Світові стандарти онкологічної допомоги в «Українському Центрі Томотерапії»

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Світові стандарти онкологічної допомоги в «Українському Центрі Томотерапії»

Представники «Українського Центру Томотерапії» взяли участь в медичному телепроекті «Лінія здоров’я». Темою програми були світові стандарти онкологічної допомоги.

«Український Центр Томотерапії» існує не так давно, але він досить яскраво заявив про себе не тільки на теренах України, а й ближнього зарубіжжя. Світові стандарти, які впроваджуються в лікуванні онкопатологій, відтепер доступні і для українських пацієнтів. Чи справді світові стандарти дають пацієнтові самому вибирати і ефективність в лікуванні такого серйозного захворювання як рак? Про це та інші нюанси сучасного лікування онкологічних захворювань, а також про реальні випадки з практики «Українського Центру Томотерапії» розповідають головний лікар Сергій Петрович Одарченко і генеральний директор Ященко Володимир Михайлович.

Медицина в усьому світі є лідером у всіх удосконалень і технолгіческіх підходах. І кожен лікар повинен мати можливість використовувати у своїй щоденній практиці весь доступний інструментарій, щоб мінімально травмувати пацієнта і добитися найбільш ефективного лікування. Онкологія – це процес, який зачіпає безліч внутрішніх органів, суміжні системи, і додаткова травматизація у вигляді великої операції тільки для доступу до потрібного (ураженого) органу – це вже великий стрес для організму, і часто пацієнт більше бореться з відновленням, ніж із самою хворобою .

мировые стандарты онколечения

Радіотерапія (променева терапія), яка сьогодні представлена ​​в «Українському Центрі Томотерапії» – це один з інструментів в комплексному підході в боротьбі з онкологічними захворюваннями. Безумовно, крім променевої терапії, залишаються такі методи лікування як хірургія, хіміотерапія. У світовій практиці на сьогоднішній день хірургія націлена на малоінвазивних, – мінімальна травматизація з максимальним ефектом. Після видалення пухлини, пацієнту за показаннями застосовується хіміотерапія і променева терапія. У деяких випадках, як наприклад рак передміхурової залози, променева терапія може бути конкуруючим методом лікування, так як цей метод, після проведення лікування, забезпечує в подальшому якість життя пацієнта, чого не може гарантувати хірургічне втручання.

Метод томотерапіі, який використовується в «Українському Центрі Томотерапії», – це золотий стандарт променевої терапії світового рівня, який вперше використовується в Україні. Лікування з використанням апарату Tomo Therapy HD забезпечує максимальну результативність з мінімальним впливом на навколишні пухлина тканини і органи. Даний метод дозволяє лікувати новоутворення будь-якого розміру і локалізації, що дає можливість досягти вражаючих результатів навіть у випадках, коли інші методи лікування виявилися безсилі.