Головна/Як працює хіміотерапія
Діана Митро
Діана Митро
24.04.2024
Лікування

Як працює хіміотерапія

Як працює хіміотерапія

Хіміотерапія – метод лікування раку за допомогою хімічних препаратів, дія яких спрямована на ракові клітини, що швидко ростуть, не даючи їм можливість ділитись, рости та створювати нові клітини.

Лікар створює план курсів лікування, комбінуючи ряд хіміотерапевтичних препаратів з урахуванням стадії, агресивності та виду раку.

Хіміотерапія зазвичай використовується у комплексі з хірургічним лікуванням і/або променевою терапією. У ряді випадків хіміотерапія є єдиним способом лікування.

Можливостей застосування хіміотерапії безліч:

Лікувальна хіміотерапія: застосовується як єдиний метод боротьби з раком. Терапії може бути достатньо для повного знищення ракових клітин.
Неад’ювантна хіміотерапія — терапія, що проводиться перед операцією. Таке лікування спрямоване на зменшення пухлини для безпечного її видалення, проведення органозберігального втручання.
Ад’ювантна хіміотерапія — лікування, яке призначається для знищення залишкових ракових клітин після хірургії чи променевої терапії.
Паліативна хіміотерапія: потрібна, щоб пацієнт відчував менше болю та інших симптомів на останніх стадіях раку.

Перед початком терапії лікар обов’язково ознайомлює з протоколом лікування, його термінами, деталями процесу та підготовкою.

Перебуваючи у відділенні хіміотерапії 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜, не потрібно турбуватися про будь-які організаційні моменти. Завдання пацієнта – виконувати рекомендації лікарів та бути частиною команди. Ми забезпечимо доступ до ліків, діагностики, лікарів, різних передових методів лікування. Комфортні умови, персоналізований сервіс та супровід пацієнта на всіх етапах – те, на що ви завжди можете розраховувати.

Отримайте хіміотерапію у 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 безоплатно, з комфортом та на якісному рівні!

Телефонуйте вже зараз, записуйтесь на консультацію до найкращих фахівців: ☎️ 𝟎𝟖𝟎𝟎𝟑𝟎𝟏𝟓𝟎𝟑

📍м. Кропивницький, вул. Ялтинська 1
📍м. Київ, вул. Здановської 33/43

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі. Лікування
18.05.2024

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі.

На щастя, сьогодні існує багато ефективних методів боротьби з онкологічними захворюваннями. ЛІКУВАННЯ ОНКОЛОГІЇ Лікування онкології залежить від стадії захворювання, локалізації та типу раку, а також від загального стану пацієнта. Серед основних методів лікування онкології можна виділити: – Хірургічне лікування: виконується з метою видалення пухлини та збереження здорових тканин. Застосовується при ранніх стадіях раку та при […]

Рак завжди повертається!? Лікування
16.05.2024

Рак завжди повертається!?

На щастя, це твердження абсолютно не відповідає дійсності. Методи лікування онкозахворювань постійно вдосконалюються, що дозволяє повністю знищити ракові клітини. Однак, навіть одна життєздатна клітина пухлини може дати початок новому новоутворенню, що обумовить рецидив онкологічної хвороби. Це дуже ускладнює розуміння пацієнтами того, коли вони дійсно можуть бути вилікувані, а коли все ще мають підвищений ризик рецидиву […]

Чому обирають нас? Життя Клініки
8.05.2024

Чому обирають нас?

𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 – це передова клініка, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань. Наша місія – обʼєднати передові технології та експертний підхід, щоб забезпечити нашим пацієнтам найкращу можливу медичну допомогу та підтримку. Чому ж пацієнти обирають 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜: ми надаємо повний цикл діагностики та лікування онкологічних захворювань в одному місці; ми зібрали найкращу команду майстрів лікарської […]

СКУРЕНКО
Оксана Скуренко
Саме від цієї хвороби найчастіше помирають чоловіки Лікування
6.05.2024

Саме від цієї хвороби найчастіше помирають чоловіки

Коротко розповімо про чотири види онкологічних захворювань, яких потрібно особливо остерігатися сильній статі. Рак простати. Він розвивається у тканинах передміхурової залози. Ця онкопатологія відрізняється повільним та злоякісним перебігом, пухлина росте непомітно і може не проявляти себе багато років. Більшість пацієнтів, у яких рак було діагностовано на пізніх стадіях, говорили, що взагалі ніколи не зверталися до […]

Саме від цієї хвороби найчастіше помирають чоловіки
Степан Крулько
Доверху