Рік роботи «Українського Центру Томотерапії»: наші прагнення і досягнення

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Рік роботи «Українського Центру Томотерапії»: наші прагнення і досягнення

Сьогодні виповнюється рівно рік з дня урочистого відкриття «Українського Центру Томотерапіі» (УЦТ) – першого і єдиного в Україні медичного закладу, де пацієнтам з онкологічними захворюваннями доступний найбільш точний, ефективний і щадний метод лікування – Томотерапія. Цей метод дав можливість не звертаючись до закордонних клінік не тільки ефективно і щадяще лікувати рак, але і зберегти якість життя людини після лікування.

Була проведена дуже велика робота, щоб технології, з якими вже давно працюють за кордоном, стали доступні і жителям України. Набираючи команду Центру було проведено ретельний відбір, після якого всі співробітники пройшли додаткову стажування в іноземних клініках. Експерти були відібрані з усіх регіонів, в Кіровоград переїхали вінницькі, харківські, київські, львівські, донецькі, луганські, кримські фахівці: головний лікар, завідувач радіологічним відділенням, рентгенологи, лікарі-й інженери-радіологи та інші. Для команди ми створили всі умови професійного розвитку, зростання і гідної оплати праці.

холл УЦТ

Наші пацієнти, крім унікального методу лікування, який дозволяє успішно боротися з онкологічними новоутвореннями будь-якого розміру і локалізації, також проходять лікування з комплексним підходом, який передбачає взаємодію різних фахівців, в тому числі – наших іноземних колег.

консилиум в УЦТ

Протягом року нами ведеться успішна і копітка робота по найбільш щадному і ефективному лікуванню онкохворих зі всієї країни і ближнього зарубіжжя. Щоб онкологічні пацієнти отримували дійсно гідне лікування не виїжджаючи за кордон, ми відкриті до здорової конкуренції, з високою якістю послуг, що надаються, щоб це було чесно, і пацієнт міг сам вибирати де проходити лікування, як це прийнято в усьому світі.

томотерапия в УЦТ

Зі свого боку, ми беремо участь і постійно організовуємо спеціалізовані конференції та заходи для наших колег, щоб популяризувати променеву терапію в регіонах і підвищувати рівень надаваних послуг з лікування онкологічних захворювань. Нами були проведені обласні конференції для радіологів та онкологів в Одесі, Вінниці, Херсоні, Мелітополі, Дніпропетровську, Кривому Розі, Харкові, Кіровограді, Запоріжжі, а також міжнародна конференція радіологів та онкологів «Сучасні методи в радіотерапії».

Ми будемо невпинно розвиватися і вдосконалюватися, щоб і надалі кожній людині зіткнулося з діагнозом «рак» мати можливість з усією відповідальністю сказати: «Рак – це не вирок, а всього лише етап в житті, який ми допоможемо Вам пережити, зберігши повноцінний, звичний спосіб життя».