Головна/1 місце у конкурсі «Народний бренд»
11.04.2024

1 місце у конкурсі «Народний бренд»

Вже багато років ми прагнемо надавати тільки якісний медичний сервіс, тому раді отримувати загальне визнання. З гордістю повідомляємо, що днями отримали перемогу в щорічному незалежному конкурсі у номінації «Приватна клініка, центр» (Кропивницький).
У рейтингу взяли участь 32 конкурсанта, і ми отримали серед всіх заслужене 1 місце. Відзнаку нашої роботи ми заслужили завдяки вашим 690 голосам серед 3116.

Величезне вам спасибі, дорогі пацієнти! Дякуємо, що довіряєте своє здоров’я та життя нашим професіоналам та залишаєте свої відгуки. Вдячні за підтримку і високу оцінку нашої роботи. Кожен ваш голос — це оцінка нашого сервісу, професіоналізму та якості послуг.

Прагнемо покращувати медичні послуги заради вас, адже пацієнти щоразу спонукають нас професійно зростати, розширювати спектр послуг, пропонувати сучасну діагностику та якісне лікування. Нехай кожен ваш візит до TomoClinic буде приємним, залишає тільки позитивні враження і дає ефективний результат.

У нашому медзакладі і надалі дбатимуть, аби кожен пацієнт міг отримати кваліфіковану медичну допомогу, мав високу якість життя, був здоровим, і головне — щасливим.
Обирайте для себе якісне лікування разом з TomoClinic!

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Хто ми такі Життя Клініки
15.04.2024

Хто ми такі

Експертна, сучасна, приватна клініка 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 є лідером в Україні з надання повного циклу медичної допомоги при онкології. Наша місія – створення ідеальних умов для комфортного та якісного лікування пацієнтів, об’єднавши найкращі технології, професійну команду та комплексний підхід. 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 надає повний цикл обслуговування: ви можете отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного обстеження та […]

СКУРЕНКО
Оксана Скуренко
Онкопсихолог TomoClinic: як, з ким і заради яких результатів працює? Онкопсихологія
12.04.2024

Онкопсихолог TomoClinic: як, з ким і заради яких результатів працює?

Прийнято вважати, що першим, хто стукає по допомогу до онкопсихолога, буде саме пацієнт. Проте практика показує: на прийом часто записуються і родичі пацієнта. Тому психолог вирішує складнощі та працює з тими, хто до нього звернувся. Перше завдання — заспокоїти людину, особливо якщо вона емоційно нестабільна, розгублена, плаче. Зрозуміти та показати, що тут можна зустріти комфорт, розуміння, підтримку […]

Психолог Антон Покалюхін: що таке майндфулнес і чим він може бути корисний онкопацієнтам Онкопсихологія
12.04.2024

Психолог Антон Покалюхін: що таке майндфулнес і чим він може бути корисний онкопацієнтам

Хоч про трендовий майндфулнес зараз говорять на кожному розі, до практики справа доходить не у всіх. Однозначного перекладу цей термін не має, але найчастіше його розуміють як «усвідомленість». Отже, майндфулнес — це одночасно і процес зосередження на теперішньому моменті, і назва практики, що розвиває цей процес. Чому це важливо? Тому що ми живемо в часи […]

Психолог TomoClinic Яніна Петренко: Світ дає варіанти вибору — тим і прекрасний Онкопсихологія
12.04.2024

Психолог TomoClinic Яніна Петренко: Світ дає варіанти вибору — тим і прекрасний

Тривожність, непереносимість невизначеності, апатія, усі думки крутяться навколо центральної негативної думки і повторюються («замкнене коло думок», тобто румінація). Все це — знайомі стани для багатьох людей світу під час пандемії, у тому числі і для тих, хто проходить онкологічне лікування. Як долати складнощі без втрати якості життя, пояснила психолог TomoClinic Яніна Петренко. «Щодня у своєму кабінеті […]

Доверху