Відгуки, які мотивують і надихають. Дякуємо!

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Відгуки, які мотивують і надихають. Дякуємо!

Мабуть, саме ці невеликі повідомлення, відгуки наших пацієнтів, допомагають зрозуміти, на що здатна сучасна онкологія і наші фахівці. Коли пацієнт знаходиться в центрі команди досвідчених лікарів, проблем стає дедалі менше. Ми щиро ділимося з вами відгуками, які мотивують, надають нам сил, надихають і радують.

Пирогов Віталій Іванович:

— Вдячний колективу онкологічного центру TOMOCLINIC за команду професіоналів, зібрану в одному центрі, за якісні та сучасні підходи у лікуванні, за надію на одужання. За привітність та тепло, з яким Ви зустрічаєте своїх пацієнтів, за індивідуальний підхід до кожного. Атмосфера у закладі на найвищому рівні!

Починаючи від діагностики на високоякісному обладнанні та встановлення діагнозу, продовжуюючи лікуванням хіміотерапією та променевою терапією, усе на найвищому рівні!

На кожному етапі супровід, інформування та допомога. Вдячні за добре серце та професійність кожному, з ким мали справу у TOMOCLINIC, а саме: головному лікарю Степану Івановичу Крулько, клінічному онкологу Митро Діані Іванівні, координатору пацієнтів відділення хіміотерапії Чухно Вікторії, онкологу хіміотерапевту Сисин Оксані Ярославівні, променевому терапевту Гречанюк Вікторії Володимирівні, медичним сестрам Насті, Каті та Лєні. Щиро бажаємо всім міцного здоров’я!

Задати питання