Пн-Пт: 08:00-21:30 Сб: 08:00-20:00 info@tomocenter.com.ua

Алла Кухар

Лікар-радіолог (променевий терапевт) першої категорії

До приєднання до команди TomoClinic працювала терапевтом і радіологом в Луганському обласному клінічному онкологічному диспансері.

Освіта

Вищу медичну освіту отримала в Луганському медичному університеті. Спеціалізацію з радіології — на базі Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика (м.Київ). Учасник навчального курсу при відділенні радіотерапії Онкологічного Центру та Інституту Онкології ім. М.Склодовскої-Кюрі (2014 рік, Глівіце, Польща). Стажування у відділенні променевої терапії Центру дитячої гематології, онкології та імунології ім. Дмитра Рогачова (2015 рік, Москва). В 2018 році закінчила річний навчальний курс ESTRO.

Участь у медичних конференціях та конгресах

  1. Учасник конгресу з питань променевої терапії ESTRO (2016 рік, Турин, Італія) 
  2. Конгресс ESTRO 37 (20-24 квітня 2018 року, Барселона, Іспанія)
  3. Науково-практична конференція “Updates in pediatric neurosurgery” з доповіддю “Краніоспинальне опромінення у дітей” (26 квітня 2018 року, Ужгород)
  4. Виступ з доповіддю “Променева терапія пухлин головного мозку” на науковій конференції “Сучасні підходи в імунології та променевої терапії в лікуванні злоякісних новоутворень” (10 листопада 2018 року, Одеса)

Наукова діяльність

  • 6 Національний Конгрес З Міжнародною Участю “Радіологія в Україні” (28-30 березня 2018 року, Ірпінь) пройшов з доповіддю Алли Кухар “Краніоспинальне опромінення на системі томотерапії у дітей. Перший клінічний досвід”
  • Підготовлена стаття до видання “Український нейрохірургічний журнал” під назвою “Краніоспінальне опромінення на системі томотерапії у дітей”

Статті з лікарем:

Cертифікати лікаря