Вілл Сміт пройшов колоноскопію. А ви?

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Вілл Сміт пройшов колоноскопію. А ви?

Уіллард Крістофер «Вілл» Сміт-молодший (англ. Will Smith) більше відомий як Вілл Сміт. Це один із найталановитіших американських акторів, усім нам любий.

Коли Віллу Сміту виповнилося 50 років, він провів частину свого дня в клініці, де йому зробили першу колоноскопію: https://www.healio.com/news/gastroenterology/20191114/everyone-needs-to-see-this-will-smith -gets-a-colonoscopy

Знаменитий актор вперше проходив обстеження на колоректальний рак, але, на відміну від більшості людей, вирішив поділитися своїм досвідом і опублікував відеоблог на своїй сторінці в YouTube.

У відео Сміт знайомить глядачів з усім процесом успішного завершення колоноскопії, відповідає разом зі своїм лікарем Алою Стенфорд на деякі питання про процедуру, про підготовку кишківника до колоноскопії та про відновлювальний період після процедури.

Ми не закликаємо вас публікувати відеоблоги, але…

Якщо вам вже виповнилося 50 років, пройдіть колоноскопію. Нагадуємо, що це дослідження дозволяє повністю обстежити внутрішню поверхню слизової оболонки товстого кишківника і частини тонкого.

У ході колоноскопії наші лікарі виявляють поліпи, запальні процеси, виразки, злоякісні новоутворення кишківника. Одна з переваг методу — можливість провести паралельно з діагностикою лікування (видалити поліпи, які можуть переродитися в злоякісну пухлину).

Наш центр оснащений новітньою апаратурою експертного класу — цифровою відео-ендоскопічною системою FUJINON EPX-4450HD. Дослідження виконує фахівець, який має великий досвід і високу кваліфікацію. Ми працюємо за міжнародними протоколами, що відповідають світовим стандартам якості і безпеки медичних послуг.

Згідно з міжнародними рекомендаціями, колоректальний скринінг необхідно пройти всім чоловікам та жінкам, яким виповнилося 50 років.

Щоб отримати інформацію і записатися на колоноскопію, телефонуйте на номери, які ви бачите на сайті.

Задати питання