Точний діагноз – запорука вірного лікування.

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Точний діагноз – запорука вірного лікування.

Точний діагноз – запорука вірного лікування.

Ця проста істина особливо вірна в разі діагностики і лікування онкологічних захворювань. Виправити ситуацію після помилково встановленого діагнозу і початку лікування, практично – буде дуже складно.

УЗ-дослідження на апараті експертного класу TOSHIBA Aplio ™ 500 Platinum

Унікальні базові технології даної системи забезпечують неперевершений рівень клінічної точності, продуктивності і простоти використання, що дозволяє проводити діагностику швидше і надійніше, ніж будь-коли раніше.

Архітектура формування пучка високої щільності дозволяє отримувати виняткове дозвіл, деталізацію клінічних зображень і незмінно швидкий і надійний діагностичний результат.

Aplio-500_Imaging_Precision.jpg

Об’ємна реконструкція з формуванням пучка високої щільності забезпечує чітку реконструкцію тривимірних даних і довільних зрізів.
Aplio-500_Imaging_Luminance.jpg

 

Функція Fly Thru дозволяє досліджувати об’ємні 4D дані про порожнинах, протоках і судинах зсередини, що є відмінним доповненням до інформації про поперечних перетинах і іншим поверхневим даними.

Aplio-500_Imaging_Flythru.jpg

Функція Smart Fusion зіставляє дані УЗД з даними КТ і МРТ в реальному часі для швидкого визначення локалізації складних поразок і додаткової впевненості при інвазивних процедурах.Ізображенія, отримані раніше за допомогою КТ або МРТ, синхронізуються з ультразвуковим зображенням в процесі обстеження.

Aplio-500_Advanced_Applications_SmartFusionDiagram.jpg

Комплексний пакет клінічно перевірених технологій дозволяє отримувати діагностичну інформацію в зручному кількісному і якісному форматі в режимі реального часу.