Новий досвід — за новими відкриттями в онкології

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Новий досвід — за новими відкриттями в онкології
серегина радиотерапевт

Фахівців TomoClinic постійно запрошують на офлайн та онлайн-заходи, що відбуваються в Україні. Одним із таких став «I Всеукраїнський з’їзд з радіохірургії та стереотаксичної терапії» — перша в країні подія такого масштабу в цьому напрямку, яка пройшла в Києві 4-5 червня 2021 року.

Серед доповідачів з України та Східної Європи була й завідувач відділенням променевої терапії TomoClinic, лікар вищої категорії Наталія Серьогіна. У співавторстві з іншими лікарями TomoClinic Степаном Крулько, Вікторією Гречанюк та Олексієм Зінвалюком вона підготувала доповідь «Роль стереотаксичної променевої терапії при метастатичному раку нирки», з якою виступила на заході.

конференція променева терапія

Наталія Серьогіна стала спікером і на мультидисциплінарному конгресі з міжнародною участю OCYA 2021 «Рак у молодих пацієнтів: проблеми профілактики, скринінгу, лікування, реабілітації». На онлайн-заході були присутні понад 40 експертів галузі і більш ніж 2000 слухачів. Наталія Серьогіна розповіла про кардіотоксичні ефекти променевої терапії при раку грудної залози і шляхи зниження токсичності, які застосовуються в TomoClinic.

Віримо: з таких кроків складається розвиток кожного фахівця нашої клініки і всієї команди загалом. Знаємо: з участі в таких масштабних подіях підсилюється ефктивність лікування для кожного пацієнта. Новий досвід, багато важливої актуальної інформації і знань обов’язково будуть застосовуватися в щоденній практиці центру.

Задати питання