Пн-Пт: 08:00-21:30 Сб: 08:00-20:00 info@tomocenter.com.ua

Лікування раку

Найважчий етап вже позаду, складний шлях від першої консультації, діагностичних процедур до постановки точного діагнозу вже пройдено. Невідомість – позаду, попереду – лікування і реабілітація. Не потрібно сприймати діагностоване захворювання як вирок, це життєвий етап, який ми успішно подолаємо разом.

Лікування раку – це виключно командна робота, і пацієнт та його рідні також невід’ємна частина команди, від якої залежить результативність спільних зусиль. В онкологічному центрі TomoClinic краще і єдине в Україні поєднання методик лікування, які націлені на досягнення максимально ефективного результату з мінімальними наслідками.

Комплексний мультидисциплінарний підхід лікування раку

Для лікування кожного пацієнта ми розробляємо індивідуальний план, що дозволяє домогтися максимального результату. У затвердженні індивідуального плану завжди бере участь група фахівців, що включає клінічного онколога, радіолога – фахівця з променевої терапії, хірурга, медичного фізика. Максимальний результат можливий тільки при такій тісній міждисциплінарній співпраці.

Ми прихильники комплексного підходу в лікуванні онкологічних захворювань. В арсеналі ТомоКлінік сучасні та перевірені технології доказової медицини, які затверджені світовим онкологічним співтовариством і використовуються в кращих клініках світу.

Методи лікування раку

Існує три основні методи лікування раку – хірургічне лікування, променева терапія і хіміотерапія. Променева терапія – це метод лікування пухлинних захворювань за допомогою іонізуючого опромінення.

Онкологічний центр TomoClinic пропонує найсучасніше і ефективне лікування онкологічних захворювань методом променевої терапії, з мінімальним впливом на здоров’я людини, а головне – зі збереженням звичного темпу і якості життя. Томотерапія – золотий стандарт променевої терапії, який широко відомий за кордоном, але вперше доступний в Україні в ТомоКлінік.

Застосування променевої терапії показано більш ніж в 70% випадків лікування раку. Якість проведеного лікування залежить від обладнання, на якому воно проводиться, а також від передпроменевої підготовки.

Види променевої терапії раку

  • Самостійна променева терапія.
  • Променева терапія в комбінації з операцією (до операції або після операції).
  • Променева терапія в комбінації з хіміотерапією.
  • Променева терапія в комбінації з операцією і хіміотерапією.

Кожен випадок онкологічного захворювання унікальний, і вимагає індивідуального підходу у виборі лікування. Наші фахівці складуть найбільш результативний і атравматичний план лікування, який забезпечить не тільки ефективну боротьбу з онкологічним новоутворенням, а й повноцінне життя після лікування.

Хіміотерапія

Хіміотерапевтичні процедури проводяться в умовах комфортабельного денного стаціонару. У лікуванні ми використовуємо тільки оригінальні лікарські засоби виробництва провідних західних фармацевтичних компаній.

Сучасна супровідна терапія дозволяє в більшості випадків попередити і уникнути розвитку таких ускладнень, як нудота, блювання, лихоманка, вторинна інфекція та інших.

Сучасне обладнання та інструментарій дозволяють нам проводити складні і тривалі хіміотерапевтичні сеанси з точним дозуванням.

Зручність денного стаціонару, індивідуальний підхід і якісний медсестринський догляд сприяють психологічному комфорту наших пацієнтів і швидкому одужанню.

Хірургічне лікування

TomoClinic співпрацює з кращими хірургами Кіровоградського обласного онкологічного диспансеру в плані вибору оптимального обсягу оперативного втручання для кожного пацієнта, а також при проведенні хірургічним пацієнтам перед- і післяопераційної променевої терапії. У нашій співпраці ми завжди віддаємо перевагу менш травматичним операціям.

Передопераційна променева терапія призначена для зменшення об’єму пухлини, а значить, обсягу і складності оперативного втручання. Також вона направлена ​​на знищення периферичних клітин пухлини, які можуть бути причиною рецидивів. У деяких випадках застосування даного виду опромінення допомагає перевести неоперабельну форму раку в операбельну.

Після операційна променева терапія допомагає знищити залишки ракових клітин після операції, впливає на лімфатичну систему, що дозволяє максимально виключити можливість виникнення деяких факторів ризику і рецидиву захворювання. Такий підхід дозволяє максимально слідувати принципу органозберігаючого лікування.

Запрошуємо Вас відвідати онкологічний центр TomoClinic, щоб переконатися «Рак сьогодні – це не вирок!».⁠

Задати питання