печінки (гепатобластома).

Ваше лікування буде проводитися відповідно до великого плану, який називається протоколом дослідження. Цей план визначає, які діагностичні і лікувальні процедури ви пройдете, які лікарські засоби будуть використовуватися і в якому дозуванні.

Залежно від конкретної ситуації і захворювання ви зможете пройти променеве лікування (радіохіругію) в поєднанні з імунотерапією або хіміопроменеве лікування в поєднанні з таргетною або імунотерапією, або операцією.

Перш ніж приєднатися до нашого клінічного дослідження, отримайте якомога більше інформації, щоб ви могли зрозуміти, що потрібно для вашої участі і як це вплине на ваш стан.

Вам допоможе консультація клінічного онколога, яка внесе ясність і визначеність у вашу ситуацію. Разомы з досвідченим фахівцем ви приймете правильне рішення.

Телефонуйте нам за номерами, вказаними на сайті. Консультанти дадуть відповіді на ваші питання і пояснять, як направити для розгляду необхідну документацію.

Телефонуйте нам за номерами, вказаними на сайті. Консультанти дадуть відповіді на ваші питання і пояснять, як направити нам для розгляду необхідну документацію.

Дистаційна форма для медичних документів

Як дістатися в TomoClinic

25011, Україна
м. Кропивницький, вул. Ялтинська, 1