Пн-Пт: 08:00-21:30 Сб: 08:00-20:00 info@tomocenter.com.ua
Пн-Пт: 08:00-21:30 Сб: 08:00-20:00 info@tomocenter.com.ua

Звіт з науково-практичної конференції «Персоніфіковане лікування онкологічних хворих: від теорії до практики»

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Звіт з науково-практичної конференції «Персоніфіковане лікування онкологічних хворих: від теорії до практики»

«Подолати рак можна тільки спільними зусиллями країн, стерши кордон та об’єднавши науковий інтелект і сучасні технології, доступні в світі» – під таким девізом 22 вересня 2016 пройшла в Києві науково-практична конференція «Персоніфіковане лікування онкологічних хворих: від теорії до практики».

На початку зборів з вітальними словами до слухачів звернувся Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Бельгії в Україні, Його Високоповажність, пан Люк Якобс. У своїй промові пан Посол зазначив, що: «Об’єднання зусиль, знань і досвіду бельгійської компанії«OncoDNA» і української лабораторії «CSD Health Care» – це абсолютно нові можливості для лікування онкологічних захворювань і шанс на одужання для кожного українського пацієнта, хворого на рак.

До складу президії конференції увійшли: доктор медичних наук, завідувач кафедрою онкології Запорізької медичної академії післядипломної освіти, головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності «Онкологія», професор Олексій Ковальов і керівник лабораторії молекулярної патології компанії «OncoDNA» – Себастьян Соваж.

На конференції виступив головний лікар «Українського Центру Томотерапіі» Одарченко Сергій Петрович, доцент, кандидат медичних наук, з доповіддю «Молекулярне профілювання в клінічній практиці лікаря-онколога (огляд клінічних випадків)». Сергій Петрович наочно продемонстрував клінічні випадки, в яких застосування молекулярного профілювання «OncoDeep», дало можливість пацієнтам уникнути призначення неефективних препаратів наступної лінії терапії та підібрати персоналізований план лікування.

Учасники конференції «Персоніфіковане лікування онкологічних хворих: від теорії до практики» високо оцінили захід і за змістом, і за професійною корисності отриманої інформації.