Головна/Лікуємо без черг!
19.04.2024
Лікування

Лікуємо без черг!

Лікуємо без черг!

Рак – це велика група онкологічних захворювань, для яких характерний швидкий та неконтрольований ріст клітин, що утворюють пухлину.
Відсутність лікування призводить тільки до одного результату – загибелі хворого.

Тому, абсолютно логічно, що дізнавшись про діагноз, хочеться якнайшвидше розпочати лікування.

Завдяки ефективно налагодженому процесу і можливості проведення лікування на двох лінійних прискорювачах, у 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 відсутні черги.

Це дає пацієнтам змогу якнайшвидше розпочати лікування та повернутися до радощів ЖИТТЯ.

𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 приймає для проведення променевої терапії всіх пацієнтів. Максимальний термін очікування початку лікування – не більше тижня. Це той проміжок часу, коли фахівці проводять при необхідності додаткові обстеження та передпроменеву підготовку.

Величезною перевагою є те, що відділення променевої терапії обладнано двома сучасними високоенергетичними лінійними прискорювачами, які відносяться до останнього покоління апаратів для дистанційної перед – і післяопераційної променевої терапії злоякісних новоутворень будь-якої локалізації.

Для перемоги над захворюванням у пацієнтів і лікарів 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 є максимум можливостей для найбільш результативного та ефективного лікування.

Нагадаємо, що променева терапія проводиться для пацієнтів БЕЗОПЛАТНО за рахунок НСЗУ.

Наголошуємо, що у 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 ви можете отримати також БЕЗОПЛАТНО кваліфіковану консультацію онколога і променевого терапевта.

Запис до фахівця:
📲 𝟎𝟖𝟎𝟎𝟑𝟎𝟏𝟓𝟎𝟑

📍м. Кропивницький, вул. Ялтинська 1
📍м. Київ, вул. Здановської 33/43

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Пухлина головного мозку. Перші симптоми та лікування Лікування
23.05.2024

Пухлина головного мозку. Перші симптоми та лікування

Пухлина головного мозку – це група внутрішньочерепних новоутворень, які можуть уражати як церебральні тканини, так і залози мозку, його оболонки, кровоносні судини чи нерви. Пухлина може бути доброякісною (відрізняється повільним зростанням і чіткими межами) та злоякісною (коли новоутворення швидко розвивається та проникає у здорові області мозку). Пухлини у головному мозку утворюються шляхом неконтрольованого посиленого поділу […]

Безоплатне видалення новоутворень шкіри Лікування
21.05.2024

Безоплатне видалення новоутворень шкіри

Були часи, коли родимку вважали ознакою привабливості й домальовували мушки на обличчі. На даний час вже відомо, – чим більше родимок, то більша ймовірність, що якась із них почне перероджуватися у небезпечну меланому. Родимка – пігментне новоутворення коричневого або темно- коричневого кольору, що містить у своїй основі клітини-меланоцити і меланін. І кожна родимка має свій […]

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі. Лікування
18.05.2024

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі.

На щастя, сьогодні існує багато ефективних методів боротьби з онкологічними захворюваннями. ЛІКУВАННЯ ОНКОЛОГІЇ Лікування онкології залежить від стадії захворювання, локалізації та типу раку, а також від загального стану пацієнта. Серед основних методів лікування онкології можна виділити: – Хірургічне лікування: виконується з метою видалення пухлини та збереження здорових тканин. Застосовується при ранніх стадіях раку та при […]

Рак завжди повертається!? Лікування
16.05.2024

Рак завжди повертається!?

На щастя, це твердження абсолютно не відповідає дійсності. Методи лікування онкозахворювань постійно вдосконалюються, що дозволяє повністю знищити ракові клітини. Однак, навіть одна життєздатна клітина пухлини може дати початок новому новоутворенню, що обумовить рецидив онкологічної хвороби. Це дуже ускладнює розуміння пацієнтами того, коли вони дійсно можуть бути вилікувані, а коли все ще мають підвищений ризик рецидиву […]

Доверху