Пн-Пт: 08:00-21:30 Сб: 08:00-20:00 info@tomocenter.com.ua
Пн-Пт: 08:00-21:30 Сб: 08:00-20:00 info@tomocenter.com.ua

Відбулася «рада експертів»: наші клінічні онкологи взяли участь в обговоренні стратегії лікування пацієнтів з раком підшлункової залози

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Відбулася «рада експертів»: наші клінічні онкологи взяли участь в обговоренні стратегії лікування пацієнтів з раком підшлункової залози

Рак підшлункової залози — одне з найскладніших онкологічних захворювань, оскільки такі пухлини важко піддаються будь-яким видам лікування. Саме складність цього типу раку викликає стурбованість медичної спільноти України. Тому обговорення питань лікування злоякісних пухлин підшлункової залози, при якому відбувається обмін досвідом між фахівцями, має величезне значення для пацієнтів. Наші лікарі також роблять свій внесок.

19 лютого головний лікар Степан Крулько і клінічний онколог Діана Митро взяли участь у спеціалізованому науковому семінарі — відбулася «Рада експертів», на якій провідні фахівці обговорили стратегію і вибір лікування для окремих груп пацієнтів з метастатичним раком підшлункової залози.

Важливо. У нашому центрі є всі відділення для надання онкологічної допомоги на найвищому рівні. Структура вибудувана так, що забезпечується повний цикл: від етапу діагностики, терапевтичного і хірургічного лікування — до реабілітації. Це означає, що нашим пацієнтам не потрібно звертатися за додатковою допомогою в інші клініки.

Щоб ознайомитися з методами лікування і діагностики в TomoСlinic, залиште заявку на нашому сайті, і консультанти дадуть відповіді на ваші запитання.

Задати питання