Лікування раку

Оncological Center TomoClinic>Лікування раку

Коли діагноз рак встановлений, пацієнти та їхні сім’ї разом із фахівцями повинні прийняти важливі рішення щодо лікування. Такі рішення індивідуальні, і кожна людина, яка звертається до нас за допомогою, має у своєму виборі почуватися комфортно. Ось кілька простих, але важливих кроків, які ви можете зробити для цього.

Зрозумійте свій діагноз

Індивідуальний план лікування залежить від типу раку та стадії. Краще дізнатися якомога більше про свій конкретний діагноз. Ставте запитання нашим лікарям. Будьте обережні з інформацією в інтернеті: відомості з випадкових сайтів можуть бути неточними або такими, що пугають і вводять в оману.

Знайте свої варіанти

Поговоріть з клінічним онкологом про варіанти лікування для вашого типу та стадії раку. Ці варіанти можуть включати: операцію, променеву терапію, хіміотерапію, гормональну терапію, таргетну терапію, імунотерапію, активне спостереження, паліативну допомогу, а також участь у клінічному дослідженні.

Зрозумійте мету лікування

Наші фахівці застосовують різні методи, щоб знищити рак або зупинити ріст пухлини, також можуть використовувати паліативну (підтримуючу) терапію для лікування симптомів і побічних ефектів. Переконайтеся, що ви зрозуміли мету плану лікування.

Пропонуємо огляд різних методів лікування раку і того, як вони працюють

Операція

Хірургія — поширений метод лікування багатьох видів раку. Під час операції фахівець видаляє пухлину з частиною довколишніх тканин або уражений орган. Іноді хірургічне лікування проводять для полегшення побічних ефектів, спричинених пухлиною. У нашому центрі пацієнтам надають високоспеціалізовану та високотехнологічну допомогу при різних захворюваннях з використанням малотравматичних та органозберігаючих методів.

Хіміотерапія

Хіміотерапія — це системне лікування, що використовує спеціальні препарати для знищення ракових клітин. Ліки назначають у вигляді пігулок або внутрішньовенно. У кожному конкретному випадку хіміотерапію призначають за різними схемами: лікування має персональні особливості, тобто препарати, дози та тривалість терапії наші фахівці підбирають індивідуально.

Променева терапія

Променева терапія використовує радіацію для знищення ракових клітин. Пухлинні клітини ростуть і діляться в організмі швидше, ніж нормальні. Оскільки радіація найбільш шкідлива саме для клітин, що швидко ростуть, променева терапія призводить їх до загибелі або запобігає їх росту і поділу. Передові методи променевої терапії, зокрема унікальні для України, доступні нашим пацієнтам. Головне — точність, ефективність і безпека лікування.

Таргетна терапія

Таргетна терапія використовує спеціальні препарати, щоб зупинити ріст та розповсюдження раку. На відміну від класичної хіміотерапії, яка вбиває злоякісні клітини та деякі нормальні, таргетне лікування націлене на конкретні мішені (молекули) у ракових клітинах, що допомагають їм рости та виживати. Використовуючи ці мішені, препарат виводить з ладу ракові клітини, щоб вони не могли поширюватися.

Препарати таргетної терапії діють по-різному. Вони можуть:

  • вимкнути процес у ракових клітинах, який змушує їх рости та поширюватися;
  • змусити ракові клітини гинути самостійно;
  • вбивати ракові клітини безпосередньо.

Таргетну терапію призначають у вигляді таблеток або внутрішньовенно.

У нашому центрі таргетну терапію застосовують широко та успішно при лікуванні різних видів раку.

Імунотерапія

Імунотерапія — це вид лікування раку, заснований на здатності організму боротися з раковими клітинами. Використовуються речовини, які допомагають імунній системі розпізнавати злоякісні клітини та атакувати їх, не дозволяючи їм далі розмножуватися і впливати на здоров’я людини.

Імунотерапія діє в декількох напрямках:

  • зупинення або уповільнення зростання ракових клітин;
  • запобігання поширенню раку на інші частини тіла;
  • підвищення здатності імунної системи позбавлятися ракових клітин.

Імунотерапію пацієнти отримують внутрішньовенно.

Гормональна терапія

Гормональна терапія використовується для лікування раку, який «підживлюється» гормонами (деякі гормони можуть сприяти зростанню злоякісної пухлини), наприклад раку молочної залози, простати, яєчників. Спеціальні ліки застосовують, щоб заблокувати дію цих природних гормонів організму, що допомагає сповільнити ріст ракових клітин. Препарати назначають у вигляді ін’єкцій або таблеток.

Наш сайт ознайомить вас з усіма методами лікування.

Якщо у вас є питання або ви хочете записатися на консультацію до фахівця, телефонуйте на номер, який бачите на сайті.

Записатись на прийом

Отримати повну комплексну консультацію фахівців TomoClinic

Які підходи до лікування раку у TomoClinic?

Рак — міждисциплінарна проблема. Саме так до її вирішення підходять у нашому центрі. Лікуванням кожного пацієнта займається команда спеціалістів, а до цієї команди обов’язково входять сам пацієнт і члени його сім’ї. Тобто людина, яка проходить лікування, — партнер лікарів, активний «гравець» команди, який знає, що йому призначають, і розуміє, чому. Ми обираємо найбільш ефективні та щадні схеми лікування, використовуючи новітнє обладнання і препарати, зареєстровані в Україні. Апаратура клініки є унікальною. На ній працює медичний персонал з великим досвідом і спеціальною освітою, який постійно вдосконалює свій професіоналізм. Почуття такту, сердечність і повага до пацієнта — наші основні принципи. Якщо знадобиться друга думка фахівців, ми надаємо таку можливість будь-якій людині.

Як проводять лікування у TomoClinic?

Лікування кожного пацієнта проводять у залежності від форми раку, стадії, наявності метастазу. Складається індивідуальний план, який розробляє міждисциплінарний консиліум спеціалістів. У розробці беруть участь онкологи, радіологи, патологи (гістологи), хірурги, хіміотерапевти. Лікування раку у нашій клініці проводиться максимально швидко. Після збору всіх необхідних даних пацієнт одразу починає проходити призначені йому процедури. Ця схема виключає тривале стояння у чергах, виснажливе очікування результатів аналізів. У нашій клініці проводиться сучасне лікування онкологічних захворювань, що використовує останні досягнення науки та техніки. Серед них система Томотерапії, яка дозволяє опромінювати пухлини будь-яких розмірів і форм, у тому числі і метастази.

Хто проводить лікування ракових захворювань у TomoClinic?

Ефективне лікування раку полягає не тільки в точній діагностиці та сучасних технологіях. Наші лікарі — професіонали з величезним досвідом, високою кваліфікацією та відточеними навичками. Вони постійно проходять навчання, беруть участь у науковій діяльності та різних дослідженнях. І, що найважливіше, ставляться з розумінням і повагою до пацієнтів, уважно стежать за їх станом і змінами, що відбуваються в організмі. Існуюча схема взаємодії передбачає і моральну, психологічну підтримку. Крім того, лікування в нашій клініці відбувається за умов максимального комфорту для пацієнта. Ми вважаємо, що гідні умови, спокійна обстановка сприяють кращому відновленню. Лікування проводиться у повній відповідності до міжнародних стандартів. Наші лікарі беруться навіть за найскладніші та найважчі форми захворювань. Технології, доступні нашим пацієнтам, дозволяють лікувати злоякісні пухлини навіть у важкодоступних місцях (у головному мозку, хребті), захищаючи здорові тканини та ліквідуючи уражені.

Чи проводиться лікування доброякісних захворювань?

На відміну від злоякісних, доброякісні пухлини не проростають у навколишні тканини і не поширюються на інші частини тіла, але можуть викликати дискомфорт і біль. Якщо за наявності доброякісної пухлини ви маєте скарги, ми завжди запропонуємо оптимальне лікування. У більшості випадків доброякісні захворювання не є небезпечними для життя. Однак деякі доброякісні пухлини можуть перерости в злоякісні, і тоді своєчасна якісна діагностика і лікування збережуть здоров’я та життя. Щоб ви могли отримати всебічну допомогу, у поліклінічному відділенні нашого центру працюють фахівці, які є найбільш компетентними у своїй «вузькій» області медицини: лікар-уролог, лікар-проктолог, лікар-гінеколог, лікар-маммолог, лікар-дерматолог, лікар-хірург. Досвідчені спеціалісти розпізнають перші симптоми захворювання, за потреби спрямують на додаткові обстеження та проведуть ефективне сучасне лікування.

У чому основні переваги лікування в TomoClinic?

TomoClinic — це лікування раку в Кропивницькому за найсучаснішими міжнародними стандартами. Лікування проводиться за протоколами Національної онкологічної мережі США (NCCN) та Європейського товариства онкологів (ESMO). Це доступ до найкращих світових методів без необхідності їхати за кордон.
Ми працюємо у складі мультидисциплінарної команди, поєднуючи знання та досвід для ефективної допомоги пацієнтам навіть у найскладніших випадках — команда експертів в онкології, радіології, променевої терапії, онкохірургії. Для кожного пацієнта розробляємо індивідуальний план лікування, узгоджений із фахівцями різних профілів.
Надаємо весь комплекс допомоги людям з онкологічними захворюваннями в одному місці: діагностика, хіміотерапія, хірургія, променева терапія, реабілітація, психологічна підтримка пацієнта та його сім’ї. Використовуємо весь спектр сучасних протипухлинних засобів, включаючи імунотерапію та таргетну терапію.
Клініка оснащена за останнім словом техніки: діагностична апаратура
експертного рівня; єдина в Україні надточна система Томотерапії для радіохірургії та променевої терапії; операційна, обладнана новітньою лапароскопічною стійкою; сучасний ангіограф і т. і.

Задати питання