Головна/1 місце у конкурсі «Народний бренд»
11.04.2024

1 місце у конкурсі «Народний бренд»

Вже багато років ми прагнемо надавати тільки якісний медичний сервіс, тому раді отримувати загальне визнання. З гордістю повідомляємо, що днями отримали перемогу в щорічному незалежному конкурсі у номінації «Приватна клініка, центр» (Кропивницький).
У рейтингу взяли участь 32 конкурсанта, і ми отримали серед всіх заслужене 1 місце. Відзнаку нашої роботи ми заслужили завдяки вашим 690 голосам серед 3116.

Величезне вам спасибі, дорогі пацієнти! Дякуємо, що довіряєте своє здоров’я та життя нашим професіоналам та залишаєте свої відгуки. Вдячні за підтримку і високу оцінку нашої роботи. Кожен ваш голос — це оцінка нашого сервісу, професіоналізму та якості послуг.

Прагнемо покращувати медичні послуги заради вас, адже пацієнти щоразу спонукають нас професійно зростати, розширювати спектр послуг, пропонувати сучасну діагностику та якісне лікування. Нехай кожен ваш візит до TomoClinic буде приємним, залишає тільки позитивні враження і дає ефективний результат.

У нашому медзакладі і надалі дбатимуть, аби кожен пацієнт міг отримати кваліфіковану медичну допомогу, мав високу якість життя, був здоровим, і головне — щасливим.
Обирайте для себе якісне лікування разом з TomoClinic!

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі. Лікування
18.05.2024

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі.

На щастя, сьогодні існує багато ефективних методів боротьби з онкологічними захворюваннями. ЛІКУВАННЯ ОНКОЛОГІЇ Лікування онкології залежить від стадії захворювання, локалізації та типу раку, а також від загального стану пацієнта. Серед основних методів лікування онкології можна виділити: – Хірургічне лікування: виконується з метою видалення пухлини та збереження здорових тканин. Застосовується при ранніх стадіях раку та при […]

Рак завжди повертається!? Лікування
16.05.2024

Рак завжди повертається!?

На щастя, це твердження абсолютно не відповідає дійсності. Методи лікування онкозахворювань постійно вдосконалюються, що дозволяє повністю знищити ракові клітини. Однак, навіть одна життєздатна клітина пухлини може дати початок новому новоутворенню, що обумовить рецидив онкологічної хвороби. Це дуже ускладнює розуміння пацієнтами того, коли вони дійсно можуть бути вилікувані, а коли все ще мають підвищений ризик рецидиву […]

Чому обирають нас? Життя Клініки
8.05.2024

Чому обирають нас?

𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 – це передова клініка, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань. Наша місія – обʼєднати передові технології та експертний підхід, щоб забезпечити нашим пацієнтам найкращу можливу медичну допомогу та підтримку. Чому ж пацієнти обирають 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜: ми надаємо повний цикл діагностики та лікування онкологічних захворювань в одному місці; ми зібрали найкращу команду майстрів лікарської […]

СКУРЕНКО
Оксана Скуренко
Саме від цієї хвороби найчастіше помирають чоловіки Лікування
6.05.2024

Саме від цієї хвороби найчастіше помирають чоловіки

Коротко розповімо про чотири види онкологічних захворювань, яких потрібно особливо остерігатися сильній статі. Рак простати. Він розвивається у тканинах передміхурової залози. Ця онкопатологія відрізняється повільним та злоякісним перебігом, пухлина росте непомітно і може не проявляти себе багато років. Більшість пацієнтів, у яких рак було діагностовано на пізніх стадіях, говорили, що взагалі ніколи не зверталися до […]

Саме від цієї хвороби найчастіше помирають чоловіки
Степан Крулько
Доверху