Безкоштовне лікування

Безкоштовне передове лікування поширених видів раку: клінічні дослідження

Клінічні дослідження — це дослідження, що перевіряють ефективність нових методів і препаратів та мають величезне значення для пацієнтів, які в них беруть участь. Це можливість отримати безкоштовно (!) передове і дуже дороге лікування — доступ до нових перспективних методів, який в широкій практиці поки обмежений

Проведення клінічних досліджень у TomoClinic означає світове визнання високої кваліфікації лікарів і класу обладнання.

З якими захворюваннями ви можете звернутися до нас для участі в клінічних дослідженнях і отримання безкоштовного лікування?

  • Рак легень.
  • Рак сечового міхура.
  • Рак грудної залози у жінок і чоловіків.
  • Рак головного мозку.
  • Рак яєчників.
  • Солідні пухлини: рак кісток (остеогенна саркома, саркома Юінга та ін.), рак м’яких тканин (рабдоміосаркома та ін.), рак печінки (гепатобластома).

Ваше лікування буде проводитися відповідно до великого плану, який називається протоколом дослідження. Цей план визначає, які діагностичні і лікувальні процедури ви пройдете, які лікарські засоби будуть використовуватися і в якому дозуванні. Залежно від вашої конкретної ситуації і захворювання, ви зможете пройти променеве лікування (радіохірургію) в поєднанні з імунотерапії або хіміопроменеве лікування в поєднанні з таргетною або імунотерапією.

Перш ніж приєднатися до нашого клінічного дослідження, отримайте якомога більше інформації, щоб ви могли зрозуміти, що потрібно для вашої участі і як це вплине на ваш стан. Вам допоможе консультація клінічного онколога, внесе ясність і визначеність у вашу ситуацію. Разом із досвідченим фахівцем ви приймете правильне рішення.

Телефонуйте нам за номерами, вказаними на сайті. Консультанти дадуть відповіді на ваші питання і пояснять, як направити нам для розгляду необхідну документацію.