Пн-Пт: 08:00-21:30 Сб: 08:00-20:00 info@tomocenter.com.ua

Тетяна Бойко

Лікар-радіолог вищої категорії (променевий терапевт), заступник головного лікаря

Освіта

Вищу медичну освіту отримала в Одеському медичному інституті ім. М.І.Пирогова. Інтернатура з терапії — на базі Київського державного інституту удосконалення лікарів (1992-1994 роки). Первинна спеціалізація з онкології — в Запорізькому інституті удосконалення лікарів у 2000 році. Первинна спеціалізація за фахом "Радіологія (променева терапія)" — в Київській медичній академії післядипломної освіти ім.П.Л.Шупика в 2004 році.

Професійна діяльність

До моменту приєднання до команди TomoClinic працювала лікарем-радіологом (променевим терапевтом) радіологічного відділення Кіровоградського обласного онкологічного диспансеру (з 2000 року по жовтень 2014 року) та лікарем/променевим терапевтом відділення променевої терапії Одеської обласної клінічної лікарні (з жовтня 2014 року по жовтень 2016 року). Член професійних асоціацій: ESMO — Європейського товариства медичної онкології ESTRO — Європейського товариства радіотерапії та онкології

Участь в медичних конференціях і конгресах

  • Науково-практична конференція Українського товариства радіаційних онкологів за участю міжнародних фахівців “Актуальні питання радіаційної онкології в Україні” (20-21 червня 2018 року, Вінниця)
  • Участь у науково-практичній конференції з міжнародною участю “Шляхи удосконалення онкологічної та паліативної допомоги”, де Тетяна Бойко зробила свою доповідь “Case report: Рідкісні пухлини: клінічний випадок карциноми Меркеля без виявленого первинного вогнища” (22-23 серпня 2018 року, Херсон, Таврійська Онкологічна Школа)
  • Конференція Elekta user meeting (26-28 жовтня 2018 року, Тбілісі, Грузія)
  • Виступ з доповіддю “Роль променевої терапії в лікуванні раку легенів”, “Рідкісні пухлини в практиці радіотерапевта” на науковій конференції “Сучасні підходи в імунології та променевої терапії в лікуванні злоякісних новоутворень” (10 листопада 2018 року, Одеса)