Нарада НСЗУ: Яким має бути лікар у 2020 році?

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Нарада НСЗУ: Яким має бути лікар у 2020 році?

Відповідь на це питання разом з колегами шукав головний лікар TomoClinic Степан Крулько. Перейняти останні надбання НСЗУ довелося на нараді, яка відбулася 21-22 лютого в Києві під егідою проекту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я». Майже 150 українських фахівців зібрались на науково-практичній конференції Національної служби здоров’я України для участі у заході «Лікар 2020: кращі практики».

Які питання були обговорені:

1. Трансформація системи охорони здоров’я разом з НСЗУ, зміни в медичних закладах після реорганізації та поліпшення фінансування.
2. Реформування медичної галузі й кращі напрацювання з досвіду інших країн.
3. Залучення фахівців-практиків до участі у змінах на рівні спеціалізованої амбулаторно-поліклінічної та стаціонарної медицини у 2019-2020 роках.
4. Участь позаштатних експертів для розробки програми медичних гарантій, яка почне свою роботу з 2020 року.

крулько томоклиник

Степан Іванович приймав участь у дискусіях та практичних воркшопах. Експерти змогли запропонувати власне бачення подальших змін у медицині, обговорити питання первинної та паліативної медичної допомоги. Лікарі змогли запропонувати та врахувати не тільки свій практичний досвід, але й і економічні, етичні та політичні реалії функціонування системи охорони здоров’я в Україні. Не обійшли увагою й питання запровадження електронного ПЗ для поліпшення якості обслуговування пацієнтів.

главврач tomoclinic

«Думка професійної спільноти та точка зору експертів з різних медичних галузей неабияк впливає на реалізацію змін у цілий системі охорони здоров’я. Без щирої зацікавленості нас, українських лікарів, жодна зміна у галузі всієї країни не зможе бути впроваджена» — висловився Степан Іванович.

Задати питання