Пн-Пт: 08:00-21:30 Сб: 08:00-20:00 info@tomocenter.com.ua
Пн-Пт: 08:00-21:30 Сб: 08:00-20:00 info@tomocenter.com.ua

TomoClinic обирає інфузійні системи Cyto-Set для хіміотерапії онкопацієнтів

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>TomoClinic обирає інфузійні системи Cyto-Set для хіміотерапії онкопацієнтів

Інфузійна протипухлинна терапія показана пацієнтам, які потребують введення хіміопрепаратів (цитостатиків). Наша клініка використовує якісні одноразові системи Cyto-Set® від німецької компанії B.Braun. Це стало невеличкою революцією в звичній для пацієнтів хіміотерапії, тому що ця стерильна система створена з урахуванням багатьох важливих для онкопацієнта та медпрацівника принципів.

З’являється можливість зручно та якісно вводити компоненти крові, харчування, підтримуючу терапію, декілька препаратів одночасно, фізрозчин, знеболювання та навіть дороговартісні препарати (наприклад, імунну терапію). Можна бути впевненими в тому, що завдяки цій системі препарат буде доставлений саме до пухлини. Спеціальний фільтр дозволить потрапити в кров терапевтичним препаратам навіть з молекулами великого розміру та зашкодить потраплянню бактерій.

Система Cyto-Set® більш безпечна: розробники знизили ризик повітряної емболії для пацієнта. Клапан без голки забезпечує легкий доступ та гігієну використання системи. Вважаємо, що система B.Braun є найсучаснішою на сьогоднішній день, тому пропонуємо нашим пацієнтам найкраще та найефективніше в TomoClinic.

Детальніше про цю систему можна подивитися тут.

Задати питання